Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ObrniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 2 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:24 TTC Litvínov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kůrka Radek
Hojdar Adam
 
 
Hotový Martin
Struhovský Jiří
 
 
     3110
2.Zelenka Milan
Mužík Filip
 
 
Bednář Pavel
Zázvorka Jan
 
 
     3020
3.Hojdar AdamHotový Martin     1321
4.Kůrka RadekStruhovský Jiří     3031
5.Mužík FilipBednář Pavel     1332
6.Zelenka MilanZázvorka Jan     3042
7.Kůrka RadekHotový Martin     3152
8.Mužík FilipStruhovský Jiří     3262
9.Zelenka MilanBednář Pavel     3072
10.Hojdar AdamZázvorka Jan     1373
11.Mužík FilipHotový Martin     0374
12.Zelenka MilanStruhovský Jiří     3084
13.Hojdar AdamBednář Pavel     1385
14.Kůrka RadekZázvorka Jan     3095
15.Zelenka MilanHotový Martin     31105
16.Hojdar AdamStruhovský Jiří     31115
17.Kůrka RadekBednář Pavel     30125
18.Mužík FilipZázvorka Jan     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hojdar Adam13Hotový Martin22
Kůrka Radek40Struhovský Jiří04
Mužík Filip13Bednář Pavel22
Zelenka Milan40Zázvorka Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov EVrchní
rozhodčí:
Čejka Vratislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:34 TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glajc Martin
Plzák Jindřich
 
 
Burš Ivan
Celerin Karel
 
 
     1301
2.Brejška Roman
Rytich Milan
 
 
Zralý Daniel
Král Erich
 
 
     1302
3.Brejška RomanCelerin Karel     3012
4.Rytich MilanZralý Daniel     3222
5.Plzák JindřichBurš Ivan     1323
6.Glajc MartinKrál Erich     3133
7.Rytich MilanCelerin Karel     3143
8.Plzák JindřichZralý Daniel     0344
9.Glajc MartinBurš Ivan     2345
10.Brejška RomanKrál Erich     3255
11.Plzák JindřichCelerin Karel     3165
12.Glajc MartinZralý Daniel     3075
13.Brejška RomanBurš Ivan     0376
14.Rytich MilanKrál Erich     3286
15.Glajc MartinCelerin Karel     3096
16.Brejška RomanZralý Daniel     32106
17.Rytich MilanBurš Ivan     03107
18.Plzák JindřichKrál Erich     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brejška Roman31Celerin Karel04
Rytich Milan31Zralý Daniel13
Plzák Jindřich22Burš Ivan40
Glajc Martin31Král Erich04



Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38 Sokol Horní Jiřetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faltys Zdeněk st.
Čapský Miroslav
 
 
Trnka Petr st.
Piskáček Ondřej
 
 
     3010
2.Krejcar Jan
Basák Josef
 
 
Černuška Josef
Piskáček Václav
 
 
     3220
3.Krejcar JanTrnka Petr st.     3030
4.Basák JosefČernuška Josef     3140
5.Hleba VladyslavPiskáček Václav     0341
6.Faltys Zdeněk st.Piskáček Ondřej     0342
7.Basák JosefTrnka Petr st.     3252
8.Hleba VladyslavČernuška Josef     0353
9.Faltys Zdeněk st.Piskáček Václav     3063
10.Krejcar JanPiskáček Ondřej     2364
11.Čapský MiroslavTrnka Petr st.     2365
12.Faltys Zdeněk st.Černuška Josef     3275
13.Krejcar JanPiskáček Václav     1376
14.Basák JosefPiskáček Ondřej     0377
15.Faltys Zdeněk st.Trnka Petr st.     2378
16.Krejcar JanČernuška Josef     3188
17.Basák JosefPiskáček Václav     1389
18.Čapský MiroslavPiskáček Ondřej     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejcar Jan22Trnka Petr st.22
Basák Josef22Černuška Josef13
Hleba Vladyslav02Piskáček Václav31
Faltys Zdeněk st.22Piskáček Ondřej40
Čapský Miroslav02   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy