Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AERO Odolena Voda "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Úvaly "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V kabinách fot. hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:30 AERO Odolena Voda "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulíšková Miroslava
Procházka Petr st.
 
 
Žitek Jiří
Květoň Miroslav
 
 
     3210
2.Procházka Petr ml.
Vaňásek Miloš
 
 
Havel Marek
Ittner Karel
 
 
     3220
3.Procházka Petr st.Žitek Jiří     3030
4.Vaňásek MilošKvětoň Miroslav     2331
5.Procházka Petr ml.Havel Marek     3041
6.Kulíšková MiroslavaIttner Karel     3251
7.Vaňásek MilošŽitek Jiří     3061
8.Procházka Petr ml.Květoň Miroslav     2362
9.Kulíšková MiroslavaHavel Marek     3272
10.Procházka Petr st.Ittner Karel     0373
11.Procházka Petr ml.Žitek Jiří     3083
12.Kulíšková MiroslavaKvětoň Miroslav     3293
13.Procházka Petr st.Havel Marek     31103
14.Kuchynka PavelIttner Karel     13104
15.Kulíšková MiroslavaŽitek Jiří     30114
16.Procházka Petr st.Květoň Miroslav     31124
17.Kuchynka PavelHavel Marek     13125
18.Procházka Petr ml.Ittner Karel     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Petr st.31Žitek Jiří04
Vaňásek Miloš11Květoň Miroslav22
Procházka Petr ml.22Havel Marek13
Kulíšková Miroslava40Ittner Karel31
Kuchynka Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jizera Káraný "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mratín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad,Václavská 19Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2011 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:47 Sokol Mratín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zolman Miloš
Zita Roman
 
 
Dunovský Daniel
Semerák Lukáš
 
 
     1301
2.Šejvl Jakub
Notek Denis
 
 
Samborský Jakub
Slezák Jakub
 
 
     2302
3.Marečková EliškaDunovský Daniel     0303
4.Zita RomanSemerák Lukáš     2304
5.Notek DenisSamborský Jakub     1305
6.Šejvl JakubSlezák Jakub     1306
7.Zita RomanDunovský Daniel     3216
8.Notek DenisSemerák Lukáš     0317
9.Šejvl JakubSamborský Jakub     0318
10.Marečková EliškaSlezák Jakub     0319
11.Notek DenisDunovský Daniel     03110
12.Šejvl JakubSemerák Lukáš     03111
13.Marečková EliškaSamborský Jakub     03112
14.Zita RomanSlezák Jakub     30212
15.Šejvl JakubDunovský Daniel     03213
16.Marečková EliškaSemerák Lukáš     32313
17.Zita RomanSamborský Jakub     31413
18.Notek DenisSlezák Jakub     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marečková Eliška13Dunovský Daniel31
Zita Roman31Semerák Lukáš31
Notek Denis04Samborský Jakub31
Šejvl Jakub04Slezák Jakub31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Stará Boleslav "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jizera Káraný "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Spartak ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:20 ASK Stará Boleslav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juhász Radovan
Králík Pavel
 
 
Zolman Pavel
Leistner Petr
 
 
     3010
2.Mařák Milan
Diviš Jaroslav
 
 
Leistner Jan ml.
Čmuhař Daniel
 
 
     1311
3.Králík PavelZolman Pavel     3021
4.Juhász RadovanLeistner Petr     3031
5.Diviš JaroslavLeistner Jan ml.     3241
6.Mařák ZdeněkČmuhař Daniel     0342
7.Juhász RadovanZolman Pavel     3052
8.Diviš JaroslavLeistner Petr     3062
9.Mařák ZdeněkLeistner Jan ml.     3172
10.Králík PavelČmuhař Daniel     2373
11.Diviš JaroslavZolman Pavel     3183
12.Mařák ZdeněkLeistner Petr     3093
13.Králík PavelLeistner Jan ml.     31103
14.Juhász RadovanČmuhař Daniel     32113
15.Mařák ZdeněkZolman Pavel     31123
16.Králík PavelLeistner PetrWO    30133
17.Juhász RadovanLeistner Jan ml.     30143
18.Diviš JaroslavČmuhař Daniel     13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Králík Pavel21Zolman Pavel04
Juhász Radovan40Leistner Petr03
Diviš Jaroslav31Leistner Jan ml.04
Mařák Zdeněk31Čmuhař Daniel31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna v Masarykově ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matouš Karel
Jahoda Pavel
 
 
Weishaupt Antonín
Teplý Stanislav ml.
 
 
     1301
2.Přibáň Václav
Bárta Jan
 
 
Burša Martin
Ptáčník Luboš
 
 
     3011
3.Matouš KarelBurša Martin     3221
4.Jahoda PavelPtáčník Luboš     3131
5.Bárta JanTeplý Stanislav ml.     3241
6.Přibáň VáclavWeishaupt Antonín     1342
7.Jahoda PavelBurša Martin     0343
8.Bárta JanPtáčník Luboš     1344
9.Přibáň VáclavTeplý Stanislav ml.     3054
10.Matouš KarelWeishaupt Antonín     3064
11.Bárta JanBurša Martin     1365
12.Přibáň VáclavPtáčník Luboš     3275
13.Matouš KarelTeplý Stanislav ml.     2376
14.Jahoda PavelWeishaupt Antonín     0377
15.Přibáň VáclavBurša Martin     3087
16.Matouš KarelPtáčník Luboš     3297
17.Jahoda PavelTeplý Stanislav ml.     0398
18.Bárta JanWeishaupt Antonín     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matouš Karel31Burša Martin22
Jahoda Pavel13Ptáčník Luboš13
Bárta Jan13Teplý Stanislav ml.22
Přibáň Václav31Weishaupt Antonín31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj VeleňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola VeleňRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:30 Slavoj Veleň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhán Rudolf st.
Šilhán Rudolf ml.
 
 
Dolník Filip
Bessenyey Vaszil
 
 
     3010
2.Novák Václav
Moc Marek
 
 
Jirotka Bohuslav
Lang Petr
 
 
     3020
3.Novák VáclavDolník Filip     3130
4.Moc MarekBessenyey Vaszil     2331
5.Šilhán Rudolf ml.Jirotka Bohuslav     3041
6.Šilhán Rudolf st.Lang Petr     1342
7.Moc MarekDolník Filip     0343
8.Šilhán Rudolf ml.Bessenyey Vaszil     3153
9.Šilhán Rudolf st.Jirotka Bohuslav     3263
10.Novák VáclavLang Petr     3173
11.Šilhán Rudolf ml.Dolník Filip     3283
12.Šilhán Rudolf st.Bessenyey Vaszil     2384
13.Novák VáclavJirotka Bohuslav     3194
14.Moc MarekLang Petr     1395
15.Šilhán Rudolf st.Dolník Filip     31105
16.Novák VáclavBessenyey Vaszil     03106
17.Moc MarekJirotka Bohuslav     23107
18.Šilhán Rudolf ml.Lang Petr     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Václav31Dolník Filip13
Moc Marek04Bessenyey Vaszil31
Šilhán Rudolf ml.40Jirotka Bohuslav13
Šilhán Rudolf st.22Lang Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy