Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AERO Odolena Voda "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna st. tenisu pod náměstímRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:42 AERO Odolena Voda "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Postl Václav
Masopust Josef
 
 
Hudečková Hana
Kuchynka Pavel
 
 
     1301
2.Šerlinger Rudolf
Kupec Josef
 
 
Tkáč Jan
Novosad Rostislav
 
 
     3011
3.Šerlinger RudolfHudečková Hana     0312
4.Postl VáclavNovosad Rostislav     3222
5.Masopust JosefKuchynka Pavel     0323
6.Kupec JosefTkáč Jan     0324
7.Postl VáclavHudečková Hana     0325
8.Masopust JosefNovosad Rostislav     3135
9.Kupec JosefKuchynka Pavel     3145
10.Šerlinger RudolfTkáč Jan     3255
11.Masopust JosefHudečková Hana     0356
12.Kupec JosefNovosad Rostislav     1357
13.Šerlinger RudolfKuchynka Pavel     3167
14.Postl VáclavTkáč Jan     3277
15.Kupec JosefHudečková Hana     0378
16.Šerlinger RudolfNovosad Rostislav     1379
17.Postl VáclavKuchynka Pavel     13710
18.Masopust JosefTkáč Jan     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šerlinger Rudolf22Hudečková Hana40
Postl Václav22Novosad Rostislav22
Masopust Josef13Kuchynka Pavel22
Kupec Josef13Tkáč Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mnichovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líbeznice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična Masarykovy školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:18 TJ Mnichovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kožíšek Tomáš
Bareš Luboš
 
 
Doubrava Petr
Švec Karel
 
 
     3010
2.Skolil Lukáš
Trojánek Antonín
 
 
Moravec Jan
Srbek Jiří
 
 
     0311
3.Skolil LukášDoubrava Petr     3121
4.Hejný Stanislav st.Moravec Jan     3031
5.Kožíšek Tomᚊvec Karel     3041
6.Trojánek AntonínSrbek Jiří     3051
7.Hejný Stanislav st.Doubrava Petr     3061
8.Kožíšek TomášMoravec Jan     3171
9.Trojánek AntonínŠvec Karel     3081
10.Skolil LukášSrbek Jiří     3091
11.Kožíšek TomášDoubrava Petr     0392
12.Trojánek AntonínMoravec Jan     32102
13.Bareš LubošŠvec Karel     32112
14.Hejný Stanislav st.Srbek Jiří     23113
15.Trojánek AntonínDoubrava Petr     31123
16.Bareš LubošMoravec Jan     31133
17.Hejný Stanislav st.Švec Karel     30143
18.Kožíšek TomášSrbek Jiří     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skolil Lukáš20Doubrava Petr13
Hejný Stanislav st.31Moravec Jan04
Kožíšek Tomáš31Švec Karel04
Trojánek Antonín40Srbek Jiří13
Bareš Luboš20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol V.Popovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2011 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35 Sokol V.Popovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Teplý Stanislav ml.
Schneiberk Filip
 
 
Lukáš Petr
Chrt Martin
 
 
     1301
2.Hron Martin
Poláček Petr
 
 
Brož Zdeněk
Hynek Jaroslav
 
 
     3111
3.Schneiberk FilipHynek Jaroslav     1312
4.Hron MartinBrož Zdeněk     3122
5.Poláček PetrLukáš Petr     3032
6.Teplý Stanislav ml.Chrt Martin     2333
7.Hron MartinHynek Jaroslav     3043
8.Poláček PetrBrož Zdeněk     3153
9.Teplý Stanislav ml.Lukáš Petr     0354
10.Schneiberk FilipChrt Martin     0355
11.Poláček PetrHynek Jaroslav     3065
12.Teplý Stanislav ml.Brož Zdeněk     2366
13.Schneiberk FilipLukáš Petr     0367
14.Hron MartinChrt Martin     3277
15.Teplý Stanislav ml.Hynek Jaroslav     1378
16.Schneiberk FilipBrož Zdeněk     1379
17.Hron MartinLukáš Petr     3089
18.Poláček PetrChrt Martin     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schneiberk Filip04Hynek Jaroslav22
Hron Martin40Brož Zdeněk22
Poláček Petr31Lukáš Petr22
Teplý Stanislav ml.04Chrt Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líbeznice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál zdravíRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:18 Sokol Líbeznice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mohyla Jiří
Václavík Pavel
 
 
Riedl Jakub
Verbík Jan
 
 
     3210
2.Pavlík Zbyšek
Ptáček Josef
 
 
Vitvar Milan
Riedl Martin
 
 
     3120
3.Mohyla JiříVitvar Milan     3230
4.Václavík PavelRiedl Martin     3040
5.Ptáček JosefRiedl Jakub     3050
6.Pavlík ZbyšekVerbík Jan     3060
7.Václavík PavelVitvar Milan     3070
8.Ptáček JosefRiedl Martin     3180
9.Pavlík ZbyšekRiedl Jakub     3090
10.Mohyla JiříVerbík Jan     30100
11.Ptáček JosefVitvar Milan     03101
12.Pavlík ZbyšekRiedl Martin     30111
13.Mohyla JiříRiedl Jakub     32121
14.Václavík PavelVerbík Jan     30131
15.Pavlík ZbyšekVitvar MilanWO    30141
16.Mohyla JiříRiedl Martin     03142
17.Václavík PavelRiedl Jakub     31152
18.Ptáček JosefVerbík JanWO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mohyla Jiří31Vitvar Milan12
Václavík Pavel40Riedl Martin13
Ptáček Josef21Riedl Jakub04
Pavlík Zbyšek30Verbík Jan03
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mratín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Úvaly "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v Kostelecké ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37 SK Úvaly "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dunovský Daniel
Samborský Vladimír
 
 
Kukla Oldřich ml.
Pilát Radek
 
 
     3210
2.Vajgl Lukáš
Protiva Václav
 
 
Šochman Karel
Kukla Oldřich st.
 
 
     1311
3.Dunovský DanielPilát Radek     2312
4.Samborský VladimírKukla Oldřich st.     2313
5.Vajgl LukášKukla Oldřich ml.     3123
6.Protiva VáclavŠochman Karel     0324
7.Samborský VladimírPilát Radek     3034
8.Vajgl LukášKukla Oldřich st.     3244
9.Protiva VáclavKukla Oldřich ml.     0345
10.Dunovský DanielŠochman Karel     2346
11.Vajgl LukášPilát Radek     3156
12.Protiva VáclavKukla Oldřich st.     0357
13.Dunovský DanielKukla Oldřich ml.     0358
14.Samborský VladimírŠochman Karel     3168
15.Protiva VáclavPilát Radek     1369
16.Dunovský DanielKukla Oldřich st.     3079
17.Samborský VladimírKukla Oldřich ml.     03710
18.Vajgl Lukᚊochman Karel     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dunovský Daniel13Pilát Radek22
Samborský Vladimír22Kukla Oldřich st.22
Vajgl Lukáš40Kukla Oldřich ml.31
Protiva Václav04Šochman Karel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy