Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III - Play Off Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Božejov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Olešná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
BožejovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:27 TJ Sokol Božejov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Jaroslav
David Lukáš
 
 
Kos Miroslav
Štěpánek Pavel
 
 
     3110
2.Malý Milan
Vacek Vladimír
 
 
Kratochvíl Jan
Vyskočil Petr
 
 
     3120
3.Vaněk JaroslavKratochvíl Jan     0321
4.David LukášVyskočil Petr     2322
5.Malý MilanKos Miroslav     3032
6.Vacek VladimírŠtěpánek Pavel     1333
7.David LukášKratochvíl Jan     1334
8.Malý MilanVyskočil Petr     3244
9.Vacek VladimírKos Miroslav     2345
10.Vaněk JaroslavŠtěpánek Pavel     3055
11.Malý MilanKratochvíl Jan     3265
12.Vacek VladimírVyskočil Petr     3075
13.Vaněk JaroslavKos Miroslav     3085
14.David Lukᚊtěpánek Pavel     3095
15.Vacek VladimírKratochvíl Jan     0396
16.Vaněk JaroslavVyskočil Petr     1397
17.David LukášKos Miroslav     30107
18.Malý MilanŠtěpánek Pavel     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaněk Jaroslav22Kratochvíl Jan31
David Lukáš22Vyskočil Petr22
Malý Milan40Kos Miroslav13
Vacek Vladimír13Štěpánek Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III - Play Off Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rodinov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Rodinov č.p. 46Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Zikmund František
 
 
Jůzl Radek
Svoboda Jaroslav
 
 
     3010
2.Semotán Jiří
Janus Jakub
 
 
Jůzl Josef
Marek Roman
 
 
     0311
3.Novotný PetrMarek Roman     3021
4.Semotán JiříSvoboda Jaroslav     0322
5.Janus JakubJůzl Josef     3032
6.Zikmund FrantišekJůzl Radek     3042
7.Semotán JiříMarek Roman     2343
8.Janus JakubSvoboda Jaroslav     3053
9.Zikmund FrantišekJůzl Josef     3263
10.Novotný PetrJůzl Radek     3073
11.Janus JakubMarek Roman     0374
12.Zikmund FrantišekSvoboda Jaroslav     3084
13.Novotný PetrJůzl Josef     3294
14.Semotán JiříJůzl Radek     2395
15.Zikmund FrantišekMarek Roman     0396
16.Novotný PetrSvoboda Jaroslav     0397
17.Semotán JiříJůzl Josef     2398
18.Janus JakubJůzl Radek     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Petr31Marek Roman31
Semotán Jiří04Svoboda Jaroslav22
Janus Jakub22Jůzl Josef13
Zikmund František31Jůzl Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III - Play Off Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krňa Evžen
Štěpán Jaroslav
 
 
Mach Radek
Pacner Jaroslav
 
 
     0301
2.Pech Jakub
Blažek Milan
 
 
Váňa Milan
Chodur Jiří
 
 
     3211
3.Krňa EvženChodur Jiří     0312
4.Blažek MilanMach Radek     2313
5.Štěpán JaroslavPacner Jaroslav     1314
6.Pech JakubVáňa Milan     3024
7.Blažek MilanChodur Jiří     3034
8.Štěpán JaroslavMach Radek     0335
9.Pech JakubPacner Jaroslav     3045
10.Krňa EvženVáňa Milan     3155
11.Štěpán JaroslavChodur Jiří     3065
12.Pech JakubMach Radek     0366
13.Krňa EvženPacner Jaroslav     3076
14.Blažek MilanVáňa Milan     0377
15.Pech JakubChodur Jiří     3087
16.Krňa EvženMach Radek     1388
17.Blažek MilanPacner Jaroslav     3298
18.Štěpán JaroslavVáňa Milan     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krňa Evžen22Chodur Jiří13
Blažek Milan22Mach Radek40
Štěpán Jaroslav13Pacner Jaroslav13
Pech Jakub31Váňa Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III - Play Off Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlásenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VlaseniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:38 TJ Jiskra Humpolec I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahradník Jan
Mašát Radek
 
 
Zadina Josef
Herna Michal
 
 
     2301
2.Pechek Pavel
Pechek Vladimír
 
 
Hlaváček Milan
Semrádová Aneta
 
 
     1302
3.Mašát RadekHerna Michal     0303
4.Pechek VladimírZadina Josef     3113
5.Pechek PavelSemrádová Aneta     3123
6.Zahradník JanHlaváček Milan     1324
7.Pechek VladimírHerna Michal     3034
8.Pechek PavelZadina Josef     3244
9.Zahradník JanSemrádová Aneta     1345
10.Mašát RadekHlaváček Milan     2346
11.Pechek PavelHerna Michal     3056
12.Zahradník JanZadina Josef     1357
13.Mašát RadekSemrádová Aneta     2358
14.Pechek VladimírHlaváček Milan     1359
15.Zahradník JanHerna Michal     3169
16.Mašát RadekZadina Josef     03610
17.Pechek VladimírSemrádová Aneta     31710
18.Pechek PavelHlaváček Milan     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mašát Radek04Herna Michal13
Pechek Vladimír31Zadina Josef22
Pechek Pavel40Semrádová Aneta22
Zahradník Jan13Hlaváček Milan31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS