Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ObrniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ Sokol ObrniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1329:42 TJ Baník Meziboří B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Pavel
Heissler Ladislav
 
 
Burš Ivan
Hosták Marcel
 
 
     3110
2.Zázvorka Jan
Bambas Jiří
 
 
Král Erich
Hejna Martin
 
 
     2311
3.Bednář PavelBurš Ivan     0312
4.Heissler LadislavHosták Marcel     2313
5.Zázvorka JanHejna Martin     2314
6.Bambas JiříKrál Erich     3124
7.Heissler LadislavBurš Ivan     2325
8.Zázvorka JanHosták Marcel     0326
9.Bambas JiříHejna Martin     3036
10.Bednář PavelKrál Erich     1337
11.Zázvorka JanBurš Ivan     0338
12.Bambas JiříHosták Marcel     0339
13.Bednář PavelHejna Martin     13310
14.Heissler LadislavKrál Erich     31410
15.Bambas JiříBurš Ivan     23411
16.Bednář PavelHosták Marcel     03412
17.Heissler LadislavHejna Martin     30512
18.Zázvorka JanKrál Erich     23513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bednář Pavel04Burš Ivan40
Heissler Ladislav22Hosták Marcel40
Zázvorka Jan04Hejna Martin22
Bambas Jiří22Král Erich22



Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 2 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2019 18:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:21 TTC Litvínov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jankovič Štěpán
Brožová Alena
 
 
Černuška Josef
Piskáček Václav
 
 
     3110
2.Kůrka Radek
Zelenka Milan
 
 
Mikač Jiří
Trnka Petr st.
 
 
     3020
3.Jankovič ŠtěpánPiskáček Ondřej     3030
4.Brožová AlenaČernuška Josef     3140
5.Zelenka MilanMikač Jiří     3050
6.Kůrka RadekTrnka Petr st.     3060
7.Brožová AlenaPiskáček Ondřej     2361
8.Zelenka MilanPiskáček Václav     3271
9.Kůrka RadekMikač Jiří     3081
10.Jankovič ŠtěpánTrnka Petr st.     3091
11.Zelenka MilanPiskáček Ondřej     0392
12.Kůrka RadekPiskáček Václav     31102
13.Jankovič ŠtěpánMikač Jiří     32112
14.Brožová AlenaTrnka Petr st.     32122
15.Kůrka RadekPiskáček OndřejWO    03123
16.Jankovič ŠtěpánPiskáček Václav     30133
17.Brožová AlenaMikač Jiří     30143
18.Zelenka MilanTrnka Petr st.WO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jankovič Štěpán40Piskáček Ondřej21
Brožová Alena31Černuška Josef01
Zelenka Milan21Mikač Jiří04
Kůrka Radek30Trnka Petr st.03
   Piskáček Václav03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov EVrchní
rozhodčí:
Čejka Vratislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:44478:627SKST Baník Most F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pich Jan st.
Glajc Jaroslav
 
 
Fiška Václav
Faltys Zdeněk st.
 
 
10-5-87-52301
2.Brejška Roman
Plzák Jindřich
 
 
Hleba Vladyslav
Basák Josef
 
 
6-4-8743211
3.Pich Jan st.Basák Josef-8-8-5  0312
4.Glajc JaroslavFaltys Zdeněk st.-7-4-5  0313
5.Plzák JindřichFiška Václav-5-5-9  0314
6.Brejška RomanHleba Vladyslav9212  3024
7.Glajc JaroslavBasák Josef-6-7-3  0325
8.Plzák JindřichFaltys Zdeněk st.1164  3035
9.Brejška RomanFiška Václav-5-7-2  0336
10.Pich Jan st.Hleba Vladyslav-8-6-7  0337
11.Plzák JindřichBasák Josef-7106-6-112338
12.Brejška RomanFaltys Zdeněk st.-895-3-82339
13.Pich Jan st.Fiška Václav-3-6-3  03310
14.Glajc JaroslavHleba Vladyslav-9-8-5  03311
15.Brejška RomanBasák Josef8-5-6-8 13312
16.Pich Jan st.Faltys Zdeněk st.-2-6-3  03313
17.Glajc JaroslavFiška Václav-5-6-7  03314
18.Plzák JindřichHleba Vladyslav997  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pich Jan st.04Basák Josef40
Glajc Jaroslav04Faltys Zdeněk st.31
Plzák Jindřich22Fiška Václav40
Brejška Roman13Hleba Vladyslav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy