Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ObrniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ Sokol ObrniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:45 TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Pavel
Heissler Ladislav
 
 
Glajc Martin
Plzák Jindřich
 
 
     2301
2.Bambas Jiří
Zázvorka Jan
 
 
Brejška Roman
Rytich Milan
 
 
WO    0302
3.Bambas JiříGlajc Martin     0303
4.Zázvorka JanPlzák Jindřich     0304
5.Heissler LadislavBrejška Roman     3214
6.Bednář PavelRytich Milan     0315
7.Zázvorka JanGlajc Martin     0316
8.Heissler LadislavPlzák Jindřich     1317
9.Bednář PavelBrejška Roman     1318
10.Bambas JiříRytich Milan     1319
11.Heissler LadislavGlajc Martin     03110
12.Bednář PavelPlzák Jindřich     03111
13.Bambas JiříBrejška Roman     30211
14.Zázvorka JanRytich MilanWO    03212
15.Bednář PavelGlajc Martin     03213
16.Bambas JiříPlzák Jindřich     30313
17.Zázvorka JanBrejška RomanWO    03314
18.Heissler LadislavRytich Milan     31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bambas Jiří22Glajc Martin40
Zázvorka Jan02Plzák Jindřich31
Heissler Ladislav22Brejška Roman12
Bednář Pavel04Rytich Milan21
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2019 18:15 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:15618:435TTC Litvínov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jankovič Štěpán
Brožová Alena
 
 
Fiška Václav
Faltys Zdeněk st.
 
 
6-10-9-7 1301
2.Kůrka Radek
Zelenka Milan
 
 
Basák Josef
Hleba Vladyslav
 
 
85-65 3111
3.Kůrka RadekFaltys Zdeněk st.7103  3021
4.Jankovič ŠtěpánHleba Vladyslav732  3031
5.Brožová AlenaBasák Josef-8-56893241
6.Zelenka MilanFiška Václav-613-8-9 1342
7.Jankovič ŠtěpánFaltys Zdeněk st.423  3052
8.Brožová AlenaHleba Vladyslav899  3062
9.Zelenka MilanBasák Josef566  3072
10.Kůrka RadekFiška Václav-89-9753282
11.Brožová AlenaFaltys Zdeněk st.911-99 3192
12.Zelenka MilanHleba Vladyslav768  30102
13.Kůrka RadekBasák Josef675  30112
14.Jankovič ŠtěpánFiška Václav384  30122
15.Zelenka MilanFaltys Zdeněk st.WO    30132
16.Kůrka RadekHleba VladyslavWO    03133
17.Jankovič ŠtěpánBasák JosefWO    30143
18.Brožová AlenaFiška Václav993  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kůrka Radek30Faltys Zdeněk st.03
Jankovič Štěpán30Hleba Vladyslav03
Brožová Alena40Basák Josef03
Zelenka Milan21Fiška Václav13
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:47542:693Sokol Horní Jiřetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejna Martin
Hejna Marek
 
 
Piskáček Ondřej
Piskáček Václav
 
 
68-14-7-72301
2.Hubová Soňa
Král Erich
 
 
Mikač Jiří
Trnka Petr st.
 
 
4-5-6-7 1302
3.Hejna MarekPiskáček Václav-8814-7-102303
4.Hejna MartinPiskáček Ondřej-3-10-8  0304
5.Hubová SoňaMikač Jiří12-8-710-62305
6.Král ErichTrnka Petr st.997  3015
7.Hejna MartinPiskáček Václav-108-6-11 1316
8.Hubová SoňaPiskáček Ondřej-5-4-8  0317
9.Král ErichMikač Jiří-6-9-5  0318
10.Hejna MarekTrnka Petr st.6-387 3128
11.Hubová SoňaPiskáček Václav-3-4-5  0329
12.Král ErichPiskáček Ondřej-4-7-12  03210
13.Hejna MarekMikač Jiří-65-6-5 13211
14.Hejna MartinTrnka Petr st.-9786 31311
15.Král ErichPiskáček Václav-2-10-5  03312
16.Hejna MarekPiskáček Ondřej-7-310-8 13313
17.Hejna MartinMikač Jiří10-5-7-8 13314
18.Hubová SoňaTrnka Petr st.-2-7-6  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hejna Marek13Piskáček Václav40
Hejna Martin13Piskáček Ondřej40
Hubová Soňa04Mikač Jiří40
Král Erich13Trnka Petr st.13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy