Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ObrniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ Sokol ObrniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:47 TTC Litvínov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hotový Martin
Zázvorka Jan
 
 
Jankovič Štěpán
Brožová Alena
 
 
     1301
2.Bednář Pavel
Heissler Ladislav
 
 
Kůrka Radek
Zelenka Milan
 
 
     1302
3.Zázvorka JanJankovič Štěpán     0303
4.Heissler LadislavBrožová Alena     1304
5.Hotový MartinKůrka Radek     3014
6.Bednář PavelZelenka Milan     0315
7.Heissler LadislavJankovič Štěpán     0316
8.Hotový MartinBrožová Alena     2317
9.Bednář PavelKůrka Radek     1318
10.Zázvorka JanZelenka Milan     0319
11.Hotový MartinJankovič Štěpán     03110
12.Bednář PavelBrožová Alena     03111
13.Zázvorka JanKůrka Radek     03112
14.Heissler LadislavZelenka Milan     32212
15.Bednář PavelJankovič Štěpán     03213
16.Zázvorka JanBrožová Alena     03214
17.Heissler LadislavKůrka RadekWO    30314
18.Hotový MartinZelenka MilanWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zázvorka Jan04Jankovič Štěpán40
Heissler Ladislav12Brožová Alena40
Hotový Martin12Kůrka Radek21
Bednář Pavel04Zelenka Milan21
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ERozhodčí:Hocelík Viktor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:42 TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Erich
Zralý Daniel
 
 
Rytich Milan
Brejška Roman
 
 
     3010
2.Hocelík Viktor
Slivoň Miloš
 
 
Plzák Jindřich
Glajc Martin
 
 
     0311
3.Hejna MartinBrejška Roman     1312
4.Slivoň MilošPlzák Jindřich     1313
5.Král ErichRytich Milan     1314
6.Zralý DanielGlajc Martin     1315
7.Slivoň MilošBrejška Roman     0316
8.Král ErichPlzák Jindřich     3026
9.Zralý DanielRytich Milan     3036
10.Hejna MartinGlajc Martin     0337
11.Král ErichBrejška Roman     2338
12.Zralý DanielPlzák Jindřich     3148
13.Hejna MartinRytich Milan     0349
14.Slivoň MilošGlajc Martin     03410
15.Zralý DanielBrejška RomanWO    03411
16.Hejna MartinPlzák Jindřich     03412
17.Slivoň MilošRytich Milan     32512
18.Král ErichGlajc MartinWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hejna Martin04Brejška Roman30
Slivoň Miloš13Plzák Jindřich22
Král Erich12Rytich Milan22
Zralý Daniel21Glajc Martin30
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:14664:463Sokol Horní Jiřetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Piskáček Václav
Černuška Josef
 
 
Čapský Miroslav
Faltys Zdeněk st.
 
 
4-7114 3110
2.Mikač Jiří
Piskáček Ondřej
 
 
Basák Josef
Hleba Vladyslav
 
 
510-125 3120
3.Piskáček OndřejČapský Miroslav757  3030
4.Černuška JosefHleba Vladyslav-8697 3140
5.Piskáček VáclavBasák Josef653  3050
6.Mikač JiříFaltys Zdeněk st.7118  3060
7.Černuška JosefČapský Miroslav7-974 3170
8.Piskáček VáclavHleba Vladyslav46-37 3180
9.Mikač JiříBasák Josef10-610-8103290
10.Piskáček OndřejFaltys Zdeněk st.17-97 31100
11.Piskáček VáclavČapský Miroslav2109  30110
12.Mikač JiříHleba Vladyslav510-94 31120
13.Piskáček OndřejBasák Josef13-1047 31130
14.Černuška JosefFaltys Zdeněk st.WO    30140
15.Mikač JiříČapský Miroslav9-838 31150
16.Piskáček OndřejHleba Vladyslav849  30160
17.Černuška JosefBasák JosefWO    03161
18.Piskáček VáclavFaltys Zdeněk st.WO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Piskáček Ondřej40Čapský Miroslav04
Černuška Josef20Hleba Vladyslav04
Piskáček Václav30Basák Josef03
Mikač Jiří40Faltys Zdeněk st.02
WO21WO12
Faltys Zděnek wo(žaludeční nevolnost) Černuška Josef wo(zranění kolene)

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy