Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líbeznice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál zdravíRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mohyla Jiří
Procházka Miroslav
 
 
Bébr Leoš
Postl Václav
 
 
     3210
2.Samiec Roman
Ptáček Josef
 
 
Kupec Josef
Šerlinger Rudolf
 
 
     3020
3.Mohyla JiříŠerlinger Rudolf     1321
4.Procházka MiroslavPostl Václav     2322
5.Samiec RomanBébr Leoš     3132
6.Ptáček JosefKupec Josef     3042
7.Procházka MiroslavŠerlinger Rudolf     2343
8.Samiec RomanPostl Václav     2344
9.Ptáček JosefBébr Leoš     3054
10.Mohyla JiříKupec Josef     0355
11.Samiec RomanŠerlinger Rudolf     3165
12.Ptáček JosefPostl Václav     3075
13.Mohyla JiříBébr Leoš     2376
14.Procházka MiroslavKupec Josef     0377
15.Ptáček JosefŠerlinger Rudolf     3087
16.Mohyla JiříPostl Václav     3097
17.Procházka MiroslavBébr Leoš     2398
18.Samiec RomanKupec Josef     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mohyla Jiří13Šerlinger Rudolf22
Procházka Miroslav04Postl Václav22
Samiec Roman22Bébr Leoš22
Ptáček Josef40Kupec Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mratín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v Kostelecké ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:32 Sokol Mratín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skopal Roman
Samborský Vladimír
 
 
Teplý Stanislav ml.
Schneiberk Filip
 
 
     3110
2.Vajgl Lukáš
Protiva Václav
 
 
Poláček Petr
Hron Martin
 
 
     0311
3.Skopal RomanTeplý Stanislav ml.     3021
4.Samborský VladimírSchneiberk Filip     3031
5.Vajgl LukášPoláček Petr     0332
6.Protiva VáclavHron Martin     0333
7.Samborský VladimírTeplý Stanislav ml.     1334
8.Vajgl LukášSchneiberk Filip     3144
9.Protiva VáclavPoláček Petr     0345
10.Skopal RomanHron Martin     3155
11.Vajgl LukášTeplý Stanislav ml.     3165
12.Protiva VáclavSchneiberk Filip     3175
13.Skopal RomanPoláček Petr     3285
14.Samborský VladimírHron Martin     2386
15.Protiva VáclavTeplý Stanislav ml.     0387
16.Skopal RomanSchneiberk Filip     3097
17.Samborský VladimírPoláček Petr     31107
18.Vajgl LukášHron Martin     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skopal Roman40Teplý Stanislav ml.22
Samborský Vladimír22Schneiberk Filip04
Vajgl Lukáš22Poláček Petr22
Protiva Václav13Hron Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Úvaly "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mnichovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32 SK Úvaly "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šochman Karel
Kukla Oldřich st.
 
 
Hejný Stanislav st.
Trojánek Antonín
 
 
     3210
2.Pilát Radek
Jandovský Petr
 
 
Skolil Lukáš
Bareš Luboš
 
 
     3120
3.Kukla Oldřich st.Skolil Lukáš     1321
4.Pilát RadekTrojánek Antonín     2322
5.Šochman KarelHejný Stanislav st.     3132
6.Jandovský PetrBareš Luboš     3042
7.Pilát RadekSkolil Lukáš     3052
8.Šochman KarelTrojánek Antonín     3262
9.Jandovský PetrHejný Stanislav st.     2363
10.Kukla Oldřich st.Bareš Luboš     3173
11.Šochman KarelSkolil Lukáš     2374
12.Jandovský PetrTrojánek Antonín     3184
13.Kukla Oldřich st.Hejný Stanislav st.     1385
14.Pilát RadekKožíšek Tomáš     1386
15.Jandovský PetrSkolil Lukáš     3096
16.Kukla Oldřich st.Trojánek Antonín     30106
17.Pilát RadekHejný Stanislav st.     13107
18.Šochman KarelKožíšek TomášWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kukla Oldřich st.22Skolil Lukáš22
Pilát Radek13Trojánek Antonín13
Šochman Karel21Hejný Stanislav st.31
Jandovský Petr31Bareš Luboš02
   Kožíšek Tomáš10
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AERO Odolena Voda "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna st. tenisu pod náměstímRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:37 AERO Odolena Voda "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Riedl Martin
Riedl Jakub
 
 
Procházka Petr st.
Hudečková Hana
 
 
     1301
2.Novotný Kryštof
Vitvar Milan
 
 
Tkáč Jan
Novosad Rostislav
 
 
WO    3011
3.Riedl MartinHudečková Hana     0312
4.Riedl JakubNovosad Rostislav     2313
5.Vitvar MilanProcházka Petr st.     3023
6.Novotný KryštofTkáč Jan     3033
7.Riedl JakubHudečková Hana     0334
8.Vitvar MilanNovosad Rostislav     0335
9.Novotný KryštofProcházka Petr st.     3145
10.Riedl MartinTkáč Jan     3255
11.Vitvar MilanHudečková Hana     1356
12.Novotný KryštofNovosad Rostislav     0357
13.Riedl MartinProcházka Petr st.     3067
14.Riedl JakubTkáč Jan     1368
15.Novotný KryštofHudečková Hana     0369
16.Riedl MartinNovosad Rostislav     13610
17.Riedl JakubProcházka Petr st.     31710
18.Vitvar MilanTkáč Jan     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Riedl Martin22Hudečková Hana40
Riedl Jakub13Novosad Rostislav40
Vitvar Milan13Procházka Petr st.04
Novotný Kryštof22Tkáč Jan22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol V.Popovice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líbeznice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům KameniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:40 Sokol Líbeznice "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chrt Martin
Lukáš Petr
 
 
Procházka Vladimír
Švec Karel
 
 
     2301
2.Durčák René
Hynek Jaroslav
 
 
Moravec Jan
Doubrava Petr
 
 
     1302
3.Chrt MartinProcházka Vladimír     3012
4.Lukáš PetrDoubrava Petr     3122
5.Hynek JaroslavMoravec Jan     1323
6.Čihák FrantišekŠvec Karel     0324
7.Lukáš PetrProcházka Vladimír     3134
8.Hynek JaroslavDoubrava Petr     0335
9.Čihák FrantišekMoravec Jan     2336
10.Chrt MartinŠvec Karel     3246
11.Hynek JaroslavProcházka Vladimír     0347
12.Čihák FrantišekDoubrava Petr     0348
13.Chrt MartinMoravec Jan     3158
14.Lukáš PetrŠvec Karel     3168
15.Čihák FrantišekProcházka Vladimír     1369
16.Chrt MartinDoubrava Petr     3179
17.Lukáš PetrMoravec Jan     23710
18.Petřík VáclavŠvec Karel     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chrt Martin40Procházka Vladimír22
Lukáš Petr31Doubrava Petr22
Hynek Jaroslav03Moravec Jan31
Čihák František04Švec Karel22
Petřík Václav01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy