Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "G"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj VeleňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna st. tenisu pod náměstímRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:169:51 Slavoj Veleň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Verbík Bohuslav
Jícha Jan
 
 
Šilhán Rudolf st.
Šilhán Rudolf ml.
 
 
     0301
2.Verbík Bohuslav
Kepka Jakub
 
 
Moc Marek
Novák Václav
 
 
     0302
3.Verbík BohuslavŠilhán Rudolf ml.     0303
4.Jícha JanŠilhán Rudolf st.     0304
5.Verbík JanNovák Václav     0305
6.Kepka JakubMoc Marek     0306
7.Jícha JanŠilhán Rudolf ml.     0307
8.Verbík JanŠilhán Rudolf st.     2308
9.Kepka JakubNovák Václav     0309
10.Jícha TomášMoc Marek     3219
11.Verbík JanŠilhán Rudolf ml.     13110
12.Kepka JakubŠilhán Rudolf st.     03111
13.Jícha TomášNovák Václav     03112
14.Jícha JanMoc Marek     03113
15.Kepka JakubŠilhán Rudolf ml.     03114
16.Jícha Tomᚊilhán Rudolf st.     03115
17.Jícha JanNovák Václav     03116
18.Verbík JanMoc Marek     31216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Verbík Bohuslav01Šilhán Rudolf ml.40
Jícha Jan04Šilhán Rudolf st.40
Verbík Jan13Novák Václav40
Kepka Jakub04Moc Marek22
Jícha Tomáš12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna v Masarykově ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:23 TJ Spartak Čelákovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Jan
Kukla Kryštof
 
 
Mansfeld Jakub
Strnad Richard
 
 
     3010
2.Jahoda Pavel
Matouš Karel
 
 
Šimáně Daniel
Sviták Petr
 
 
     3020
3.Jahoda PavelBessenyey Vaszil     2321
4.Matouš KarelMansfeld Jakub     2322
5.Bárta JanŠimáně Daniel     1323
6.Kukla KryštofSviták Petr     3033
7.Matouš KarelBessenyey Vaszil     3243
8.Bárta JanMansfeld Jakub     3153
9.Kukla KryštofŠimáně Daniel     3063
10.Jahoda PavelSviták Petr     3073
11.Bárta JanStrnad Richard     3083
12.Kukla KryštofMansfeld Jakub     3093
13.Jahoda PavelŠimáně Daniel     1394
14.Matouš KarelSviták Petr     31104
15.Kukla KryštofStrnad Richard     31114
16.Jahoda PavelMansfeld Jakub     13115
17.Matouš KarelŠimáně Daniel     30125
18.Bárta JanSviták Petr     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jahoda Pavel13Bessenyey Vaszil11
Matouš Karel31Mansfeld Jakub22
Bárta Jan22Šimáně Daniel22
Kukla Kryštof40Sviták Petr13
   Strnad Richard02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Stará Boleslav "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Spartak ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:38 ASK Stará Boleslav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diviš Jaroslav
Králík Pavel
 
 
Burša Martin
Macek Pavel
 
 
     1301
2.Juhász Radovan
Mařák Milan
 
 
Spretka Jerzy
Weishaupt Antonín
 
 
     3211
3.Diviš JaroslavBurša Martin     1312
4.Králík PavelMacek Pavel     3122
5.Juhász RadovanPtáčník Luboš     2323
6.Mařák MilanWeishaupt Antonín     2324
7.Králík PavelBurša Martin     3034
8.Juhász RadovanMacek Pavel     3244
9.Mařák MilanPtáčník Luboš     3154
10.Diviš JaroslavWeishaupt Antonín     0355
11.Juhász RadovanBurša Martin     3265
12.Mařák MilanMacek Pavel     3075
13.Diviš JaroslavPtáčník Luboš     3285
14.Králík PavelWeishaupt Antonín     1386
15.Mařák MilanBurša Martin     0387
16.Diviš JaroslavMacek Pavel     3297
17.Králík PavelPtáčník Luboš     32107
18.Juhász RadovanWeishaupt Antonín     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Diviš Jaroslav22Burša Martin22
Králík Pavel31Macek Pavel04
Juhász Radovan22Ptáčník Luboš13
Mařák Milan22Weishaupt Antonín40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jizera Káraný "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jizera Káraný "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad,Václavská 19Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1512:46 Jizera Káraný "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hradecký Michal
Šejvl Jakub
 
 
Zolman Pavel
Leistner Petr
 
 
     2301
2.Zolman Miloš
Dolanský Petr
 
 
Jarý Jan
Čmuhař Daniel
 
 
     0302
3.Hradecký MichalZolman Pavel     0303
4.Šejvl JakubLeistner Petr     0304
5.Dolanský PetrJarý Jan     0305
6.Zolman MilošČmuhař Daniel     0306
7.Šejvl JakubZolman Pavel     0307
8.Dolanský PetrLeistner Petr     0308
9.Zolman MilošJarý Jan     3018
10.Hradecký MichalČmuhař Daniel     0319
11.Dolanský PetrZolman Pavel     3129
12.Zolman MilošLeistner Petr     3039
13.Hradecký MichalJarý Jan     03310
14.Šejvl JakubČmuhař Daniel     03311
15.Zolman MilošZolman Pavel     13312
16.Hradecký MichalLeistner Petr     03313
17.Šejvl JakubJarý Jan     03314
18.Dolanský PetrČmuhař Daniel     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hradecký Michal04Zolman Pavel31
Šejvl Jakub04Leistner Petr31
Dolanský Petr13Jarý Jan31
Zolman Miloš22Čmuhař Daniel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AERO Odolena Voda "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mratín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V kabinách fot. hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:830:25 AERO Odolena Voda "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Petr st.
Procházka Petr ml.
 
 
Slouka Martin
Semerák Lukáš
 
 
     3010
2.Vondra Jakub
Vaňásek Miloš
 
 
Kovář Michal
Svoboda Martin
 
 
     3020
3.Vondra JakubSlouka Martin     0321
4.Vaňásek MilošSemerák Lukáš     3031
5.Procházka Petr ml.Kovář Michal     3041
6.Procházka Petr st.Svoboda Martin     3051
7.Vaňásek MilošSlouka Martin     3061
8.Procházka Petr ml.Semerák Lukáš     3071
9.Procházka Petr st.Kovář Michal     3081
10.Vondra JakubSvoboda Martin     3191
11.Procházka Petr ml.Slouka Martin     30101
12.Procházka Petr st.Semerák Lukáš     03102
13.Vondra JakubKovář Michal     03103
14.Vaňásek MilošSvoboda Martin     03104
15.Procházka Petr st.Slouka Martin     03105
16.Vondra JakubSemerák Lukáš     03106
17.Vaňásek MilošKovář Michal     03107
18.Procházka Petr ml.Svoboda Martin     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vondra Jakub13Slouka Martin22
Vaňásek Miloš22Semerák Lukáš22
Procházka Petr ml.31Kovář Michal22
Procházka Petr st.22Svoboda Martin22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy