Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líbeznice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna st. tenisu pod náměstímRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:20 TTC Říčany "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Jaroslav
Postl Václav
 
 
Moravec Jan
Doubrava Petr
 
 
     1301
2.Kupec Josef
Šerlinger Rudolf
 
 
Švec Karel
Procházka Vladimír
 
 
     3011
3.Kupec JosefMoravec Jan     3121
4.Postl VáclavDoubrava Petr     3031
5.Navrátil JaroslavŠvec Karel     3041
6.Bébr LeošProcházka Vladimír     3151
7.Postl VáclavMoravec Jan     2352
8.Navrátil JaroslavDoubrava Petr     3162
9.Bébr LeošŠvec Karel     3072
10.Kupec JosefProcházka Vladimír     3082
11.Navrátil JaroslavMoravec Jan     3292
12.Bébr LeošDoubrava Petr     32102
13.Šerlinger RudolfŠvec Karel     30112
14.Postl VáclavProcházka Vladimír     31122
15.Bébr LeošMoravec Jan     03123
16.Šerlinger RudolfDoubrava Petr     30133
17.Postl VáclavŠvec Karel     30143
18.Navrátil JaroslavProcházka Vladimír     23144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kupec Josef20Moravec Jan22
Postl Václav31Doubrava Petr04
Navrátil Jaroslav31Švec Karel04
Bébr Leoš31Procházka Vladimír13
Šerlinger Rudolf20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AERO Odolena Voda "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol V.Popovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V kabinách fot. hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:18 AERO Odolena Voda "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudečková Hana
Kuchynka Pavel
 
 
Brož Zdeněk
Petřík Václav
 
 
     3010
2.Tkáč Jan
Novosad Rostislav
 
 
Lukáš Petr
Chrt Martin
 
 
     2311
3.Hudečková HanaBrož Zdeněk     3121
4.Novosad RostislavPetřík Václav     3031
5.Kuchynka PavelLukáš Petr     3041
6.Tkáč JanChrt Martin     3151
7.Novosad RostislavBrož Zdeněk     3061
8.Kuchynka PavelPetřík Václav     3171
9.Tkáč JanLukáš Petr     2372
10.Hudečková HanaChrt Martin     3182
11.Kuchynka PavelBrož Zdeněk     3192
12.Tkáč JanPetřík Václav     30102
13.Hudečková HanaLukáš Petr     30112
14.Novosad RostislavChrt Martin     03113
15.Tkáč JanBrož Zdeněk     30123
16.Hudečková HanaPetřík Václav     30133
17.Novosad RostislavLukáš Petr     31143
18.Kuchynka PavelChrt Martin     03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hudečková Hana40Brož Zdeněk04
Novosad Rostislav31Petřík Václav04
Kuchynka Pavel31Lukáš Petr13
Tkáč Jan31Chrt Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mnichovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična Masarykovy školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:41 TTC Říčany "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejný Stanislav st.
Kožíšek Tomáš
 
 
Riedl Jakub
Novotný Kryštof
 
 
     3110
2.Trojánek Antonín
Bareš Luboš
 
 
Riedl Martin
Vitvar Milan
 
 
     1311
3.Trojánek AntonínRiedl Jakub     1312
4.Kožíšek TomášVitvar Milan     1313
5.Hejný Stanislav st.Riedl Martin     1314
6.Bareš LubošNovotný Kryštof     3024
7.Kožíšek TomášRiedl Jakub     0325
8.Hejný Stanislav st.Vitvar Milan     1326
9.Bareš LubošRiedl Martin     2327
10.Trojánek AntonínNovotný Kryštof     3237
11.Hejný Stanislav st.Riedl Jakub     2338
12.Bareš LubošVitvar Milan     0339
13.Trojánek AntonínRiedl Martin     13310
14.Kožíšek TomášNovotný Kryštof     32410
15.Bareš LubošRiedl Jakub     03411
16.Trojánek AntonínVitvar Milan     31511
17.Kožíšek TomášRiedl Martin     32611
18.Hejný Stanislav st.Novotný Kryštof     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trojánek Antonín22Riedl Jakub40
Kožíšek Tomáš22Vitvar Milan31
Hejný Stanislav st.13Riedl Martin31
Bareš Luboš13Novotný Kryštof04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Úvaly "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2011 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31 Sokol Přezletice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Göndör Josef
Teplý Stanislav ml.
 
 
Šochman Karel
Kukla Oldřich st.
 
 
     1301
2.Poláček Petr
Hron Martin
 
 
Pilát Radek
Jandovský Petr
 
 
     3111
3.Göndör JosefKukla Oldřich st.     3121
4.Hron MartinPilát Radek     3131
5.Teplý Stanislav ml.Jandovský Petr     3041
6.Poláček PetrŠochman Karel     0342
7.Hron MartinKukla Oldřich st.     1343
8.Teplý Stanislav ml.Pilát Radek     2344
9.Poláček PetrJandovský Petr     3154
10.Göndör JosefŠochman Karel     0355
11.Teplý Stanislav ml.Kukla Oldřich st.     1356
12.Poláček PetrPilát Radek     3066
13.Göndör JosefJandovský Petr     3176
14.Hron MartinŠochman Karel     3286
15.Poláček PetrKukla Oldřich st.     3096
16.Göndör JosefPilát Radek     1397
17.Hron MartinJandovský Petr     30107
18.Teplý Stanislav ml.Šochman Karel     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Göndör Josef22Kukla Oldřich st.22
Hron Martin31Pilát Radek22
Teplý Stanislav ml.13Jandovský Petr04
Poláček Petr31Šochman Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líbeznice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mratín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál zdravíRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:27 Sokol Líbeznice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Josef
Samiec Roman
 
 
Skopal Roman
Samborský Vladimír
 
 
     1301
2.Václavík Pavel
Pavlík Zbyšek
 
 
Vajgl Lukáš
Protiva Václav
 
 
     3011
3.Samiec RomanSkopal Roman     0312
4.Pavlík ZbyšekSamborský Vladimír     3122
5.Václavík PavelVajgl Lukáš     3132
6.Ptáček JosefProtiva Václav     3142
7.Pavlík ZbyšekSkopal Roman     3152
8.Václavík PavelSamborský Vladimír     3262
9.Ptáček JosefVajgl Lukáš     3172
10.Samiec RomanProtiva Václav     3082
11.Václavík PavelSkopal Roman     3292
12.Ptáček JosefSamborský Vladimír     31102
13.Samiec RomanVajgl Lukáš     13103
14.Pavlík ZbyšekProtiva Václav     30113
15.Ptáček JosefSkopal RomanWO    03114
16.Samiec RomanSamborský Vladimír     32124
17.Pavlík ZbyšekVajgl Lukáš     31134
18.Václavík PavelProtiva Václav     32144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Samiec Roman22Skopal Roman12
Pavlík Zbyšek40Samborský Vladimír04
Václavík Pavel40Vajgl Lukáš13
Ptáček Josef30Protiva Václav04
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy