Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna st. tenisu pod náměstímRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:21 TTC Říčany "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitvar Milan
Jícha Tomáš
 
 
Kupec Josef
Bébr Leoš
 
 
     2301
2.Riedl Martin
Riedl Jakub
 
 
Postl Václav
Navrátil Jaroslav
 
 
     2302
3.Jícha TomášKupec Josef     2303
4.Vitvar MilanNavrátil Jaroslav     3113
5.Riedl JakubPostl Václav     3023
6.Riedl MartinMasopust Josef     3033
7.Vitvar MilanBébr Leoš     3043
8.Riedl JakubNavrátil Jaroslav     3153
9.Riedl MartinPostl Václav     3163
10.Jícha TomášMasopust Josef     3273
11.Riedl JakubBébr Leoš     3083
12.Riedl MartinNavrátil Jaroslav     3293
13.Jícha TomášPostl Václav     30103
14.Vitvar MilanMasopust Josef     31113
15.Riedl MartinBébr Leoš     30123
16.Jícha TomášNavrátil Jaroslav     13124
17.Vitvar MilanPostl Václav     31134
18.Riedl JakubMasopust Josef     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jícha Tomáš22Kupec Josef10
Vitvar Milan40Navrátil Jaroslav13
Riedl Jakub40Postl Václav04
Riedl Martin40Masopust Josef04
   Bébr Leoš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol V.Popovice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Úvaly "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům KameniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:40 SK Úvaly "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brož Zdeněk
Petřík Václav
 
 
Kukla Oldřich ml.
Jandovský Petr
 
 
     0301
2.Dvořák Martin
Lukáš Petr
 
 
Šochman Karel
Kukla Oldřich st.
 
 
     3011
3.Petřík VáclavKukla Oldřich ml.     0312
4.Brož ZdeněkJandovský Petr     3122
5.Lukáš PetrKukla Oldřich st.     3232
6.Dvořák MartinŠochman Karel     1333
7.Brož ZdeněkKukla Oldřich ml.     0334
8.Lukáš PetrJandovský Petr     3144
9.Dvořák MartinKukla Oldřich st.     3254
10.Petřík VáclavŠochman Karel     1355
11.Lukáš PetrKukla Oldřich ml.     2356
12.Dvořák MartinJandovský Petr     3166
13.Petřík VáclavKukla Oldřich st.     0367
14.Brož ZdeněkŠochman Karel     3277
15.Dvořák MartinKukla Oldřich ml.     3187
16.Petřík VáclavJandovský Petr     0388
17.Brož ZdeněkKukla Oldřich st.     0389
18.Lukáš PetrŠochman Karel     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petřík Václav04Kukla Oldřich ml.31
Brož Zdeněk22Jandovský Petr13
Lukáš Petr22Kukla Oldřich st.22
Dvořák Martin31Šochman Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líbeznice "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mratín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál zdravíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:47 Sokol Mratín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Jan
Srbek Jiří
 
 
Skopal Roman
Samborský Vladimír
 
 
     2301
2.Procházka Vladimír
Švec Karel
 
 
Dunovský Daniel
Protiva Václav
 
 
     2302
3.Procházka VladimírSkopal Roman     1303
4.Doubrava PetrSamborský Vladimír     3213
5.Švec KarelDunovský Daniel     0314
6.Srbek JiříProtiva Václav     3224
7.Doubrava PetrSkopal Roman     0325
8.Švec KarelSamborský Vladimír     2326
9.Srbek JiříDunovský Daniel     0327
10.Procházka VladimírProtiva Václav     3137
11.Švec KarelSkopal Roman     0338
12.Srbek JiříSamborský Vladimír     1339
13.Procházka VladimírDunovský Daniel     3249
14.Doubrava PetrProtiva Václav     23410
15.Srbek JiříSkopal Roman     13411
16.Procházka VladimírSamborský Vladimír     32511
17.Doubrava PetrDunovský Daniel     03512
18.Švec KarelProtiva Václav     32612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Procházka Vladimír31Skopal Roman40
Doubrava Petr13Samborský Vladimír22
Švec Karel13Dunovský Daniel31
Srbek Jiří13Protiva Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AERO Odolena Voda "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líbeznice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V kabinách fot. hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novosad Rostislav
Kuchynka Pavel
 
 
Samiec Roman
Ptáček Josef
 
 
     1301
2.Tkáč Jan
Hudečková Věra
 
 
Václavík Pavel
Mohyla Jiří
 
 
     3211
3.Novosad RostislavVáclavík Pavel     3121
4.Hudečková VěraPtáček Josef     3131
5.Kuchynka PavelMohyla Jiří     3041
6.Tkáč JanSamiec Roman     3051
7.Hudečková VěraVáclavík Pavel     3261
8.Kuchynka PavelPtáček Josef     2362
9.Tkáč JanMohyla Jiří     1363
10.Novosad RostislavSamiec Roman     1364
11.Kuchynka PavelVáclavík Pavel     1365
12.Tkáč JanPtáček Josef     3075
13.Novosad RostislavMohyla Jiří     1376
14.Hudečková VěraSamiec Roman     3086
15.Tkáč JanVáclavík Pavel     3096
16.Novosad RostislavPtáček Josef     2397
17.Hudečková VěraMohyla Jiří     0398
18.Kuchynka PavelSamiec Roman     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novosad Rostislav13Václavík Pavel13
Hudečková Věra31Ptáček Josef22
Kuchynka Pavel13Mohyla Jiří31
Tkáč Jan31Samiec Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mnichovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična Masarykovy školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:28 TJ Mnichovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bareš Luboš
Kožíšek Tomáš
 
 
Burša Martin
Schneiberk Filip
 
 
     3010
2.Hejný Stanislav st.
Skolil Lukáš
 
 
Poláček Petr
Hron Martin
 
 
     1311
3.Trojánek AntonínBurša Martin     3021
4.Skolil LukášSchneiberk Filip     3131
5.Hejný Stanislav st.Poláček Petr     3241
6.Kožíšek TomášHron Martin     1342
7.Skolil LukášBurša Martin     3052
8.Hejný Stanislav st.Schneiberk Filip     3062
9.Kožíšek TomášPoláček Petr     1363
10.Trojánek AntonínHron Martin     1364
11.Hejný Stanislav st.Burša Martin     3074
12.Kožíšek TomášSchneiberk Filip     3084
13.Trojánek AntonínPoláček Petr     2385
14.Skolil LukášHron Martin     2386
15.Kožíšek TomášBurša Martin     1387
16.Trojánek AntonínSchneiberk Filip     3097
17.Skolil LukášPoláček Petr     2398
18.Hejný Stanislav st.Hron Martin     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trojánek Antonín22Burša Martin13
Skolil Lukáš22Schneiberk Filip04
Hejný Stanislav st.40Poláček Petr31
Kožíšek Tomáš13Hron Martin31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy