Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AERO Odolena Voda "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "G"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V kabinách fot. hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:10 AERO Odolena Voda "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňásek Miloš
Kuchynka Pavel
 
 
Jícha Tomáš
Verbík Jan
 
 
     3010
2.Procházka Petr ml.
Procházka Petr st.
 
 
Verbík Bohuslav
Marvan Jiří
 
 
     3120
3.Procházka Petr ml.Jícha Tomáš     3130
4.Procházka Petr st.Marvan Jiří     3040
5.Kuchynka PavelVerbík Jan     3050
6.Vaňásek MilošVerbík Bohuslav     3060
7.Procházka Petr st.Jícha Tomáš     1361
8.Kuchynka PavelMarvan Jiří     3071
9.Vaňásek MilošVerbík Jan     3081
10.Procházka Petr ml.Verbík Bohuslav     3091
11.Kuchynka PavelJícha Tomáš     32101
12.Vaňásek MilošMarvan Jiří     30111
13.Procházka Petr ml.Verbík Jan     30121
14.Procházka Petr st.Verbík Bohuslav     30131
15.Vaňásek MilošJícha Tomáš     03132
16.Procházka Petr ml.Marvan Jiří     30142
17.Procházka Petr st.Verbík Jan     30152
18.Kuchynka PavelVerbík Bohuslav     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Petr ml.40Jícha Tomáš22
Procházka Petr st.31Marvan Jiří04
Kuchynka Pavel40Verbík Jan04
Vaňásek Miloš31Verbík Bohuslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Stará Boleslav "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Úvaly "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Spartak ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:20 ASK Stará Boleslav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mařák Milan
Mařák Jaroslav
 
 
Žitek Jiří
Květoň Miroslav
 
 
     3010
2.Juhász Radovan
Králík Pavel
 
 
Michalcová Martina
Bambas Petr
 
 
     3220
3.Mařák JaroslavŽitek Jiří     3030
4.Králík PavelKvětoň Miroslav     2331
5.Juhász RadovanMichalcová Martina     3241
6.Mařák MilanBambas Petr     3051
7.Králík PavelŽitek Jiří     3061
8.Juhász RadovanKvětoň Miroslav     3071
9.Mařák MilanMichalcová Martina     3181
10.Mařák JaroslavBambas Petr     2382
11.Juhász RadovanŽitek Jiří     3092
12.Mařák MilanKvětoň Miroslav     0393
13.Mařák JaroslavMichalcová Martina     30103
14.Králík PavelBambas Petr     31113
15.Mařák MilanŽitek Jiří     30123
16.Mařák JaroslavKvětoň Miroslav     03124
17.Králík PavelMichalcová Martina     30134
18.Juhász RadovanBambas Petr     32144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mařák Jaroslav22Žitek Jiří04
Králík Pavel31Květoň Miroslav31
Juhász Radovan40Michalcová Martina04
Mařák Milan31Bambas Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mratín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna v Masarykově ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:15 TJ Spartak Čelákovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Jan
Kukla Kryštof
 
 
Semerák Lukáš
Šulc Pavel
 
 
     3010
2.Matouš Karel
Jahoda Pavel
 
 
Slezák Jakub
Kovář Michal
 
 
     3020
3.Bárta JanSemerák Lukáš     1321
4.Kukla KryštofŠulc Pavel     3131
5.Jahoda PavelSlezák Jakub     3141
6.Matouš KarelKovář Michal     3051
7.Kukla KryštofSemerák Lukáš     3161
8.Jahoda PavelŠulc Pavel     1362
9.Matouš KarelSlezák Jakub     3072
10.Bárta JanKovář Michal     3082
11.Jahoda PavelSemerák Lukáš     0383
12.Matouš KarelŠulc Pavel     3193
13.Bárta JanSlezák Jakub     32103
14.Kukla KryštofKovář Michal     30113
15.Matouš KarelSemerák Lukáš     30123
16.Bárta JanŠulc Pavel     30133
17.Kukla KryštofSlezák Jakub     30143
18.Jahoda PavelKovář Michal     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bárta Jan31Semerák Lukáš22
Kukla Kryštof40Šulc Pavel13
Jahoda Pavel22Slezák Jakub04
Matouš Karel40Kovář Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj VeleňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jizera Káraný "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola VeleňRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:18 Slavoj Veleň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Václav
Moc Marek
 
 
Leistner Jan ml.
Leistner Petr
 
 
     3010
2.Šilhán Rudolf st.
Šilhán Rudolf ml.
 
 
Zolman Pavel
Čmuhař Daniel
 
 
     3020
3.Novák VáclavLeistner Jan ml.     3230
4.Šilhán Rudolf ml.Leistner Petr     3040
5.Moc MarekZolman Pavel     3250
6.Šilhán Rudolf st.Čmuhař Daniel     1351
7.Šilhán Rudolf ml.Leistner Jan ml.     3161
8.Moc MarekLeistner Petr     3071
9.Šilhán Rudolf st.Zolman Pavel     3081
10.Novák VáclavČmuhař Daniel     3191
11.Moc MarekLeistner Jan ml.     30101
12.Šilhán Rudolf st.Leistner Petr     30111
13.Novák VáclavZolman Pavel     30121
14.Šilhán Rudolf ml.Čmuhař Daniel     13122
15.Šilhán Rudolf st.Leistner Jan ml.     13123
16.Novák VáclavLeistner Petr     30133
17.Šilhán Rudolf ml.Zolman Pavel     30143
18.Moc MarekČmuhař Daniel     03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Václav40Leistner Jan ml.13
Šilhán Rudolf ml.31Leistner Petr04
Moc Marek31Zolman Pavel04
Šilhán Rudolf st.22Čmuhař Daniel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ v Brandýse u poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:46 Sokol Přezletice "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirotka Bohuslav
Lang Petr
 
 
Burša Martin
Macek Pavel
 
 
     3110
2.Dolník Filip
Kraus Richard
 
 
Weishaupt Antonín
Spretka Jerzy
 
 
     2311
3.Kraus RichardBurša Martin     1312
4.Dolník FilipPtáčník Luboš     0313
5.Lang PetrWeishaupt Antonín     0314
6.Jirotka BohuslavSpretka Jerzy     3124
7.Dolník FilipBurša Martin     1325
8.Lang PetrPtáčník Luboš     1326
9.Jirotka BohuslavWeishaupt Antonín     0327
10.Kraus RichardSpretka Jerzy     0328
11.Lang PetrBurša Martin     0329
12.Jirotka BohuslavPtáčník Luboš     13210
13.Kraus RichardMacek Pavel     31310
14.Dolník FilipSpretka Jerzy     23311
15.Jirotka BohuslavBurša Martin     23312
16.Kraus RichardPtáčník Luboš     03313
17.Dolník FilipMacek Pavel     31413
18.Lang PetrSpretka Jerzy     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kraus Richard13Burša Martin40
Dolník Filip13Ptáčník Luboš40
Lang Petr04Weishaupt Antonín20
Jirotka Bohuslav13Spretka Jerzy31
   Macek Pavel02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy