Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ObrniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ Sokol ObrniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:44 SKST Baník Most F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Pavel
Heissler Ladislav
 
 
Fiška Václav
Faltys Zdeněk st.
 
 
     0301
2.Bambas Jiří
Zázvorka Jan
 
 
Basák Josef
Hleba Vladyslav
 
 
     1302
3.Zázvorka JanFiška Václav     0303
4.Heissler LadislavFaltys Zdeněk st.     3013
5.Bednář PavelBasák Josef     2314
6.Bambas JiříHleba Vladyslav     1315
7.Heissler LadislavFiška Václav     1316
8.Bednář PavelFaltys Zdeněk st.     0317
9.Bambas JiříBasák Josef     3027
10.Zázvorka JanHleba Vladyslav     0328
11.Bednář PavelFiška Václav     0329
12.Bambas JiříFaltys Zdeněk st.     3239
13.Zázvorka JanBasák Josef     23310
14.Heissler LadislavHleba Vladyslav     30410
15.Bambas JiříFiška Václav     13411
16.Zázvorka JanFaltys Zdeněk st.     03412
17.Heissler LadislavBasák Josef     23413
18.Bednář PavelHleba Vladyslav     23414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zázvorka Jan04Fiška Václav40
Heissler Ladislav22Faltys Zdeněk st.22
Bednář Pavel04Basák Josef31
Bambas Jiří22Hleba Vladyslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 2 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
432:0Konec
utkání
480:0Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:42581:678Sokol Horní Jiřetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glajc Jaroslav
Brejška Roman
 
 
Trnka Petr st.
Piskáček Ondřej
 
 
-4-5-9  0301
2.Rytich Milan
Plzák Jindřich
 
 
Černuška Josef
Piskáček Václav
 
 
-4-6-4  0302
3.Brejška RomanPiskáček Ondřej-68-9-7 1303
4.Plzák JindřichČernuška Josef8-888 3113
5.Glajc JaroslavPiskáček Václav-8-10-7  0314
6.Rytich MilanTrnka Petr st.-87712 3124
7.Plzák JindřichPiskáček Ondřej-3-9-7  0325
8.Glajc JaroslavČernuška Josef-4-9-7  0326
9.Rytich MilanPiskáček Václav-811-4-9 1327
10.Brejška RomanTrnka Petr st.-133-9-8 1328
11.Glajc JaroslavPiskáček Ondřej-6-4-5  0329
12.Rytich MilanČernuška Josef611-10-5113239
13.Brejška RomanPiskáček Václav6-238 3149
14.Plzák JindřichTrnka Petr st.648  3059
15.Rytich MilanPiskáček Ondřej-99-1911113269
16.Brejška RomanČernuška Josef-9116-5103279
17.Plzák JindřichPiskáček Václav-3-8-9  03710
18.Glajc JaroslavTrnka Petr st.7-7-1-3 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brejška Roman22Piskáček Ondřej31
Plzák Jindřich22Černuška Josef13
Glajc Jaroslav04Piskáček Václav31
Rytich Milan31Trnka Petr st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2019 18:15 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0594:181TTC Litvínov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jankovič Štěpán
Brožová Alena
 
 
Slivoň Miloš
Hejna Marek
 
 
322  3010
2.Kůrka Radek
Zelenka Milan
 
 
Zozulák Petr
Hubová Soňa
 
 
423  3020
3.Jankovič ŠtěpánSlivoň Miloš325  3030
4.Brožová AlenaHejna Marek256  3040
5.Kůrka RadekZozulák Petr346  3050
6.Zelenka MilanHubová Soňa452  3060
7.Brožová AlenaSlivoň Miloš635  3070
8.Kůrka RadekHejna Marek723  3080
9.Zelenka MilanZozulák Petr521  3090
10.Jankovič ŠtěpánHubová Soňa632  30100
11.Kůrka RadekSlivoň Miloš234  30110
12.Zelenka MilanHejna Marek425  30120
13.Jankovič ŠtěpánZozulák Petr135  30130
14.Brožová AlenaHubová Soňa552  30140
15.Zelenka MilanSlivoň Miloš231  30150
16.Jankovič ŠtěpánHejna Marek152  30160
17.Brožová AlenaZozulák Petr462  30170
18.Kůrka RadekHubová Soňa231  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jankovič Štěpán40Slivoň Miloš04
Brožová Alena40Hejna Marek04
Kůrka Radek40Zozulák Petr04
Zelenka Milan40Hubová Soňa04

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy