Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Úvaly "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "G"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:22 SK Úvaly "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Květoň Miroslav
Michalcová Martina
 
 
Marvan Jiří
Bébr Leoš
 
 
     3010
2.Ittner Karel
Bambas Petr
 
 
Jícha Tomáš
Kepka Jakub
 
 
     2311
3.Bambas PetrBébr Leoš     0312
4.Michalcová MartinaKepka Jakub     3022
5.Květoň MiroslavJícha Tomáš     3032
6.Ittner KarelMarvan Jiří     3042
7.Michalcová MartinaBébr Leoš     0343
8.Květoň MiroslavKepka Jakub     3053
9.Ittner KarelJícha Tomáš     3163
10.Bambas PetrMarvan Jiří     3273
11.Květoň MiroslavBébr Leoš     3083
12.Ittner KarelKepka Jakub     3093
13.Bambas PetrJícha Tomáš     32103
14.Michalcová MartinaMarvan Jiří     03104
15.Ittner KarelBébr Leoš     32114
16.Bambas PetrKepka Jakub     30124
17.Michalcová MartinaJícha Tomáš     03125
18.Květoň MiroslavMarvan Jiří     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bambas Petr31Bébr Leoš22
Michalcová Martina13Kepka Jakub04
Květoň Miroslav40Jícha Tomáš13
Ittner Karel40Marvan Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jizera Káraný "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AERO Odolena Voda "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad,Václavská 19Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:49 AERO Odolena Voda "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Páral Karel
Jarý Jan
 
 
Kuchynka Pavel
Procházka Petr ml.
 
 
     1301
2.Leistner Jan ml.
Čmuhař Daniel
 
 
Kulíšková Miroslava
Procházka Petr st.
 
 
     0302
3.Páral KarelProcházka Petr st.     0303
4.Jarý JanProcházka Petr ml.     0304
5.Leistner Jan ml.Kulíšková Miroslava     0305
6.Čmuhař DanielKuchynka Pavel     1306
7.Jarý JanProcházka Petr st.     0307
8.Leistner Jan ml.Procházka Petr ml.     0308
9.Čmuhař DanielKulíšková Miroslava     1309
10.Páral KarelKuchynka Pavel     03010
11.Leistner Jan ml.Procházka Petr st.     03011
12.Čmuhař DanielProcházka Petr ml.     03012
13.Páral KarelKulíšková Miroslava     03013
14.Jarý JanKuchynka Pavel     13014
15.Čmuhař DanielProcházka Petr st.     30114
16.Páral KarelProcházková Eva     31214
17.Jarý JanKulíšková Miroslava     03215
18.Leistner Jan ml.Kuchynka Pavel     13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Páral Karel13Procházka Petr st.31
Jarý Jan04Procházka Petr ml.30
Leistner Jan ml.04Kulíšková Miroslava40
Čmuhař Daniel13Kuchynka Pavel40
   Procházková Eva01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jizera Káraný "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2012 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:20 Sokol Přezletice "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spretka Jerzy
Ptáčník Luboš
 
 
Šejvl Jakub
Zolmanová Kateřina
 
 
     3010
2.Burša Martin
Macek Pavel
 
 
Zolman Miloš
Zita Roman
 
 
     3020
3.Spretka JerzyŠejvl Jakub     3030
4.Ptáčník LubošZolmanová Kateřina     3040
5.Burša MartinZolman Miloš     3150
6.Macek PavelZita Roman     3260
7.Ptáčník LubošŠejvl Jakub     3070
8.Burša MartinZolmanová Kateřina     3080
9.Macek PavelZolman Miloš     0381
10.Spretka JerzyZita Roman     3291
11.Burša MartinŠejvl Jakub     30101
12.Macek PavelZolmanová Kateřina     31111
13.Spretka JerzyZolman Miloš     23112
14.Ptáčník LubošZita Roman     13113
15.Macek PavelŠejvl Jakub     32123
16.Spretka JerzyZolmanová Kateřina     30133
17.Ptáčník LubošZolman Miloš     31143
18.Burša MartinZita Roman     32153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Spretka Jerzy31Šejvl Jakub04
Ptáčník Luboš31Zolmanová Kateřina04
Burša Martin40Zolman Miloš22
Macek Pavel31Zita Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASK Stará Boleslav "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ v Brandýse u poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:40 ASK Stará Boleslav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirotka Bohuslav
Lang Petr
 
 
Králík Pavel
Diviš Jaroslav
 
 
     3210
2.Kraus Richard
Mansfeld Jakub
 
 
Mařák Milan
Juhász Radovan
 
 
     3220
3.Šimáně DanielDiviš Jaroslav     2321
4.Kraus RichardKrálík Pavel     2322
5.Jirotka BohuslavJuhász Radovan     1323
6.Mansfeld JakubMařák Milan     3033
7.Kraus RichardDiviš Jaroslav     3043
8.Jirotka BohuslavKrálík Pavel     3153
9.Mansfeld JakubJuhász Radovan     1354
10.Šimáně DanielMařák Milan     2355
11.Lang PetrDiviš Jaroslav     3165
12.Mansfeld JakubKrálík Pavel     1366
13.Šimáně DanielJuhász Radovan     0367
14.Kraus RichardMařák Milan     0368
15.Mansfeld JakubDiviš Jaroslav     3178
16.Šimáně DanielKrálík Pavel     1379
17.Kraus RichardJuhász Radovan     23710
18.Lang PetrMařák Milan     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimáně Daniel04Diviš Jaroslav13
Kraus Richard13Králík Pavel31
Jirotka Bohuslav11Juhász Radovan40
Mansfeld Jakub22Mařák Milan31
Lang Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj VeleňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola VeleňRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:43 TJ Spartak Čelákovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhán Rudolf ml.
Šilhán Rudolf st.
 
 
Matouš Karel
Přibáň Václav
 
 
     2301
2.Novák Václav
Němeček Petr
 
 
Kukla Kryštof
Bárta Jan
 
 
     3111
3.Novák VáclavMatouš Karel     0312
4.Šilhán Rudolf st.Přibáň Václav     2313
5.Šilhán Rudolf ml.Bárta Jan     3123
6.Němeček PetrKukla Kryštof     0324
7.Šilhán Rudolf st.Matouš Karel     0325
8.Šilhán Rudolf ml.Přibáň Václav     3235
9.Němeček PetrBárta Jan     1336
10.Novák VáclavKukla Kryštof     1337
11.Šilhán Rudolf ml.Matouš Karel     3247
12.Němeček PetrPřibáň Václav     1348
13.Novák VáclavBárta Jan     3058
14.Šilhán Rudolf st.Kukla Kryštof     0359
15.Němeček PetrMatouš Karel     03510
16.Novák VáclavPřibáň Václav     03511
17.Šilhán Rudolf st.Bárta Jan     23512
18.Šilhán Rudolf ml.Kukla Kryštof     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Václav13Matouš Karel31
Šilhán Rudolf st.04Přibáň Václav31
Šilhán Rudolf ml.40Bárta Jan22
Němeček Petr04Kukla Kryštof31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy