Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ObrniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:Hocelík Viktor
Datum dle rozpisu20. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:38 TJ Sokol Obrnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Erich
Hejna Martin
 
 
Bednář Pavel
Heissler Ladislav
 
 
     3110
2.Slivoň Miloš
Hubová Soňa
 
 
Bambas Jiří
Zázvorka Jan
 
 
     1311
3.Zralý DanielBednář Pavel     3021
4.Slivoň MilošHeissler Ladislav     0322
5.Král ErichBambas Jiří     0323
6.Hejna MartinZázvorka Jan     3033
7.Slivoň MilošBednář Pavel     0334
8.Král ErichHeissler Ladislav     1335
9.Hejna MartinBambas Jiří     1336
10.Zralý DanielZázvorka Jan     3146
11.Král ErichBednář Pavel     3056
12.Hejna MartinHeissler Ladislav     0357
13.Zralý DanielBambas Jiří     1358
14.Slivoň MilošZázvorka Jan     0359
15.Hejna MartinBednář Pavel     13510
16.Zralý DanielHeissler Ladislav     13511
17.Slivoň MilošBambas Jiří     03512
18.Král ErichZázvorka Jan     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zralý Daniel22Bednář Pavel22
Slivoň Miloš04Heissler Ladislav40
Král Erich22Bambas Jiří40
Hejna Martin13Zázvorka Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:39639:688TTC Litvínov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikač Jiří
Piskáček Ondřej
 
 
Jankovič Štěpán
Brožová Alena
 
 
-559-9-62301
2.Černuška Josef
Piskáček Václav
 
 
Zelenka Milan
Kůrka Radek
 
 
-8118-693211
3.Mikač JiříJankovič Štěpán5-9-5-3 1312
4.Piskáček OndřejBrožová Alena4109  3022
5.Piskáček VáclavZelenka Milan-5910-7-62323
6.Trnka Petr st.Kůrka Radek-7-9-8  0324
7.Piskáček OndřejJankovič Štěpán10-7-10-6 1325
8.Piskáček VáclavBrožová Alena-107-910-42326
9.Trnka Petr st.Zelenka Milan8-9818 3136
10.Mikač JiříKůrka Radek-499-4-42337
11.Piskáček VáclavJankovič Štěpán-1-2-6  0338
12.Trnka Petr st.Brožová Alena14-7-10-5 1339
13.Mikač JiříZelenka Milan9-76-7-623310
14.Piskáček OndřejKůrka Radek9-5812 31410
15.Trnka Petr st.Jankovič Štěpán10-58-31232510
16.Mikač JiříBrožová Alena-8-2-4  03511
17.Piskáček OndřejZelenka MilanWO    30611
18.Piskáček VáclavKůrka RadekWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikač Jiří04Jankovič Štěpán31
Piskáček Ondřej21Brožová Alena31
Piskáček Václav03Zelenka Milan21
Trnka Petr st.22Kůrka Radek21
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ERozhodčí:Fiška Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Čapský Miroslav
Datum dle rozpisu18. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:Hleba Vladyslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30 SKST Baník Most F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiška Václav
Čapský Miroslav
 
 
Brejška Roman
Glajc Jaroslav
 
 
     3210
2.Basák Josef
Hleba Vladyslav
 
 
Rytich Milan
Plzák Jindřich
 
 
     0311
3.Fiška VáclavGlajc Martin     3021
4.Čapský MiroslavPlzák Jindřich     3231
5.Basák JosefBrejška Roman     2332
6.Hleba VladyslavRytich Milan     0333
7.Čapský MiroslavGlajc Martin     3043
8.Basák JosefPlzák Jindřich     2344
9.Hleba VladyslavBrejška Roman     0345
10.Fiška VáclavRytich Milan     3055
11.Basák JosefGlajc Martin     3065
12.Hleba VladyslavPlzák Jindřich     1366
13.Fiška VáclavBrejška Roman     3076
14.Čapský MiroslavRytich Milan     1377
15.Hleba VladyslavGlajc Martin     1378
16.Fiška VáclavPlzák Jindřich     3088
17.Čapský MiroslavBrejška Roman     3198
18.Basák JosefRytich Milan     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiška Václav40Glajc Martin13
Čapský Miroslav31Plzák Jindřich22
Basák Josef22Brejška Roman22
Hleba Vladyslav04Rytich Milan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy