Zápis o utkání
Název soutěže: Žákovská liga útěcha Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DrnoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ VelešoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VelešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 08:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:10 TJ Sokol Drnovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zbořil Jan
Havlíček Richard
 
 
Mazlová Adriana
Kordiovský Adam
 
 
     3110
2.Bastl RadimMazlová Adriana     0311
3.Havlíček RichardKordiovský Adam     3021
4.Zbořil JanWO    3031
5.Havlíček RichardMazlová Adriana     0332
6.Bastl RadimWO    3042
7.Zbořil JanKordiovský Adam     3052
8.Havlíček RichardWO    3062
9.Zbořil JanMazlová Adriana     1363
10.Bastl RadimKordiovský Adam     3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bastl Radim11Mazlová Adriana30
Havlíček Richard11Kordiovský Adam03
Zbořil Jan11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Žákovská liga útěcha Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DrnoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Maják VyškovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VelešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 08:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:612:23 Maják Vyškov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zbořil Jan
Havlíček Richard
 
 
Grundová Žofie
Račanský Filip
 
 
     3210
2.Bastl RadimGrundová Žofie     0311
3.Zbořil JanKilián Ondřej     3121
4.Bastlová DianaRačanský Filip     0322
5.Zbořil JanGrundová Žofie     3232
6.Bastl RadimRačanský Filip     0333
7.Bastlová DianaKilián Ondřej     0334
8.Zbořil JanRačanský Filip     3044
9.Bastlová DianaGrundová Žofie     0345
10.Bastl RadimKilián Ondřej     0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bastl Radim03Grundová Žofie21
Zbořil Jan30Kilián Ondřej21
Bastlová Diana03Račanský Filip21



Zápis o utkání
Název soutěže: Žákovská liga útěcha Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DrnoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RačiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VelešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 08:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:515:16 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bastl Radim
Havlíček Richard
 
 
Střelcová Šarlota
Nimmrichterová Adéla
 
 
     0301
2.Zbořil JanStřelcová Šarlota     3111
3.Bastl RadimNimmrichterová Adéla     0312
4.Havlíček RichardWO    3022
5.Bastl RadimStřelcová Šarlota     0323
6.Zbořil JanWO    3033
7.Havlíček RichardNimmrichterová Adéla     0334
8.Bastl RadimWO    3044
9.Havlíček RichardStřelcová Šarlota     0345
10.Zbořil JanNimmrichterová Adéla     3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zbořil Jan20Střelcová Šarlota21
Bastl Radim02Nimmrichterová Adéla21
Havlíček Richard02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Žákovská liga útěcha Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VelešoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Maják VyškovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VelešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 08:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:612:20 Maják Vyškov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazlová Adriana
Kordiovský Adam
 
 
Grundová Žofie
Račanský Filip
 
 
     3210
2.Mazlová AdrianaGrundová Žofie     3020
3.Kordiovský AdamKilián Ondřej     0321
4.Račanský FilipWO    0322
5.Kordiovský AdamGrundová Žofie     0323
6.Mazlová AdrianaRačanský Filip     3033
7.Kilián OndřejWO    0334
8.Kordiovský AdamRačanský Filip     0335
9.Grundová ŽofieWO    0336
10.Mazlová AdrianaKilián Ondřej     3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mazlová Adriana30Grundová Žofie11
Kordiovský Adam03Kilián Ondřej11
   Račanský Filip11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Žákovská liga útěcha Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VelešoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RačiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VelešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 08:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:416:16 TJ Velešovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazlová Adriana
Kordiovský Adam
 
 
Střelcová Šarlota
Nimmrichterová Adéla
 
 
     3210
2.Mazlová AdrianaStřelcová Šarlota     3020
3.Kordiovský AdamNimmrichterová Adéla     1321
4.         
5.Kordiovský AdamStřelcová Šarlota     0322
6.Mazlová AdrianaWO    3032
7.Nimmrichterová AdélaWO    0333
8.Kordiovský AdamWO    3043
9.Střelcová ŠarlotaWO    0344
10.Mazlová AdrianaNimmrichterová Adéla     3254

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mazlová Adriana20Střelcová Šarlota11
Kordiovský Adam02Nimmrichterová Adéla11
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Žákovská liga útěcha Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hoštice - HerolticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Vyškov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
BohdaliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 08:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:5 TJ Hoštice - Heroltice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbánek Patrik
Orel Filip
 
 
Vintr Štěpán
Zaoral Marek
 
 
     3010
2.Urbánek PatrikHrubý Vojtěch     3020
3.Orel FilipVintr Štěpán     2321
4.Štolfa ŠtěpánZaoral Marek     3031
5.Orel FilipHrubý Vojtěch     3041
6.Urbánek PatrikZaoral Marek     3051
7.Štolfa ŠtěpánVintr Štěpán     3261
8.Orel FilipZaoral Marek     3071
9.Štolfa ŠtěpánHrubý Vojtěch     3081
10.Urbánek PatrikVintr Štěpán     3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Urbánek Patrik30Hrubý Vojtěch03
Orel Filip21Vintr Štěpán12
Štolfa Štěpán30Zaoral Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Žákovská liga útěcha Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hoštice - HerolticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KomořanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
BohdaliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 08:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1 TJ Hoštice - Heroltice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štolfa Štěpán
Klacek Daniel
 
 
Nezval Vlastimil
Vlach Ondřej
 
 
     3010
2.Urbánek PatrikNezval Vlastimil     3020
3.Klacek DanielVlach Ondřej     3030
4.Orel FilipWO    3040
5.Klacek DanielNezval Vlastimil     3050
6.Urbánek PatrikWO    3060
7.Orel FilipVlach Ondřej     3170
8.Klacek DanielWO    3080
9.Orel FilipNezval Vlastimil     3090
10.Urbánek PatrikVlach Ondřej     30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Urbánek Patrik20Nezval Vlastimil03
Klacek Daniel20Vlach Ondřej03
Orel Filip20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Žákovská liga útěcha Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BohdaliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Vyškov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
BohdaliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 08:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:17 TJ Sokol Bohdalice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Ondřej
Bébarová Petra
 
 
Zaoral Marek
Hrubý Vojtěch
 
 
     3010
2.Pospíšil OndřejVintr Štěpán     0311
3.Veselý OndřejHrubý Vojtěch     1312
4.Bébarová PetraZaoral Marek     3022
5.Veselý OndřejVintr Štěpán     1323
6.Pospíšil OndřejZaoral Marek     3233
7.Bébarová PetraHrubý Vojtěch     3143
8.Veselý OndřejZaoral Marek     3153
9.Bébarová PetraVintr Štěpán     0354
10.Pospíšil OndřejHrubý Vojtěch     3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pospíšil Ondřej21Vintr Štěpán30
Veselý Ondřej12Hrubý Vojtěch12
Bébarová Petra21Zaoral Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Žákovská liga útěcha Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KomořanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BohdaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
BohdaliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 08:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:25 TJ Sokol Bohdalice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nezval Vlastimil
Vlach Ondřej
 
 
Veselý Ondřej
Bébarová Petra
 
 
     0301
2.Nezval VlastimilVeselý Ondřej     0302
3.Vlach OndřejBébarová Petra     0303
4.Pospíšil OndřejWO    0304
5.Vlach OndřejVeselý Ondřej     3114
6.Nezval VlastimilPospíšil Ondřej     0315
7.Bébarová PetraWO    0316
8.Vlach OndřejPospíšil Ondřej     3026
9.Veselý OndřejWO    0327
10.Nezval VlastimilBébarová Petra     2328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nezval Vlastimil03Veselý Ondřej11
Vlach Ondřej21Bébarová Petra20
   Pospíšil Ondřej11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Žákovská liga útěcha Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BohdaliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RačiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
BohdaliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 08:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:21 TJ Sokol Račice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bébarová Petra
Pospíšil Ondřej
 
 
Střelcová Šarlota
Nimmrichterová Adéla
 
 
     0301
2.Bébarová PetraStřelcová Šarlota     0302
3.Pospíšil OndřejNimmrichterová Adéla     0303
4.Veselý OndřejWO    3013
5.Pospíšil OndřejStřelcová Šarlota     1314
6.Bébarová PetraWO    3024
7.Veselý OndřejNimmrichterová Adéla     0325
8.Pospíšil OndřejWO    3035
9.Veselý OndřejStřelcová Šarlota     0336
10.Bébarová PetraNimmrichterová Adéla     1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bébarová Petra02Střelcová Šarlota30
Pospíšil Ondřej02Nimmrichterová Adéla30
Veselý Ondřej02   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy