Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líbeznice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna st. tenisu pod náměstímRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1525:50 Sokol Líbeznice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Jaroslav
Postl Václav
 
 
Mohyla Jiří
Václavík Pavel
 
 
     3210
2.Šerlinger Rudolf
Bébr Leoš
 
 
Samiec Roman
Ptáček Josef
 
 
     2311
3.Navrátil JaroslavVáclavík Pavel     2312
4.Šerlinger RudolfPtáček Josef     3222
5.Postl VáclavMohyla Jiří     2323
6.Bébr LeošSamiec Roman     0324
7.Šerlinger RudolfVáclavík Pavel     1325
8.Postl VáclavPtáček Josef     2326
9.Bébr LeošMohyla Jiří     0327
10.Navrátil JaroslavSamiec Roman     1328
11.Postl VáclavVáclavík Pavel     0329
12.Bébr LeošPtáček Josef     13210
13.Navrátil JaroslavMohyla Jiří     13211
14.Šerlinger RudolfSamiec Roman     03212
15.Bébr LeošVáclavík Pavel     13213
16.Navrátil JaroslavPtáček Josef     13214
17.Šerlinger RudolfMohyla Jiří     31314
18.Postl VáclavSamiec Roman     23315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Navrátil Jaroslav04Václavík Pavel40
Šerlinger Rudolf22Ptáček Josef31
Postl Václav04Mohyla Jiří31
Bébr Leoš04Samiec Roman40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mratín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2012 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:23 Sokol Přezletice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Ivana
Teplý Stanislav ml.
 
 
Skopal Roman
Samborský Vladimír
 
 
     1301
2.Poláček Petr
Hron Martin
 
 
Vajgl Lukáš
Protiva Václav
 
 
     3011
3.Hron MartinSkopal Roman     3021
4.Nováková IvanaSamborský Vladimír     3131
5.Poláček PetrVajgl Lukáš     3041
6.Teplý Stanislav ml.Protiva Václav     3151
7.Nováková IvanaSkopal Roman     3261
8.Poláček PetrSamborský Vladimír     3071
9.Teplý Stanislav ml.Vajgl Lukáš     0372
10.Hron MartinProtiva Václav     3082
11.Poláček PetrSkopal Roman     3292
12.Teplý Stanislav ml.Samborský Vladimír     31102
13.Hron MartinVajgl Lukáš     32112
14.Nováková IvanaProtiva Václav     32122
15.Teplý Stanislav ml.Skopal Roman     13123
16.Hron MartinSamborský Vladimír     30133
17.Nováková IvanaVajgl Lukáš     03134
18.Poláček PetrProtiva Václav     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hron Martin40Skopal Roman13
Nováková Ivana31Samborský Vladimír04
Poláček Petr40Vajgl Lukáš22
Teplý Stanislav ml.22Protiva Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mnichovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Úvaly "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična Masarykovy školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:25 TJ Mnichovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejný Stanislav st.
Novák Milan
 
 
Šochman Karel
Kukla Oldřich st.
 
 
     3010
2.Trojánek Antonín
Kožíšek Tomáš
 
 
Pilát Radek
Jandovský Petr
 
 
     3020
3.Trojánek AntonínKukla Oldřich ml.     3030
4.Hejný Stanislav st.Pilát Radek     2331
5.Kožíšek TomášJandovský Petr     3041
6.Novák MilanKukla Oldřich st.     1342
7.Hejný Stanislav st.Kukla Oldřich ml.     2343
8.Kožíšek TomášPilát Radek     0344
9.Novák MilanJandovský Petr     3054
10.Trojánek AntonínKukla Oldřich st.     1355
11.Kožíšek TomášKukla Oldřich ml.     3065
12.Novák MilanPilát Radek     2366
13.Trojánek AntonínJandovský Petr     3076
14.Hejný Stanislav st.Kukla Oldřich st.     2377
15.Novák MilanKukla Oldřich ml.     3287
16.Trojánek AntonínPilát Radek     3297
17.Hejný Stanislav st.Jandovský Petr     30107
18.Kožíšek TomášKukla Oldřich st.     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trojánek Antonín31Kukla Oldřich ml.13
Hejný Stanislav st.13Pilát Radek31
Kožíšek Tomáš31Jandovský Petr04
Novák Milan22Kukla Oldřich st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AERO Odolena Voda "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V kabinách fot. hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:23 AERO Odolena Voda "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novosad Rostislav
Kuchynka Pavel
 
 
Vitvar Milan
Riedl Martin
 
 
     3010
2.Tkáč Jan
Hudečková Věra
 
 
Riedl Jakub
Novotný Kryštof
 
 
     3220
3.Hudečková VěraVitvar Milan     3030
4.Novosad RostislavRiedl Martin     3140
5.Kuchynka PavelRiedl Jakub     3150
6.Tkáč JanNovotný Kryštof     3060
7.Novosad RostislavVitvar Milan     2361
8.Kuchynka PavelRiedl Martin     1362
9.Tkáč JanRiedl Jakub     3072
10.Hudečková VěraNovotný Kryštof     3182
11.Kuchynka PavelVitvar Milan     3292
12.Tkáč JanRiedl Martin     30102
13.Hudečková VěraRiedl Jakub     32112
14.Novosad RostislavNovotný Kryštof     30122
15.Tkáč JanVitvar Milan     30132
16.Hudečková VěraRiedl Martin     23133
17.Novosad RostislavRiedl Jakub     13134
18.Kuchynka PavelNovotný Kryštof     32144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hudečková Věra31Vitvar Milan13
Novosad Rostislav22Riedl Martin22
Kuchynka Pavel31Riedl Jakub13
Tkáč Jan40Novotný Kryštof04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líbeznice "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol V.Popovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál zdravíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:41 Sokol V.Popovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Jan
Srbek Jiří
 
 
Lukáš Petr
Dvořák Martin
 
 
     1301
2.Procházka Vladimír
Švec Karel
 
 
Chrt Martin
Brož Zdeněk
 
 
     3211
3.Moravec JanDvořák Martin     0312
4.Procházka VladimírChrt Martin     0313
5.Švec KarelLukáš Petr     1314
6.Srbek JiříBrož Zdeněk     3024
7.Procházka VladimírDvořák Martin     1325
8.Švec KarelChrt Martin     0326
9.Srbek JiříLukáš Petr     2327
10.Moravec JanBrož Zdeněk     3137
11.Švec KarelDvořák Martin     2338
12.Srbek JiříChrt Martin     0339
13.Moravec JanLukáš Petr     3149
14.Procházka VladimírBrož Zdeněk     3159
15.Srbek JiříDvořák Martin     03510
16.Moravec JanChrt Martin     30610
17.Procházka VladimírLukáš Petr     23611
18.Švec KarelBrož Zdeněk     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Jan31Dvořák Martin40
Procházka Vladimír13Chrt Martin31
Švec Karel04Lukáš Petr31
Srbek Jiří13Brož Zdeněk13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy