Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna st. tenisu pod náměstímRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:28 TTC Říčany "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Jaroslav
Postl Václav
 
 
Riedl Jakub
Marvan Jiří
 
 
     3110
2.Masopust Josef
Bébr Leoš
 
 
Riedl Martin
Jícha Jan
 
 
     3220
3.Navrátil JaroslavRiedl Jakub     2321
4.Postl VáclavRiedl Martin     0322
5.Masopust JosefMarvan Jiří     3032
6.Bébr LeošJícha Jan     3042
7.Postl VáclavRiedl Jakub     1343
8.Masopust JosefRiedl Martin     1344
9.Bébr LeošMarvan Jiří     3154
10.Navrátil JaroslavJícha Jan     3064
11.Masopust JosefRiedl Jakub     0365
12.Bébr LeošRiedl Martin     0366
13.Navrátil JaroslavMarvan Jiří     3076
14.Postl VáclavJícha Jan     3086
15.Bébr LeošRiedl Jakub     0387
16.Navrátil JaroslavRiedl Martin     1388
17.Postl VáclavMarvan Jiří     3098
18.Masopust JosefJícha Jan     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Navrátil Jaroslav22Riedl Jakub40
Postl Václav22Riedl Martin40
Masopust Josef22Marvan Jiří04
Bébr Leoš22Jícha Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Úvaly "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol V.Popovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šochman Karel
Kukla Oldřich st.
 
 
Dvořák Martin
Chrt Martin
 
 
     2301
2.Jandovský Petr
Kukla Oldřich ml.
 
 
Hynek Jaroslav
Brož Zdeněk
 
 
     0302
3.Kukla Oldřich ml.Brož Zdeněk     3112
4.Kukla Oldřich st.Dvořák Martin     3222
5.Šochman KarelHynek Jaroslav     3032
6.Jandovský PetrChrt Martin     2333
7.Kukla Oldřich st.Brož Zdeněk     3043
8.Šochman KarelDvořák Martin     2344
9.Jandovský PetrHynek Jaroslav     3154
10.Kukla Oldřich ml.Chrt Martin     2355
11.Šochman KarelBrož Zdeněk     3065
12.Jandovský PetrDvořák Martin     1366
13.Kukla Oldřich ml.Hynek JaroslavWO    3076
14.Kukla Oldřich st.Chrt Martin     1377
15.Jandovský PetrBrož Zdeněk     3187
16.Kukla Oldřich ml.Dvořák Martin     0388
17.Kukla Oldřich st.Hynek JaroslavWO    3098
18.Šochman KarelChrt Martin     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kukla Oldřich ml.12Brož Zdeněk04
Kukla Oldřich st.21Dvořák Martin31
Šochman Karel22Hynek Jaroslav02
Jandovský Petr22Chrt Martin40
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mratín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líbeznice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v Kostelecké ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:18 Sokol Mratín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skopal Roman
Dunovský Daniel
 
 
Moravec Jan
Srbek Jiří
 
 
     2301
2.Vajgl Lukáš
Protiva Václav
 
 
Procházka Vladimír
Švec Karel
 
 
     0302
3.Skopal RomanMoravec Jan     3112
4.Dunovský DanielSrbek Jiří     3022
5.Vajgl LukášProcházka Vladimír     3132
6.Protiva VáclavŠvec Karel     3142
7.Dunovský DanielMoravec Jan     3252
8.Vajgl LukášSrbek Jiří     3162
9.Protiva VáclavProcházka Vladimír     3072
10.Skopal RomanŠvec Karel     3082
11.Vajgl LukášMoravec Jan     3092
12.Protiva VáclavSrbek Jiří     32102
13.Skopal RomanProcházka Vladimír     30112
14.Dunovský DanielŠvec Karel     30122
15.Protiva VáclavMoravec Jan     31132
16.Skopal RomanSrbek Jiří     30142
17.Dunovský DanielProcházka Vladimír     31152
18.Vajgl Lukᚊvec Karel     32162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skopal Roman40Moravec Jan04
Dunovský Daniel40Srbek Jiří04
Vajgl Lukáš40Procházka Vladimír04
Protiva Václav40Švec Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líbeznice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AERO Odolena Voda "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál zdravíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:25 Sokol Líbeznice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mohyla Jiří
Václavík Pavel
 
 
Novosad Rostislav
Kuchynka Pavel
 
 
     3110
2.Pavlík Zbyšek
Ptáček Josef
 
 
Tkáč Jan
Hudečková Věra
 
 
     3220
3.Pavlík ZbyšekNovosad Rostislav     3030
4.Ptáček JosefKuchynka Pavel     3040
5.Samiec RomanHudečková Věra     1341
6.Václavík PavelTkáč Jan     3051
7.Ptáček JosefNovosad Rostislav     3261
8.Samiec RomanKuchynka Pavel     3171
9.Václavík PavelHudečková Věra     3281
10.Pavlík ZbyšekTkáč Jan     0382
11.Samiec RomanNovosad Rostislav     3192
12.Václavík PavelKuchynka Pavel     31102
13.Pavlík ZbyšekHudečková Věra     13103
14.Ptáček JosefTkáč Jan     31113
15.Václavík PavelJež Rostislav     32123
16.Pavlík ZbyšekKuchynka Pavel     31133
17.Ptáček JosefHudečková Věra     32143
18.Samiec RomanTkáč Jan     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlík Zbyšek22Novosad Rostislav03
Ptáček Josef40Kuchynka Pavel04
Samiec Roman31Hudečková Věra22
Václavík Pavel40Tkáč Jan13
   Jež Rostislav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mnichovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2012 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláček Petr
Hron Martin
 
 
Trojánek Antonín
Skolil Lukáš
 
 
     3210
2.Teplý Stanislav ml.
Nováková Ivana
 
 
Bareš Luboš
Kožíšek Tomáš
 
 
     2311
3.Poláček PetrTrojánek Antonín     1312
4.Nováková IvanaSkolil Lukáš     3122
5.Hron MartinKožíšek Tomáš     3032
6.Teplý Stanislav ml.Bareš Luboš     1333
7.Nováková IvanaTrojánek Antonín     1334
8.Hron MartinSkolil Lukáš     2335
9.Teplý Stanislav ml.Kožíšek Tomáš     2336
10.Poláček PetrBareš Luboš     3046
11.Hron MartinTrojánek Antonín     1347
12.Teplý Stanislav ml.Skolil Lukáš     0348
13.Poláček PetrKožíšek Tomáš     3058
14.Nováková IvanaBareš Luboš     3168
15.Teplý Stanislav ml.Trojánek Antonín     0369
16.Poláček PetrSkolil Lukáš     3279
17.Nováková IvanaKožíšek Tomáš     3289
18.Hron MartinBareš Luboš     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poláček Petr31Trojánek Antonín40
Nováková Ivana31Skolil Lukáš22
Hron Martin22Kožíšek Tomáš13
Teplý Stanislav ml.04Bareš Luboš13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy