Zápis o utkání
Název soutěže: Žákovská liga útěcha Kolo: 3 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DrnoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BohdaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HošticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2019 08:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:13 TJ Sokol Drnovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zbořil Jan
Havlíček Richard
 
 
Bébarová Petra
Pospíšil Ondřej
 
 
     3210
2.Bastl RadimBébarová Petra     1311
3.Havlíček RichardPospíšil Ondřej     3221
4.Zbořil JanVeselý Ondřej     3031
5.Havlíček RichardBébarová Petra     3041
6.Bastl RadimVeselý Ondřej     3051
7.Zbořil JanPospíšil Ondřej     3061
8.Havlíček RichardVeselý Ondřej     3171
9.Zbořil JanBébarová Petra     3281
10.Bastl RadimPospíšil Ondřej     0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bastl Radim12Bébarová Petra12
Havlíček Richard30Pospíšil Ondřej12
Zbořil Jan30Veselý Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: Žákovská liga útěcha Kolo: 3 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DrnoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Hoštice - HerolticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HošticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2019 08:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30 TJ Hoštice - Heroltice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zbořil Jan
Bastl Radim
 
 
Urbánek Patrik
Klacek Daniel
 
 
     1301
2.Adamiková AdélaUrbánek Patrik     0302
3.Havlíček RichardŠtolfa Štěpán     2303
4.Bastl RadimKlacek Daniel     0304
5.Havlíček RichardUrbánek Patrik     0305
6.Adamiková AdélaKlacek Daniel     0306
7.Bastl RadimŠtolfa Štěpán     0307
8.Havlíček RichardKlacek Daniel     0308
9.Bastl RadimUrbánek Patrik     0309
10.Adamiková AdélaŠtolfa Štěpán     03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Adamiková Adéla03Urbánek Patrik30
Havlíček Richard03Štolfa Štěpán30
Bastl Radim03Klacek Daniel30



Zápis o utkání
Název soutěže: Žákovská liga útěcha Kolo: 3 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VelešoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Hoštice - HerolticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HošticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2019 08:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:515:17 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazlová Adriana
Kordiovský Adam
 
 
Urbánek Patrik
Štolfa Štěpán
 
 
     0301
2.Mazlová AdrianaUrbánek Patrik     3011
3.Kordiovský AdamŠtolfa Štěpán     3121
4.Klacek DanielWO    0322
5.Kordiovský AdamUrbánek Patrik     0323
6.Mazlová AdrianaKlacek Daniel     3033
7.Štolfa ŠtěpánWO    0334
8.Kordiovský AdamKlacek Daniel     3144
9.Urbánek PatrikWO    0345
10.Mazlová AdrianaŠtolfa Štěpán     3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mazlová Adriana30Urbánek Patrik11
Kordiovský Adam21Štolfa Štěpán02
   Klacek Daniel02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Žákovská liga útěcha Kolo: 3 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VelešoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BohdaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HošticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2019 08:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:9 TJ Velešovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazlová Adriana
Kordiovský Adam
 
 
Bébarová Petra
Pospíšil Ondřej
 
 
     3010
2.Mazlová AdrianaBébarová Petra     3020
3.Kordiovský AdamPospíšil Ondřej     3030
4.Veselý OndřejWO    0331
5.Kordiovský AdamBébarová Petra     3041
6.Mazlová AdrianaVeselý Ondřej     3051
7.Pospíšil OndřejWO    0352
8.Kordiovský AdamVeselý Ondřej     3062
9.Bébarová PetraWO    0363
10.Mazlová AdrianaPospíšil Ondřej     3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mazlová Adriana30Bébarová Petra02
Kordiovský Adam30Pospíšil Ondřej02
   Veselý Ondřej02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Žákovská liga útěcha Kolo: 3 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vyškov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Maják VyškovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KomořanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2019 08:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:95:27 Maják Vyškov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Vojtěch
Vintr Štěpán
 
 
Grundová Žofie
Račanský Filip
 
 
     0301
2.Zaoral MarekGrundová Žofie     0302
3.Zeman VojtěchRačanský Filip     0303
4.Hrubý VojtěchKilián Ondřej     0304
5.Zeman VojtěchGrundová Žofie     0305
6.Zaoral MarekKilián Ondřej     1306
7.Vintr ŠtěpánRačanský Filip     3016
8.Zeman VojtěchKilián Ondřej     0317
9.Vintr ŠtěpánGrundová Žofie     1318
10.Zaoral MarekRačanský Filip     0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zaoral Marek03Grundová Žofie30
Zeman Vojtěch03Račanský Filip21
Hrubý Vojtěch01Kilián Ondřej30
Vintr Štěpán11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Žákovská liga útěcha Kolo: 3 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vyškov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RačiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KomořanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2019 08:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:25 TJ Sokol Račice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zaoral Marek
Zeman Vojtěch
 
 
Nimmrichterová Adéla
Střelcová Šarlota
 
 
     0301
2.Hrubý VojtěchGája Erik     0302
3.Zeman VojtěchStřelcová Šarlota     0303
4.Zaoral MarekNimmrichterová Adéla     1304
5.Vintr ŠtěpánGája Erik     3114
6.Hrubý VojtěchNimmrichterová Adéla     0315
7.Zaoral MarekStřelcová Šarlota     1316
8.Vintr ŠtěpánNimmrichterová Adéla     1317
9.Zaoral MarekGája Erik     3027
10.Hrubý VojtěchStřelcová Šarlota     0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hrubý Vojtěch03Gája Erik12
Zeman Vojtěch01Střelcová Šarlota30
Zaoral Marek12Nimmrichterová Adéla30
Vintr Štěpán11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Žákovská liga útěcha Kolo: 3 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KomořanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Maják VyškovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KomořanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2019 08:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:95:28 Maják Vyškov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlach Ondřej
Nezval Vlastimil
 
 
Račanský Filip
Kilián Ondřej
 
 
     0301
2.Vlach OndřejGrundová Žofie     1302
3.Nezval VlastimilRačanský Filip     0303
4.Kilián Ondřej     0304
5.Nezval VlastimilGrundová Žofie     1305
6.Vlach OndřejKilián Ondřej     3115
7.Račanský Filip     0316
8.Nezval VlastimilKilián Ondřej     0317
9.Grundová Žofie     0318
10.Vlach OndřejRačanský Filip     0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vlach Ondřej12Grundová Žofie30
Nezval Vlastimil03Račanský Filip30
03Kilián Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: Žákovská liga útěcha Kolo: 3 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KomořanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RačiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KomořanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2019 08:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30 TJ Sokol Račice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlach Ondřej
Nezval Vlastimil
 
 
Gája Erik
Nimmrichterová Adéla
 
 
     0301
2.Vlach OndřejStřelcová Šarlota     0302
3.Nezval VlastimilGája Erik     0303
4.Nimmrichterová AdélaWO    0304
5.Nezval VlastimilStřelcová Šarlota     0305
6.Vlach OndřejNimmrichterová Adéla     1306
7.Gája ErikWO    0307
8.Nezval VlastimilNimmrichterová Adéla     0308
9.Střelcová ŠarlotaWO    0309
10.Vlach OndřejGája Erik     03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vlach Ondřej03Střelcová Šarlota20
Nezval Vlastimil03Gája Erik20
   Nimmrichterová Adéla20
WO03WO30

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy