Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "G"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASK Stará Boleslav "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna st. tenisu pod náměstímRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:47 ASK Stará Boleslav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jícha Jan
Jícha Tomáš
 
 
Králík Pavel
Diviš Jaroslav
 
 
     1301
2.Bébr Leoš
Marvan Jiří
 
 
Juhász Radovan
Mařák Milan
 
 
     0302
3.Jícha JanKrálík Pavel     1303
4.Jícha TomášDiviš Jaroslav     1304
5.Bébr LeošJuhász Radovan     0305
6.Marvan JiříMařák Milan     2306
7.Jícha TomášKrálík Pavel     3016
8.Bébr LeošDiviš Jaroslav     3126
9.Marvan JiříJuhász Radovan     0327
10.Jícha JanMařák Milan     0328
11.Bébr LeošKrálík Pavel     3138
12.Marvan JiříDiviš Jaroslav     1339
13.Jícha JanJuhász Radovan     03310
14.Jícha TomášMařák Milan     03311
15.Marvan JiříKrálík Pavel     03312
16.Jícha JanDiviš Jaroslav     03313
17.Jícha TomášJuhász Radovan     13314
18.Bébr LeošMařák Milan     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jícha Jan04Králík Pavel22
Jícha Tomáš13Diviš Jaroslav31
Bébr Leoš22Juhász Radovan40
Marvan Jiří04Mařák Milan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jizera Káraný "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad,Václavská 19Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:185:54 TJ Spartak Čelákovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Leistner Jan
Hradecký Michal
 
 
Matouš Karel
Bárta Jan
 
 
     0301
2.Marečková Eliška
Notek Denis
 
 
Jahoda Pavel
Kukla Kryštof
 
 
     0302
3.Leistner JanMatouš Karel     1303
4.Hradecký MichalBárta Jan     0304
5.Marečková EliškaJahoda Pavel     0305
6.Notek DenisKukla Kryštof     0306
7.Hradecký MichalMatouš Karel     0307
8.Marečková EliškaBárta Jan     1308
9.Notek DenisJahoda Pavel     0309
10.Leistner JanKukla Kryštof     03010
11.Marečková EliškaMatouš Karel     03011
12.Notek DenisBárta Jan     13012
13.Leistner JanJahoda Pavel     13013
14.Hradecký MichalKukla Kryštof     03014
15.Notek DenisMatouš Karel     03015
16.Leistner JanBárta Jan     13016
17.Hradecký MichalJahoda Pavel     03017
18.Marečková EliškaKukla Kryštof     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Leistner Jan04Matouš Karel40
Hradecký Michal04Bárta Jan40
Marečková Eliška04Jahoda Pavel40
Notek Denis04Kukla Kryštof40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AERO Odolena Voda "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj VeleňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V kabinách fot. hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:24 AERO Odolena Voda "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Petr st.
Procházka Petr ml.
 
 
Němeček Pavel
Novák Václav
 
 
     3010
2.Kulíšková Miroslava
Kuchynka Pavel
 
 
Šilhán Rudolf st.
Šilhán Rudolf ml.
 
 
     3220
3.Kuchynka PavelNěmeček Pavel     3030
4.Procházka Petr st.Novák Václav     3040
5.Procházka Petr ml.Šilhán Rudolf st.     3050
6.Kulíšková MiroslavaŠilhán Rudolf ml.     2351
7.Procházka Petr st.Němeček Pavel     3261
8.Procházka Petr ml.Novák Václav     3171
9.Kulíšková MiroslavaŠilhán Rudolf st.     0372
10.Kuchynka PavelŠilhán Rudolf ml.     3082
11.Procházka Petr ml.Němeček Pavel     3092
12.Kulíšková MiroslavaNovák Václav     2393
13.Kuchynka PavelŠilhán Rudolf st.     30103
14.Vaňásek MilošŠilhán Rudolf ml.     13104
15.Kulíšková MiroslavaNěmeček Pavel     30114
16.Kuchynka PavelNovák Václav     32124
17.Vaňásek MilošŠilhán Rudolf st.     32134
18.Procházka Petr ml.Šilhán Rudolf ml.     23135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuchynka Pavel40Němeček Pavel04
Procházka Petr st.20Novák Václav13
Procházka Petr ml.31Šilhán Rudolf st.13
Kulíšková Miroslava13Šilhán Rudolf ml.31
Vaňásek Miloš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Úvaly "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:40 Sokol Přezletice "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Marek
Ittner Karel
 
 
Ptáčník Luboš
Weishaupt Antonín
 
 
     0301
2.Květoň Miroslav
Žitek Jiří
 
 
Burša Martin
Teplý Stanislav ml.
 
 
     1302
3.Ittner KarelWeishaupt Antonín     3112
4.Žitek JiříTeplý Stanislav ml.     0313
5.Květoň MiroslavPtáčník Luboš     3023
6.Havel MarekBurša Martin     0324
7.Žitek JiříWeishaupt Antonín     0325
8.Květoň MiroslavTeplý Stanislav ml.     3235
9.Havel MarekPtáčník Luboš     3045
10.Ittner KarelBurša Martin     3055
11.Květoň MiroslavWeishaupt Antonín     2356
12.Havel MarekTeplý Stanislav ml.     3266
13.Ittner KarelPtáčník Luboš     0367
14.Žitek JiříBurša Martin     0368
15.Havel MarekWeishaupt Antonín     0369
16.Ittner KarelTeplý Stanislav ml.     23610
17.Žitek JiříPtáčník Luboš     03611
18.Květoň MiroslavBurša Martin     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ittner Karel22Weishaupt Antonín31
Žitek Jiří04Teplý Stanislav ml.22
Květoň Miroslav31Ptáčník Luboš22
Havel Marek22Burša Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mratín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jizera Káraný "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v Kostelecké ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:31 Sokol Mratín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Samborský Jakub
Slezák Jakub
 
 
Jarý Jan
Čmuhař Daniel
 
 
     3110
2.Šulc Pavel
Semerák Lukáš
 
 
Leistner Petr
Zolman Pavel
 
 
     1311
3.Samborský JakubJarý Jan     3221
4.Slezák JakubČmuhař Daniel     0322
5.Semerák LukášLeistner Petr     3032
6.Šulc PavelZolman Pavel     2333
7.Slezák JakubJarý Jan     3143
8.Semerák LukášČmuhař Daniel     1344
9.Šulc PavelLeistner Petr     3254
10.Samborský JakubZolman Pavel     3164
11.Semerák LukášJarý Jan     3174
12.Šulc PavelČmuhař Daniel     0375
13.Samborský JakubLeistner Petr     3085
14.Slezák JakubZolman Pavel     3095
15.Šulc PavelJarý Jan     0396
16.Samborský JakubČmuhař Daniel     32106
17.Slezák JakubLeistner Petr     13107
18.Semerák LukášZolman Pavel     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Samborský Jakub40Jarý Jan13
Slezák Jakub22Čmuhař Daniel31
Semerák Lukáš31Leistner Petr13
Šulc Pavel13Zolman Pavel13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy