Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Úvaly "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna st. tenisu pod náměstímRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39 SK Úvaly "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kupec Josef
Bébr Leoš
 
 
Jandovský Petr
Kukla Oldřich ml.
 
 
     3210
2.Masopust Josef
Postl Václav
 
 
Šochman Karel
Květoň Miroslav
 
 
     1311
3.Masopust JosefKukla Oldřich ml.     0312
4.Postl VáclavJandovský Petr     3222
5.Kupec JosefKvětoň Miroslav     3032
6.Bébr LeošŠochman Karel     0333
7.Postl VáclavKukla Oldřich ml.     0334
8.Kupec JosefJandovský Petr     3044
9.Bébr LeošKvětoň Miroslav     1345
10.Masopust JosefŠochman Karel     2346
11.Kupec JosefKukla Oldřich ml.     1347
12.Bébr LeošJandovský Petr     2348
13.Masopust JosefKvětoň Miroslav     2349
14.Postl VáclavKukla Oldřich st.     03410
15.Bébr LeošKukla Oldřich ml.     32510
16.Masopust JosefJandovský Petr     31610
17.Postl VáclavKvětoň Miroslav     32710
18.Kupec JosefKukla Oldřich st.WO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Masopust Josef13Kukla Oldřich ml.31
Postl Václav22Jandovský Petr13
Kupec Josef21Květoň Miroslav22
Bébr Leoš13Šochman Karel20
   Kukla Oldřich st.10
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mratín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v Kostelecké ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:27 Sokol Mratín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skopal Roman
Samborský Vladimír
 
 
Riedl Martin
Riedl Jakub
 
 
     3210
2.Dunovský Daniel
Protiva Václav
 
 
Jícha Tomáš
Novotný Kryštof
 
 
     3220
3.Skopal RomanRiedl Martin     3030
4.Samborský VladimírRiedl Jakub     3240
5.Dunovský DanielNovotný Kryštof     3150
6.Protiva VáclavJícha Tomáš     3260
7.Samborský VladimírRiedl Martin     2361
8.Dunovský DanielRiedl Jakub     0362
9.Protiva VáclavNovotný Kryštof     3072
10.Skopal RomanJícha Tomáš     3082
11.Dunovský DanielRiedl Martin     0383
12.Protiva VáclavRiedl Jakub     3293
13.Skopal RomanNovotný Kryštof     30103
14.Samborský VladimírJícha Tomáš     13104
15.Protiva VáclavRiedl MartinWO    03105
16.Skopal RomanRiedl Jakub     31115
17.Samborský VladimírNovotný KryštofWO    30125
18.Dunovský DanielJícha Tomáš     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skopal Roman40Riedl Martin21
Samborský Vladimír12Riedl Jakub13
Dunovský Daniel22Novotný Kryštof03
Protiva Václav30Jícha Tomáš13
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líbeznice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol V.Popovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál zdravíRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mohyla Jiří
Václavík Pavel
 
 
Brož Zdeněk
Hynek Jaroslav
 
 
     3010
2.Samiec Roman
Ptáček Josef
 
 
Lukáš Petr
Chrt Martin
 
 
     3120
3.Mohyla JiříBrož Zdeněk     3030
4.Ptáček JosefHynek Jaroslav     3040
5.Samiec RomanLukáš Petr     1341
6.Václavík PavelChrt Martin     2342
7.Ptáček JosefBrož Zdeněk     3052
8.Samiec RomanHynek Jaroslav     3062
9.Václavík PavelLukáš Petr     0363
10.Mohyla JiříChrt Martin     2364
11.Samiec RomanBrož Zdeněk     3174
12.Václavík PavelHynek Jaroslav     3184
13.Mohyla JiříLukáš Petr     3194
14.Ptáček JosefChrt MartinWO    0395
15.Václavík PavelBrož ZdeněkWO    0396
16.Mohyla JiříHynek JaroslavWO    0397
17.Ptáček JosefLukáš PetrWO    0398
18.Samiec RomanChrt MartinWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mohyla Jiří21Brož Zdeněk03
Ptáček Josef20Hynek Jaroslav03
Samiec Roman21Lukáš Petr21
Václavík Pavel12Chrt Martin20
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líbeznice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2012 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:12 Sokol Přezletice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláček Petr
Nováková Ivana
 
 
Moravec Jan
Srbek Jiří
 
 
     3010
2.Teplý Stanislav ml.
Göndör Josef
 
 

 
 
WO    3020
3.Poláček PetrŠvec Karel     3030
4.Nováková IvanaMoravec Jan     3040
5.Göndör JosefSrbek Jiří     3250
6.Teplý Stanislav ml.WO    3060
7.Nováková IvanaŠvec Karel     3070
8.Göndör JosefMoravec Jan     3080
9.Teplý Stanislav ml.Srbek Jiří     1381
10.Poláček PetrWO    3091
11.Göndör JosefŠvec Karel     30101
12.Teplý Stanislav ml.Moravec Jan     03102
13.Poláček PetrSrbek Jiří     30112
14.Nováková IvanaWO    30122
15.Teplý Stanislav ml.Švec Karel     30132
16.Poláček PetrMoravec Jan     31142
17.Nováková IvanaSrbek Jiří     13143
18.Göndör JosefWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Poláček Petr30Švec Karel04
Nováková Ivana21Moravec Jan13
Göndör Josef30Srbek Jiří22
Teplý Stanislav ml.12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mnichovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AERO Odolena Voda "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična Masarykovy školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:40 AERO Odolena Voda "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trojánek Antonín
Hejný Stanislav st.
 
 
Novosad Rostislav
Kuchynka Pavel
 
 
     1301
2.Bareš Luboš
Kožíšek Tomáš
 
 
Tkáč Jan
Hudečková Věra
 
 
     3011
3.Skolil LukášNovosad Rostislav     1312
4.Trojánek AntonínHudečková Věra     1313
5.Kožíšek TomášKuchynka Pavel     2314
6.Hejný Stanislav st.Tkáč Jan     3224
7.Trojánek AntonínNovosad Rostislav     3134
8.Kožíšek TomášHudečková Věra     0335
9.Hejný Stanislav st.Kuchynka Pavel     1336
10.Skolil LukášTkáč Jan     3046
11.Kožíšek TomášNovosad Rostislav     3156
12.Hejný Stanislav st.Hudečková Věra     1357
13.Skolil LukášKuchynka Pavel     0358
14.Trojánek AntonínTkáč Jan     3268
15.Bareš LubošNovosad Rostislav     0369
16.Skolil LukášHudečková Věra     3179
17.Trojánek AntonínKuchynka Pavel     13710
18.Kožíšek TomášTkáč Jan     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skolil Lukáš22Novosad Rostislav22
Trojánek Antonín22Hudečková Věra31
Kožíšek Tomáš13Kuchynka Pavel40
Hejný Stanislav st.12Tkáč Jan13
Bareš Luboš01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy