Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mnichovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična Masarykovy školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:8 TJ Mnichovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kožíšek Tomáš
Bareš Luboš
 
 
Kupec Josef
Bébr Leoš
 
 
     3010
2.Hejný Stanislav st.
Skolil Lukáš
 
 
Masopust Josef
Postl Václav
 
 
     3020
3.Trojánek AntonínKupec Josef     3030
4.Hejný Stanislav st.Bébr Leoš     3040
5.Skolil LukášPostl Václav     3050
6.Kožíšek TomášMasopust Josef     3060
7.Hejný Stanislav st.Kupec Josef     2361
8.Skolil LukášBébr Leoš     3071
9.Kožíšek TomášPostl Václav     1372
10.Trojánek AntonínMasopust Josef     3082
11.Skolil LukášKupec Josef     3292
12.Kožíšek TomášBébr Leoš     30102
13.Trojánek AntonínPostl Václav     30112
14.Hejný Stanislav st.Masopust JosefWO    30122
15.Kožíšek TomášKupec JosefWO    30132
16.Trojánek AntonínBébr LeošWO    30142
17.Hejný Stanislav st.Postl VáclavWO    30152
18.Skolil LukášMasopust JosefWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trojánek Antonín30Kupec Josef12
Hejný Stanislav st.11Bébr Leoš03
Skolil Lukáš30Postl Václav12
Kožíšek Tomáš21Masopust Josef02
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AERO Odolena Voda "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V kabinách fot. hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:646:22 AERO Odolena Voda "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novosad Rostislav
Kuchynka Pavel
 
 
Poláček Petr
Hron Martin
 
 
     3010
2.Tkáč Jan
Hudečková Věra
 
 

 
 
WO    3020
3.Kuchynka PavelPoláček Petr     2321
4.Novosad RostislavHron Martin     3031
5.Hudečková VěraGöndör Josef     3141
6.Tkáč JanWO    3051
7.Novosad RostislavPoláček Petr     2352
8.Hudečková VěraHron Martin     3062
9.Tkáč JanGöndör Josef     1363
10.Kuchynka PavelWO    3073
11.Hudečková VěraPoláček Petr     3283
12.Tkáč JanHron Martin     2384
13.Kuchynka PavelGöndör Josef     3194
14.Novosad RostislavWO    30104
15.Tkáč JanPoláček Petr     13105
16.Kuchynka PavelHron Martin     23106
17.Novosad RostislavGöndör Josef     30116
18.Hudečková VěraWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kuchynka Pavel12Poláček Petr31
Novosad Rostislav21Hron Martin22
Hudečková Věra30Göndör Josef13
Tkáč Jan03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líbeznice "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líbeznice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál zdravíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1717:52 Sokol Líbeznice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Jan
Srbek Jiří
 
 
Mohyla Jiří
Václavík Pavel
 
 
     2301
2.Švec Karel
Janko Ota
 
 
Samiec Roman
Procházka Miroslav
 
 
     1302
3.Moravec JanMohyla Jiří     3112
4.Srbek JiříVáclavík Pavel     1313
5.Švec KarelProcházka Miroslav     1314
6.Janko OtaSamiec Roman     2315
7.Srbek JiříMohyla Jiří     0316
8.Švec KarelVáclavík Pavel     0317
9.Janko OtaProcházka Miroslav     0318
10.Moravec JanSamiec Roman     0319
11.Švec KarelMohyla Jiří     03110
12.Janko OtaVáclavík Pavel     23111
13.Moravec JanProcházka Miroslav     23112
14.Srbek JiříSamiec Roman     13113
15.Janko OtaMohyla Jiří     13114
16.Moravec JanVáclavík Pavel     03115
17.Srbek JiříProcházka Miroslav     13116
18.Švec KarelSamiec Roman     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Jan13Mohyla Jiří31
Srbek Jiří04Václavík Pavel40
Švec Karel04Procházka Miroslav40
Janko Ota04Samiec Roman40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol V.Popovice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mratín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna V.PopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:30 Sokol V.Popovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chrt Martin
Roško Jaroslav
 
 
Skopal Roman
Samborský Vladimír
 
 
     3010
2.Dvořák Martin
Brož Zdeněk
 
 
Vajgl Lukáš
Dunovský Daniel
 
 
     3120
3.Roško JaroslavSkopal Roman     3130
4.Dvořák MartinSamborský Vladimír     2331
5.Chrt MartinVajgl Lukáš     3041
6.Brož ZdeněkDunovský Daniel     1342
7.Dvořák MartinSkopal Roman     0343
8.Chrt MartinSamborský Vladimír     3053
9.Brož ZdeněkVajgl Lukáš     0354
10.Roško JaroslavDunovský Daniel     3164
11.Chrt MartinSkopal Roman     0365
12.Brož ZdeněkSamborský Vladimír     1366
13.Roško JaroslavVajgl Lukáš     3276
14.Dvořák MartinDunovský Daniel     3286
15.Brož ZdeněkSkopal Roman     0387
16.Roško JaroslavSamborský Vladimír     3197
17.Dvořák MartinVajgl Lukáš     30107
18.Chrt MartinDunovský Daniel     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Roško Jaroslav40Skopal Roman31
Dvořák Martin22Samborský Vladimír22
Chrt Martin31Vajgl Lukáš13
Brož Zdeněk04Dunovský Daniel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Úvaly "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna st. tenisu pod náměstímRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 02. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:20 TTC Říčany "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Riedl Martin
Vitvar Milan
 
 
Kukla Oldřich ml.
Květoň Miroslav
 
 
     3110
2.Riedl Jakub
Novotný Kryštof
 
 
Šochman Karel
Kukla Oldřich st.
 
 
     3220
3.Vitvar MilanKukla Oldřich ml.     3130
4.Riedl JakubKvětoň Miroslav     0331
5.Novotný KryštofKukla Oldřich st.     2332
6.Riedl MartinŠochman Karel     3042
7.Riedl JakubKukla Oldřich ml.     3252
8.Novotný KryštofKvětoň Miroslav     3262
9.Riedl MartinKukla Oldřich st.     3072
10.Vitvar MilanŠochman Karel     2373
11.Novotný KryštofKukla Oldřich ml.     3183
12.Riedl MartinKvětoň Miroslav     3093
13.Vitvar MilanKukla Oldřich st.     32103
14.Riedl JakubŠochman KarelWO    30113
15.Riedl MartinKukla Oldřich ml.WO    30123
16.Vitvar MilanKvětoň MiroslavWO    30133
17.Riedl JakubKukla Oldřich st.WO    30143
18.Novotný KryštofŠochman KarelWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vitvar Milan21Kukla Oldřich ml.03
Riedl Jakub11Květoň Miroslav12
Novotný Kryštof21Kukla Oldřich st.12
Riedl Martin30Šochman Karel11
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy