Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Region soutěž Play off 1.třídy Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Labem "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:910:29296:412Stolní tenis Kolín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Daniel
Brunclík Marek
 
 
Svoboda Miloš
Havlíček Vladimír
 
 
-9-89-10 1301
2.
 
 

 
 
         
3.Buriánek VladislavDolejš Martin-1-3-13  0302
4.Brunclík MarekHavlíček Vladimír-8-7-9  0303
5.Cincibus MilanSvoboda Miloš-8-5-7  0304
6.Buriánek DanielWaters Jiří ml.7-859 3114
7.Brunclík MarekDolejš Martin-6-6-7  0315
8.Cincibus MilanHavlíček Vladimír1011-79 3125
9.Buriánek DanielSvoboda Miloš13-4-9-8 1326
10.Buriánek VladislavWaters Jiří ml.-57-6-3 1327
11.Cincibus MilanDolejš Martin-47-8-10 1328
12.Buriánek DanielHavlíček VladimírWO    0329
13.Buriánek VladislavSvoboda Miloš         
14.Brunclík MarekWaters Jiří ml.         
15.Buriánek DanielDolejš Martin         
16.Buriánek VladislavHavlíček Vladimír         
17.Brunclík MarekSvoboda Miloš         
18.Cincibus MilanWaters Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Buriánek Vladislav02Dolejš Martin30
Brunclík Marek02Havlíček Vladimír11
Cincibus Milan12Svoboda Miloš20
Buriánek Daniel11Waters Jiří ml.11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Region soutěž Play off 1.třídy Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
.....Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:36595:601TJ Sokol Velký Osek "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
Čebiš Luboš
Koubek Václav
 
 
63-118 3110
2.
 
 

 
 
         
3.Pych LuděkLaštovička Jiří636  3020
4.Řehák Josef st.Čebiš Luboš-6-5-9  0321
5.Bodlák KarelKoubek Václav-4-15-11  0322
6.Lupták MariánMokříž Bohuslav-7-7-10  0323
7.Řehák Josef st.Hanušová Blanka1054  3033
8.Bodlák KarelČebiš Luboš6-1010-5-72334
9.Lupták MariánKoubek Václav-5155-773244
10.Pych LuděkMokříž Bohuslav-78-7-8 1345
11.Bodlák KarelHanušová Blanka6-9-710103255
12.Lupták MariánČebiš Luboš-8-87-7 1356
13.Pych LuděkKoubek Václav7-5-9-6 1357
14.Řehák Josef st.Mokříž Bohuslav-7108-11-72358
15.Lupták MariánHanušová Blanka4-1034 3168
16.Pych LuděkČebiš Luboš2-4-8-8 1369
17.Řehák Josef st.Koubek Václav79-10-5-623610
18.Bodlák KarelMokříž Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pych Luděk13Laštovička Jiří01
Řehák Josef st.13Čebiš Luboš40
Bodlák Karel12Koubek Václav31
Lupták Marián22Mokříž Bohuslav30
   Hanušová Blanka03

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy