Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mratín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna st. tenisu pod náměstímRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32 TTC Říčany "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Postl Václav
Navrátil Jaroslav
 
 
Skopal Roman
Samborský Vladimír
 
 
     1301
2.Kupec Josef
Bébr Leoš
 
 
Vajgl Lukáš
Protiva Václav
 
 
     3011
3.Kupec JosefSkopal Roman     3121
4.Postl VáclavSamborský Vladimír     2322
5.Masopust JosefVajgl Lukáš     3032
6.Navrátil JaroslavProtiva Václav     3242
7.Postl VáclavSkopal Roman     1343
8.Masopust JosefSamborský Vladimír     1344
9.Navrátil JaroslavVajgl Lukáš     3254
10.Kupec JosefProtiva Václav     3064
11.Masopust JosefSkopal Roman     0365
12.Navrátil JaroslavSamborský Vladimír     2366
13.Kupec JosefVajgl Lukáš     3176
14.Postl VáclavProtiva Václav     3086
15.Navrátil JaroslavSkopal Roman     0387
16.Kupec JosefSamborský Vladimír     2388
17.Postl VáclavVajgl Lukáš     3098
18.Masopust JosefProtiva Václav     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kupec Josef31Skopal Roman31
Postl Václav22Samborský Vladimír40
Masopust Josef22Vajgl Lukáš04
Navrátil Jaroslav22Protiva Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líbeznice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Úvaly "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál zdravíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:31 Sokol Líbeznice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Zbyšek
Ptáček Josef
 
 
Kukla Oldřich ml.
Jandovský Petr
 
 
     3210
2.Václavík Pavel
Samiec Roman
 
 
Šochman Karel
Kukla Oldřich st.
 
 
     0311
3.Pavlík ZbyšekKukla Oldřich ml.     3121
4.Samiec RomanKukla Oldřich st.     1322
5.Ptáček JosefJandovský Petr     3232
6.Václavík PavelŠochman Karel     3042
7.Samiec RomanKukla Oldřich ml.     2343
8.Ptáček JosefKukla Oldřich st.     3153
9.Václavík PavelJandovský Petr     3163
10.Pavlík ZbyšekŠochman Karel     0364
11.Ptáček JosefKukla Oldřich ml.     3174
12.Václavík PavelKukla Oldřich st.     3284
13.Pavlík ZbyšekJandovský Petr     3194
14.Samiec RomanŠochman Karel     0395
15.Václavík PavelKukla Oldřich ml.     30105
16.Pavlík ZbyšekKukla Oldřich st.     30115
17.Samiec RomanJandovský Petr     03116
18.Ptáček JosefŠochman Karel     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlík Zbyšek31Kukla Oldřich ml.13
Samiec Roman04Kukla Oldřich st.13
Ptáček Josef40Jandovský Petr13
Václavík Pavel40Šochman Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2012 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:27 Sokol Přezletice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hron Martin
Poláček Petr
 
 
Vitvar Milan
Riedl Martin
 
 
     3010
2.Nováková Ivana
Teplý Stanislav ml.
 
 
Novotný Kryštof
Riedl Jakub
 
 
     3220
3.Hron MartinRiedl Martin     3130
4.Nováková IvanaVitvar Milan     3040
5.Poláček PetrRiedl Jakub     3150
6.Teplý Stanislav ml.Novotný Kryštof     3260
7.Nováková IvanaRiedl Martin     3270
8.Poláček PetrVitvar Milan     1371
9.Teplý Stanislav ml.Riedl Jakub     1372
10.Hron MartinNovotný Kryštof     3082
11.Poláček PetrRiedl Martin     3292
12.Teplý Stanislav ml.Vitvar Milan     31102
13.Hron MartinRiedl Jakub     13103
14.Nováková IvanaNovotný Kryštof     30113
15.Teplý Stanislav ml.Riedl Martin     03114
16.Hron MartinVitvar Milan     03115
17.Nováková IvanaRiedl Jakub     31125
18.Poláček PetrNovotný Kryštof     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hron Martin22Riedl Martin13
Nováková Ivana40Vitvar Milan22
Poláček Petr31Riedl Jakub22
Teplý Stanislav ml.22Novotný Kryštof04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mnichovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol V.Popovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična Masarykovy školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:27 TJ Mnichovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bareš Luboš
Kožíšek Tomáš
 
 
Dvořák Martin
Lukáš Petr
 
 
     3210
2.Hejný Stanislav st.
Skolil Lukáš
 
 
Chrt Martin
Brož Zdeněk
 
 
     3120
3.Trojánek AntonínBrož Zdeněk     3030
4.Hejný Stanislav st.Lukáš Petr     3240
5.Skolil LukášChrt Martin     3150
6.Kožíšek TomášDvořák Martin     3260
7.Hejný Stanislav st.Brož Zdeněk     3170
8.Skolil LukášLukáš Petr     3080
9.Kožíšek TomášChrt Martin     2381
10.Trojánek AntonínDvořák Martin     1382
11.Skolil LukášBrož Zdeněk     3092
12.Kožíšek TomášLukáš Petr     31102
13.Trojánek AntonínChrt Martin     31112
14.Bareš LubošDvořák Martin     03113
15.Kožíšek TomášBrož Zdeněk     30123
16.Trojánek AntonínLukáš Petr     32133
17.Bareš LubošChrt Martin     32143
18.Skolil LukášDvořák Martin     23144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trojánek Antonín31Brož Zdeněk04
Hejný Stanislav st.20Lukáš Petr04
Skolil Lukáš31Chrt Martin13
Kožíšek Tomáš31Dvořák Martin31
Bareš Luboš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AERO Odolena Voda "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líbeznice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V kabinách fot. hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:10 AERO Odolena Voda "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchynka Pavel
Novosad Rostislav
 
 
Moravec Jan
Janko Ota
 
 
     3110
2.Tkáč Jan
Hudečková Věra
 
 
Srbek Jiří
Švec Karel
 
 
     3020
3.Novosad RostislavMoravec Jan     3230
4.Kuchynka PavelJanko Ota     3040
5.Hudečková VěraSrbek Jiří     3050
6.Tkáč JanŠvec Karel     3160
7.Kuchynka PavelMoravec Jan     3170
8.Hudečková VěraJanko Ota     3080
9.Tkáč JanSrbek Jiří     3090
10.Novosad RostislavŠvec Karel     30100
11.Hudečková VěraMoravec Jan     31110
12.Tkáč JanJanko Ota     30120
13.Novosad RostislavSrbek Jiří     31130
14.Kuchynka PavelŠvec Karel     30140
15.Tkáč JanMoravec Jan     32150
16.Novosad RostislavJanko Ota     30160
17.Kuchynka PavelSrbek Jiří     31170
18.Hudečková VěraŠvec Karel     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novosad Rostislav40Moravec Jan04
Kuchynka Pavel40Janko Ota04
Hudečková Věra40Srbek Jiří04
Tkáč Jan40Švec Karel04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy