Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žačky Kolo: 11/1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC PříbramRozhodčí:Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
varenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 06. 2019 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:39:9168:162TTC Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holubová KlaudieSilavecká Ema698  3010
2.Jaramillo VěraSilavecká Julie-99-7-9 1311
3.Holubová Klaudie
Jaramillo Věra
 
 
Silavecká Ema
Silavecká Julie
 
 
3-11-510-62312
4.Holubová KlaudieSilavecká Julie637  3022
5.Jaramillo VěraSilavecká Ema-7-6-8  0323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holubová Klaudie20Silavecká Ema11
Jaramillo Věra02Silavecká Julie11



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žačky Kolo: 11/1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:KST JirkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StařečRozhodčí:Petrovová Nikita
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenckaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 06. 2019 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:33:9102:124Sokol Stařeč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škapová AlžbětaPražáková Lucie-79-9-11 1301
2.Kárová KarolínaFrancová Sabina-7-95-4 1302
3.Škapová Alžběta
Kárová Karolína
 
 
Pražáková Lucie
Francová Sabina
 
 
-9-59-8 1303
4.Škapová AlžbětaFrancová Sabina         
5.Kárová KarolínaPražáková Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Škapová Alžběta01Pražáková Lucie10
Kárová Karolína01Francová Sabina10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žačky Kolo: 11/1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Mazůrek Matěj
HOSTUJÍCÍ:TJ LomniceRozhodčí:Petrovová Nikita
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 06. 2019 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:32:996:120TJ Lomnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holíková KristýnaFurchová Zuzana-8-6-13  0301
2.Juchelková LucieJanků Karolina8-78-9-82302
3.Holíková Kristýna
Juchelková Lucie
 
 
Furchová Zuzana
Janků Karolina
 
 
-6-7-10  0303
4.Juchelková LucieFurchová Zuzana         
5.Holíková KristýnaJanků Karolina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holíková Kristýna01Furchová Zuzana10
Juchelková Lucie01Janků Karolina10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žačky Kolo: 11/1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín ARozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 06. 2019 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:37:11167:172SKST Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležalová MarkétaDohnálková Natálie6-5-8583210
2.Krupová SoňaLátalová Lucie-7-5-10  0311
3.Krupová Soňa
Doležalová Markéta
 
 
Látalová Lucie
Dohnálková Natálie
 
 
-11-7-8  0312
4.Doležalová MarkétaLátalová Lucie694  3022
5.Krupová SoňaDohnálková Natálie7-10-8-11 1323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Doležalová Markéta20Dohnálková Natálie11
Krupová Soňa02Látalová Lucie11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy