Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "G"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AERO Odolena Voda "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna st. tenisu pod náměstímRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:50 AERO Odolena Voda "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Verbík Jan
Jícha Jan
 
 
Kulíšková Miroslava
Kuchynka Pavel
 
 
     0301
2.Marvan Jiří
Bébr Leoš
 
 
Procházka Petr ml.
Vaňásek Miloš
 
 
     3211
3.Jícha JanKulíšková Miroslava     0312
4.Verbík JanProcházka Petr ml.     0313
5.Marvan JiříKuchynka Pavel     1314
6.Bébr LeošVaňásek Miloš     3124
7.Verbík JanKulíšková Miroslava     0325
8.Marvan JiříProcházka Petr ml.     0326
9.Bébr LeošKuchynka Pavel     1327
10.Jícha TomášVaňásek Miloš     1328
11.Marvan JiříKulíšková Miroslava     0329
12.Bébr LeošProcházka Petr ml.     13210
13.Jícha TomášKuchynka Pavel     03211
14.Verbík JanVaňásek Miloš     03212
15.Bébr LeošKulíšková Miroslava     03213
16.Jícha TomášProcházka Petr ml.     32313
17.Verbík JanKuchynka Pavel     03314
18.Marvan JiříVaňásek Miloš     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha Jan01Kulíšková Miroslava40
Verbík Jan04Procházka Petr ml.31
Marvan Jiří04Kuchynka Pavel40
Bébr Leoš13Vaňásek Miloš31
Jícha Tomáš12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Úvaly "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASK Stará Boleslav "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:38 ASK Stará Boleslav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ittner Karel
Bambas Petr
 
 
Králík Pavel
Diviš Jaroslav
 
 
     3010
2.Květoň Miroslav
Žitek Jiří
 
 
Juhász Radovan
Mařák Milan
 
 
     0311
3.Květoň MiroslavDiviš Jaroslav     3021
4.Ittner KarelKrálík Pavel     2322
5.Žitek JiříMařák Milan     0323
6.Bambas PetrJuhász Radovan     0324
7.Ittner KarelDiviš Jaroslav     3034
8.Žitek JiříKrálík Pavel     0335
9.Bambas PetrMařák Milan     1336
10.Květoň MiroslavJuhász Radovan     3046
11.Žitek JiříDiviš Jaroslav     3256
12.Bambas PetrKrálík Pavel     1357
13.Květoň MiroslavMařák Milan     2358
14.Ittner KarelJuhász Radovan     0359
15.Bambas PetrDiviš Jaroslav     13510
16.Květoň MiroslavKrálík Pavel     30610
17.Ittner KarelMařák Milan     23611
18.Žitek JiříJuhász Radovan     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Květoň Miroslav31Diviš Jaroslav13
Ittner Karel13Králík Pavel31
Žitek Jiří13Mařák Milan40
Bambas Petr04Juhász Radovan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mratín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v Kostelecké ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:50 TJ Spartak Čelákovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Samborský Jakub
Slezák Jakub
 
 
Bárta Jan
Kukla Kryštof
 
 
     1301
2.Šulc Pavel
Svoboda Martin
 
 
Matouš Karel
Sobotka Jiří
 
 
     0302
3.Samborský JakubBárta Jan     1303
4.Slezák JakubKukla Kryštof     2304
5.Šulc PavelMatouš Karel     0305
6.Svoboda MartinSobotka Jiří     2306
7.Slezák JakubBárta Jan     3116
8.Šulc PavelKukla Kryštof     0317
9.Svoboda MartinMatouš Karel     0318
10.Samborský JakubSobotka Jiří     3228
11.Šulc PavelBárta Jan     0329
12.Svoboda MartinKukla Kryštof     03210
13.Samborský JakubMatouš Karel     13211
14.Slezák JakubSobotka Jiří     32311
15.Svoboda MartinBárta Jan     03312
16.Samborský JakubKukla Kryštof     03313
17.Slezák JakubMatouš Karel     13314
18.Šulc PavelSobotka Jiří     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Samborský Jakub13Bárta Jan31
Slezák Jakub22Kukla Kryštof40
Šulc Pavel04Matouš Karel40
Svoboda Martin04Sobotka Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jizera Káraný "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj VeleňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad,Václavská 19Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:38 Slavoj Veleň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čmuhař Daniel
Leistner Jan ml.
 
 
Šilhán Rudolf st.
Šilhán Rudolf ml.
 
 
     3110
2.
 
 
Novák Václav
Němeček Pavel
 
 
WO    0311
3.Jarý JanNovák Václav     0312
4.Čmuhař DanielNěmeček Pavel     3022
5.Leistner Jan ml.Šilhán Rudolf st.     3132
6.Šilhán Rudolf ml.WO    0333
7.Čmuhař DanielNovák Václav     3143
8.Leistner Jan ml.Němeček Pavel     0344
9.Šilhán Rudolf st.WO    0345
10.Jarý JanŠilhán Rudolf ml.     0346
11.Leistner Jan ml.Novák Václav     1347
12.Němeček PavelWO    0348
13.Jarý JanŠilhán Rudolf st.     3258
14.Čmuhař DanielŠilhán Rudolf ml.     3068
15.Novák VáclavWO    0369
16.Jarý JanNěmeček Pavel     23610
17.Čmuhař DanielŠilhán Rudolf st.     30710
18.Leistner Jan ml.Šilhán Rudolf ml.     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jarý Jan13Novák Václav21
Čmuhař Daniel40Němeček Pavel21
Leistner Jan ml.13Šilhán Rudolf st.03
   Šilhán Rudolf ml.21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2012 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:32 Sokol Přezletice "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burša Martin
Macek Pavel
 
 
Dolník Filip
Sviták Petr
 
 
     3010
2.Spretka Jerzy
Weishaupt Antonín
 
 
Lang Petr
Šimáně Daniel
 
 
     1311
3.Macek PavelDolník Filip     1312
4.Weishaupt AntonínSviták Petr     3222
5.Burša MartinLang Petr     3132
6.Spretka JerzyŠimáně Daniel     2333
7.Weishaupt AntonínDolník Filip     3143
8.Burša MartinSviták Petr     1344
9.Spretka JerzyLang Petr     3254
10.Macek PavelŠimáně Daniel     0355
11.Burša MartinDolník Filip     0356
12.Teplý Stanislav ml.Sviták Petr     3066
13.Macek PavelLang Petr     0367
14.Weishaupt AntonínŠimáně Daniel     3077
15.Teplý Stanislav ml.Dolník Filip     3287
16.Macek PavelSviták Petr     3197
17.Weishaupt AntonínLang Petr     31107
18.Burša MartinŠimáně Daniel     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macek Pavel13Dolník Filip22
Weishaupt Antonín40Sviták Petr13
Burša Martin22Lang Petr13
Spretka Jerzy11Šimáně Daniel22
Teplý Stanislav ml.20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy