Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol V.Popovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna st. tenisu pod náměstímRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:16 TTC Říčany "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Jaroslav
Postl Václav
 
 
Lukáš Petr
Chrt Martin
 
 
     0301
2.Šerlinger Rudolf
Kupec Josef
 
 
Petřík Václav
Čihák František
 
 
     3011
3.Šerlinger RudolfChrt Martin     3021
4.Kupec JosefLukáš Petr     0322
5.Masopust JosefČihák František     3132
6.Postl VáclavPetřík Václav     3042
7.Kupec JosefChrt Martin     3152
8.Masopust JosefLukáš Petr     3162
9.Postl VáclavČihák František     3072
10.Šerlinger RudolfPetřík Václav     3082
11.Navrátil JaroslavChrt Martin     0383
12.Postl VáclavLukáš Petr     3293
13.Šerlinger RudolfČihák František     30103
14.Kupec JosefPetřík Václav     30113
15.Postl VáclavChrt Martin     30123
16.Šerlinger RudolfLukáš Petr     32133
17.Kupec JosefČihák František     30143
18.Navrátil JaroslavPetřík Václav     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šerlinger Rudolf40Chrt Martin13
Kupec Josef31Lukáš Petr13
Masopust Josef20Čihák František04
Postl Václav40Petřík Václav04
Navrátil Jaroslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líbeznice "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál zdravíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:50 TTC Říčany "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Vladimír
Švec Karel
 
 
Riedl Martin
Riedl Jakub
 
 
     3210
2.Srbek Jiří
Doubrava Petr
 
 
Novotný Kryštof
Vitvar Milan
 
 
     0311
3.Srbek JiříRiedl Martin     0312
4.Doubrava PetrRiedl Jakub     0313
5.Procházka VladimírVitvar Milan     1314
6.Švec KarelNovotný Kryštof     1315
7.Doubrava PetrRiedl Martin     0316
8.Procházka VladimírRiedl Jakub     3226
9.Švec KarelVitvar Milan     2327
10.Srbek JiříNovotný Kryštof     0328
11.Procházka VladimírRiedl Martin     2329
12.Švec KarelRiedl Jakub     03210
13.Srbek JiříVitvar Milan     03211
14.Doubrava PetrNovotný Kryštof     31311
15.Švec KarelRiedl Martin     03312
16.Srbek JiříRiedl Jakub     03313
17.Doubrava PetrVitvar Milan     03314
18.Procházka VladimírNovotný Kryštof     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Srbek Jiří04Riedl Martin40
Doubrava Petr13Riedl Jakub31
Procházka Vladimír13Vitvar Milan40
Švec Karel04Novotný Kryštof31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AERO Odolena Voda "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Úvaly "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V kabinách fot. hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:16 AERO Odolena Voda "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Petr st.
Hudečková Hana
 
 
Kukla Oldřich st.
Květoň Miroslav
 
 
     3110
2.Tkáč Jan
Novosad Rostislav
 
 
Šochman Karel
Jandovský Petr
 
 
     3120
3.Novosad RostislavKukla Oldřich st.     3230
4.Procházka Petr st.Jandovský Petr     3240
5.Hudečková HanaKvětoň Miroslav     3150
6.Tkáč JanŠochman Karel     3060
7.Procházka Petr st.Kukla Oldřich st.     3270
8.Hudečková HanaJandovský Petr     3080
9.Tkáč JanKvětoň Miroslav     1381
10.Novosad RostislavŠochman KarelWO    3091
11.Hudečková HanaKukla Oldřich st.     31101
12.Tkáč JanJandovský Petr     31111
13.Novosad RostislavKvětoň Miroslav     30121
14.Procházka Petr st.Šochman KarelWO    30131
15.Tkáč JanKukla Oldřich st.     31141
16.Novosad RostislavJandovský Petr     30151
17.Procházka Petr st.Květoň Miroslav     31161
18.Hudečková HanaŠochman KarelWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novosad Rostislav30Kukla Oldřich st.04
Procházka Petr st.30Jandovský Petr04
Hudečková Hana30Květoň Miroslav13
Tkáč Jan31Šochman Karel01
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mnichovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mratín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična Masarykovy školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34 TJ Mnichovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejný Stanislav st.
Trojánek Antonín
 
 
Skopal Roman
Samborský Vladimír
 
 
     0301
2.Bareš Luboš
Kožíšek Tomáš
 
 
Vajgl Lukáš
Protiva Václav
 
 
     3111
3.Bareš LubošSkopal Roman     0312
4.Hejný Stanislav st.Samborský Vladimír     1313
5.Kožíšek TomášVajgl Lukáš     1314
6.Skolil LukášProtiva Václav     3124
7.Hejný Stanislav st.Skopal Roman     1325
8.Kožíšek TomášSamborský Vladimír     3135
9.Skolil LukášVajgl Lukáš     3245
10.Trojánek AntonínProtiva Václav     3055
11.Kožíšek TomášSkopal Roman     2356
12.Skolil LukášSamborský Vladimír     3266
13.Trojánek AntonínVajgl Lukáš     3176
14.Hejný Stanislav st.Protiva Václav     3086
15.Skolil LukášSkopal Roman     0387
16.Trojánek AntonínSamborský Vladimír     1388
17.Hejný Stanislav st.Vajgl Lukáš     3298
18.Kožíšek TomášProtiva Václav     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bareš Luboš01Skopal Roman40
Hejný Stanislav st.22Samborský Vladimír22
Kožíšek Tomáš22Vajgl Lukáš13
Skolil Lukáš31Protiva Václav04
Trojánek Antonín21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líbeznice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2011 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:184:54 Sokol Líbeznice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Teplý Stanislav ml.
Hron Martin
 
 
Václavík Pavel
Procházka Miroslav
 
 
     0301
2.
 
 
Ptáček Josef
Samiec Roman
 
 
WO    0302
3.Hron MartinVáclavík Pavel     1303
4.Teplý Stanislav ml.Ptáček Josef     0304
5.Schneiberk FilipProcházka Miroslav     0305
6.Samiec RomanWO    0306
7.Teplý Stanislav ml.Václavík Pavel     0307
8.Schneiberk FilipPtáček Josef     0308
9.Procházka MiroslavWO    0309
10.Hron MartinSamiec Roman     23010
11.Schneiberk FilipVáclavík Pavel     03011
12.Ptáček JosefWO    03012
13.Hron MartinProcházka Miroslav     03013
14.Teplý Stanislav ml.Samiec Roman     03014
15.Václavík PavelWO    03015
16.Hron MartinPtáček Josef     13016
17.Teplý Stanislav ml.Procházka Miroslav     03017
18.Schneiberk FilipSamiec Roman     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hron Martin04Václavík Pavel30
Teplý Stanislav ml.04Ptáček Josef30
Schneiberk Filip04Procházka Miroslav30
   Samiec Roman30
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy