Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ObrniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ Sokol ObrniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:39 Sokol Horní Jiřetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bambas Jiří
Zázvorka Jan
 
 
Černuška Josef
Piskáček Václav
 
 
     1301
2.Hotový Martin
Heissler Ladislav
 
 
Piskáček Ondřej
Trnka Petr st.
 
 
     3011
3.Hotový MartinTrnka Petr st.     3221
4.Heissler LadislavPiskáček Václav     3031
5.Bambas JiříČernuška Josef     3041
6.Zázvorka JanPiskáček Ondřej     0342
7.Heissler LadislavTrnka Petr st.     2343
8.Bambas JiříPiskáček Václav     3153
9.Zázvorka JanČernuška Josef     1354
10.Hotový MartinPiskáček Ondřej     0355
11.Bambas JiříTrnka Petr st.     0356
12.Zázvorka JanPiskáček Václav     0357
13.Bednář PavelČernuška Josef     0358
14.Heissler LadislavPiskáček Ondřej     0359
15.Zázvorka JanTrnka Petr st.     03510
16.Bednář PavelPiskáček Václav     03511
17.Heissler LadislavČernuška Josef     30611
18.Bambas JiříPiskáček Ondřej     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hotový Martin11Trnka Petr st.31
Heissler Ladislav22Piskáček Václav22
Bambas Jiří22Černuška Josef22
Zázvorka Jan04Piskáček Ondřej40
Bednář Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most FRozhodčí:Hocelík Viktor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Erich
Zralý Daniel
 
 
Fiška Václav
Krejcar Jan
 
 
     0301
2.Celerin Karel
Hosták Marcel
 
 
Basák Josef
Hleba Vladyslav
 
 
     3011
3.Král ErichFiška Václav     0312
4.Celerin KarelKrejcar Jan     1313
5.Hosták MarcelBasák Josef     3123
6.Zralý DanielHleba Vladyslav     3033
7.Celerin KarelFiška Václav     2334
8.Hosták MarcelKrejcar Jan     2335
9.Zralý DanielBasák Josef     0336
10.Král ErichHleba Vladyslav     3046
11.Hosták MarcelFiška Václav     0347
12.Zralý DanielKrejcar Jan     1348
13.Král ErichBasák Josef     3258
14.Celerin KarelHleba Vladyslav     3168
15.Zralý DanielFiška Václav     0369
16.Král ErichKrejcar Jan     3079
17.Celerin KarelBasák Josef     3089
18.Hosták MarcelHleba Vladyslav     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Erich31Fiška Václav40
Celerin Karel22Krejcar Jan31
Hosták Marcel22Basák Josef13
Zralý Daniel13Hleba Vladyslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2019 18:15 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:8670:403TTC Litvínov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Milan
Kůrka Radek
 
 
Brejška Roman
Plzák Jindřich
 
 
11-82-673210
2.Brožová Alena
Jankovič Štěpán
 
 
Glajc Jaroslav
Pich Jan st.
 
 
741  3020
3.Zelenka MilanGlajc Jaroslav654  3030
4.Jankovič ŠtěpánBrejška Roman212  3040
5.Brožová AlenaPlzák Jindřich2-1248 3150
6.Kůrka RadekPich Jan st.885  3060
7.Jankovič ŠtěpánGlajc Jaroslav487  3070
8.Brožová AlenaBrejška Roman-12988 3180
9.Kůrka RadekPlzák Jindřich5-955 3190
10.Zelenka MilanPich Jan st.86-109 31100
11.Brožová AlenaGlajc Jaroslav1012  30110
12.Kůrka RadekBrejška Roman456  30120
13.Zelenka MilanPlzák Jindřich856  30130
14.Jankovič ŠtěpánRytich Milan316  30140
15.Kůrka RadekGlajc Jaroslav786  30150
16.Zelenka MilanBrejška Roman689  30160
17.Jankovič ŠtěpánPlzák Jindřich546  30170
18.Brožová AlenaRytich Milan9-7-97732180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zelenka Milan40Glajc Jaroslav04
Jankovič Štěpán40Brejška Roman04
Brožová Alena40Plzák Jindřich04
Kůrka Radek40Pich Jan st.02
   Rytich Milan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy