Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ObrniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
432:0Konec
utkání
480:0Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:32740:710TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glajc Martin
Glajc Jaroslav
 
 
Bednář Pavel
Struhovský Jiří
 
 
86-910 3110
2.Brejška Roman
Rytich Milan
 
 
Zázvorka Jan
Hotový Martin
 
 
5-76-8-102311
3.Glajc JaroslavBednář Pavel-9107-6103221
4.Brejška RomanStruhovský Jiří58-98 3131
5.Rytich MilanZázvorka Jan88-57 3141
6.Glajc MartinHotový Martin9-6-74-102342
7.Brejška RomanBednář Pavel79-2-873252
8.Rytich MilanStruhovský Jiří6108  3062
9.Glajc MartinZázvorka Jan8-987 3172
10.Glajc JaroslavHotový Martin-5-9-7  0373
11.Rytich MilanBednář Pavel-968-5103283
12.Glajc MartinStruhovský Jiří8-699 3193
13.Glajc JaroslavZázvorka Jan-9108-41032103
14.Brejška RomanHotový Martin-7-86-10 13104
15.Glajc MartinBednář Pavel8-7106 31114
16.Glajc JaroslavStruhovský Jiří10-7-69832124
17.Brejška RomanZázvorka Jan5-688 31134
18.Rytich MilanHotový Martin-910-8-8 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Glajc Jaroslav31Bednář Pavel04
Brejška Roman31Struhovský Jiří04
Rytich Milan31Zázvorka Jan04
Glajc Martin31Hotový Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov DRozhodčí:Basák
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Čapský
Datum dle rozpisu30. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:Faltys
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:42 TTC Litvínov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Basák Josef
Hleba Vladyslav
 
 
Kůrka Radek
Zelenka Milan
 
 
     3110
2.Fiška Václav
Čapský Miroslav
 
 
Jankovič Štěpán
Brožová Alena
 
 
     0311
3.Hleba VladyslavKůrka Radek     0312
4.Faltys Zdeněk st.Zelenka Milan     3222
5.Basák JosefJankovič Štěpán     1323
6.Fiška VáclavBrožová Alena     3233
7.Faltys Zdeněk st.Kůrka Radek     0334
8.Basák JosefZelenka Milan     3144
9.Fiška VáclavJankovič Štěpán     0345
10.Hleba VladyslavBrožová Alena     0346
11.Basák JosefKůrka Radek     0347
12.Fiška VáclavZelenka MilanWO    3057
13.Hleba VladyslavJankovič Štěpán     0358
14.Čapský MiroslavBrožová Alena     0359
15.Fiška VáclavKůrka Radek     3069
16.Hleba VladyslavZelenka Milan     13610
17.Čapský MiroslavJankovič Štěpán     03611
18.Basák JosefBrožová Alena     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hleba Vladyslav04Kůrka Radek31
Faltys Zdeněk st.11Zelenka Milan12
Basák Josef13Jankovič Štěpán40
Fiška Václav21Brožová Alena31
Čapský Miroslav02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:17640:509Sokol Horní Jiřetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikač Jiří
Trnka Petr st.
 
 
Hejna Martin
Hocelík Viktor
 
 
1146  3010
2.Piskáček Václav
Černuška Josef
 
 
Král Erich
Burš Ivan
 
 
9-8-11-8 1311
3.Piskáček OndřejHocelík Viktor565  3021
4.Mikač JiříKrál Erich6116  3031
5.Trnka Petr st.Burš Ivan-4-75-6 1332
6.Piskáček VáclavHejna Martin10612  3042
7.Mikač JiříHocelík Viktor1087  3052
8.Trnka Petr st.Král Erich487  3062
9.Piskáček VáclavBurš Ivan-5-8-3  0363
10.Piskáček OndřejZralý Daniel-86-9863273
11.Trnka Petr st.Hocelík Viktor795  3083
12.Černuška JosefKrál Erich-751210 3193
13.Piskáček OndřejBurš Ivan8810  30103
14.Mikač JiříZralý Daniel-8597 31113
15.Černuška JosefHocelík Viktor1285  30123
16.Piskáček OndřejKrál ErichWO    30133
17.Mikač JiříBurš Ivan8-1049 31143
18.Trnka Petr st.Zralý Daniel7-7-14-5 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Piskáček Ondřej30Hocelík Viktor04
Mikač Jiří40Král Erich03
Trnka Petr st.22Burš Ivan22
Piskáček Václav11Hejna Martin01
Černuška Josef20Zralý Daniel12
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy