Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žačky Kolo: 2/1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:SK DDM Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré ARozhodčí:Petr Radim
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská OstravaRozhodčí:Kindl Tomáš
Datum dle rozpisu01. 06. 2019 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:1114:85SK DDM Kotlářka Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sommerová HelenaBačinová Lucie768  3010
2.Pokorná EvaDucháčová Kateřina510-86 3120
3.Sommerová Helena
Pokorná Eva
 
 
Bačinová Lucie
Ducháčová Kateřina
 
 
81311  3030
4.Sommerová HelenaDucháčová Kateřina         
5.Pokorná EvaBačinová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sommerová Helena10Bačinová Lucie01
Pokorná Eva10Ducháčová Kateřina01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žačky Kolo: 2/1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Rozhodčí:Petr Radim
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 06. 2019 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:34:10113:139TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Segetová PatricieZoubková Adéla-9874 3110
2.Straková BáraBártová Tereza-4-3-7  0311
3.Segetová Patricie
Straková Bára
 
 
Zoubková Adéla
Bártová Tereza
 
 
-59-9-10 1312
4.Segetová PatricieBártová Tereza-8-6-8  0313
5.Straková BáraZoubková Adéla         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Segetová Patricie11Zoubková Adéla01
Straková Bára01Bártová Tereza20



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žačky Kolo: 2/1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Vyšší BrodRozhodčí:Petr Radim
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 06. 2019 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:19:5138:106SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazimová AdélaJarošová Anna442  3010
2.Šichanová VendulaMeškánová Andrea-5-7-6  0311
3.Sazimová Adéla
Šichanová Vendula
 
 
Meškánová Andrea
Petrů Andrea
 
 
-11478 3121
4.Sazimová AdélaMeškánová Andrea-10658 3131
5.Šichanová VendulaPetrů Andrea         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sazimová Adéla20Jarošová Anna01
Šichanová Vendula01Meškánová Andrea11



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žačky Kolo: 2/1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Petr Radim
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 06. 2019 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:38:10154:172AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březinová BarboraJungwirthová Andrea976  3010
2.Vavřinová PetraHandlová Natálie-6-7-10  0311
3.Březinová Barbora
Vavřinová Petra
 
 
Handlová Natálie
Jungwirthová Andrea
 
 
-51077 3121
4.Březinová BarboraHandlová Natálie-76-5-6 1322
5.Vavřinová PetraJungwirthová Andrea-59-8-6 1323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Březinová Barbora11Jungwirthová Andrea11
Vavřinová Petra02Handlová Natálie20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy