Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jizera Káraný "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "G"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad,Václavská 19Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38 TTC Říčany "G"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Leistner Petr
Jarý Jan
 
 
Kepka Jakub
Marvan Jiří
 
 
     3010
2.Leistner Jan ml.
Zolman Pavel
 
 
Navrátil Jaroslav
Bébr Leoš
 
 
     1311
3.Leistner PetrNavrátil Jaroslav     0312
4.Jarý JanBébr Leoš     0313
5.Leistner Jan ml.Kepka Jakub     3023
6.Zolman PavelMarvan Jiří     1324
7.Jarý JanNavrátil Jaroslav     0325
8.Leistner Jan ml.Bébr Leoš     3135
9.Zolman PavelKepka Jakub     3245
10.Leistner PetrMarvan Jiří     2346
11.Leistner Jan ml.Navrátil Jaroslav     2347
12.Zolman PavelBébr Leoš     3057
13.Leistner PetrKepka Jakub     3167
14.Jarý JanMarvan Jiří     0368
15.Zolman PavelNavrátil Jaroslav     1369
16.Leistner PetrBébr Leoš     03610
17.Jarý JanKepka Jakub     31710
18.Leistner Jan ml.Marvan Jiří     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Leistner Petr13Navrátil Jaroslav40
Jarý Jan13Bébr Leoš22
Leistner Jan ml.22Kepka Jakub04
Zolman Pavel22Marvan Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mratín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2012 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5 Sokol Přezletice "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weishaupt Antonín
Ptáčník Luboš
 
 
Slouka Martin
Semerák Lukáš
 
 
     3010
2.Burša Martin
Macek Pavel
 
 
Šulc Pavel
Kovář Michal
 
 
     3020
3.Macek PavelSlouka Martin     3030
4.Weishaupt AntonínSemerák Lukáš     3140
5.Burša MartinŠulc Pavel     3050
6.Ptáčník LubošKovář Michal     3060
7.Weishaupt AntonínSlouka Martin     3070
8.Burša MartinSemerák Lukáš     3180
9.Ptáčník LubošŠulc Pavel     3090
10.Macek PavelKovář Michal     30100
11.Burša MartinSlouka Martin     30110
12.Ptáčník LubošSemerák Lukáš     30120
13.Macek PavelŠulc Pavel     31130
14.Teplý Stanislav ml.Kovář Michal     30140
15.Ptáčník LubošSlouka Martin     31150
16.Macek PavelSemerák Lukáš     30160
17.Teplý Stanislav ml.Šulc Pavel     31170
18.Burša MartinKovář Michal     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Macek Pavel40Slouka Martin04
Weishaupt Antonín20Semerák Lukáš04
Burša Martin40Šulc Pavel04
Ptáčník Luboš40Kovář Michal04
Teplý Stanislav ml.20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Úvaly "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ v Brandýse u poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27 TTC Brandýs "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mansfeld Jakub
Strnad Richard
 
 
Michalcová Martina
Bambas Petr
 
 
     3010
2.Sviták Petr
Bessenyey Vaszil
 
 
Květoň Miroslav
Žitek Jiří
 
 
     2311
3.Sviták PetrMichalcová Martina     3021
4.Bessenyey VaszilBambas Petr     0322
5.Mansfeld JakubKvětoň Miroslav     2323
6.Strnad RichardŽitek Jiří     3133
7.Bessenyey VaszilMichalcová Martina     3043
8.Mansfeld JakubBambas Petr     3053
9.Strnad RichardKvětoň Miroslav     0354
10.Sviták PetrŽitek Jiří     3164
11.Mansfeld JakubMichalcová Martina     3174
12.Strnad RichardBambas Petr     1375
13.Sviták PetrKvětoň Miroslav     0376
14.Kraus RichardŽitek Jiří     3186
15.Strnad RichardMichalcová Martina     3296
16.Sviták PetrBambas Petr     30106
17.Kraus RichardKvětoň Miroslav     03107
18.Mansfeld JakubŽitek Jiří     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sviták Petr31Michalcová Martina04
Bessenyey Vaszil11Bambas Petr22
Mansfeld Jakub31Květoň Miroslav40
Strnad Richard22Žitek Jiří04
Kraus Richard11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AERO Odolena Voda "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna v Masarykově ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jahoda Pavel
Bárta Jan
 
 
Procházka Petr ml.
Vaňásek Miloš
 
 
     3110
2.Matouš Karel
Kukla Kryštof
 
 
Kulíšková Miroslava
Procházka Petr st.
 
 
     3220
3.Jahoda PavelKulíšková Miroslava     0321
4.Bárta JanProcházka Petr st.     0322
5.Matouš KarelVaňásek Miloš     2323
6.Kukla KryštofProcházka Petr ml.     2324
7.Bárta JanKulíšková Miroslava     1325
8.Matouš KarelProcházka Petr st.     3135
9.Kukla KryštofVaňásek Miloš     3045
10.Jahoda PavelProcházka Petr ml.     0346
11.Matouš KarelKulíšková Miroslava     3156
12.Kukla KryštofProcházka Petr st.     3166
13.Jahoda PavelVaňásek Miloš     3276
14.Bárta JanProcházka Petr ml.     1377
15.Kukla KryštofKulíšková Miroslava     3087
16.Jahoda PavelProcházka Petr st.     0388
17.Bárta JanVaňásek Miloš     3098
18.Matouš KarelProcházka Petr ml.     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jahoda Pavel13Kulíšková Miroslava22
Bárta Jan13Procházka Petr st.22
Matouš Karel22Vaňásek Miloš13
Kukla Kryštof31Procházka Petr ml.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Stará Boleslav "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jizera Káraný "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Spartak ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:11 ASK Stará Boleslav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diviš Jaroslav
Králík Pavel
 
 
Zolmanová Kateřina
Šejvl Jakub
 
 
     3110
2.Mařák Milan
Juhász Radovan
 
 
Zolman Miloš
Zita Roman
 
 
     3120
3.Diviš JaroslavZolmanová Kateřina     3030
4.Králík PavelŠejvl Jakub     3040
5.Mařák MilanZolman Miloš     3050
6.Juhász RadovanZita Roman     3060
7.Králík PavelZolmanová Kateřina     3070
8.Mařák MilanŠejvl Jakub     3180
9.Juhász RadovanZolman Miloš     3090
10.Diviš JaroslavZita Roman     32100
11.Mařák MilanZolmanová Kateřina     30110
12.Juhász RadovanŠejvl Jakub     30120
13.Diviš JaroslavZolman Miloš     30130
14.Králík PavelZita Roman     13131
15.Juhász RadovanZolmanová Kateřina     32141
16.Diviš JaroslavŠejvl Jakub     30151
17.Králík PavelZolman Miloš     31161
18.Mařák MilanZita Roman     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Diviš Jaroslav40Zolmanová Kateřina04
Králík Pavel31Šejvl Jakub04
Mařák Milan40Zolman Miloš04
Juhász Radovan40Zita Roman13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy