Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "G"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna st. tenisu pod náměstímRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1415:46 TTC Brandýs "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kepka Jakub
Marvan Jiří
 
 
Strnad Richard
Dolník Filip
 
 
     1301
2.
 
 
Lang Petr
Mansfeld Jakub
 
 
WO    0302
3.Kepka JakubStrnad Richard     0303
4.Marvan JiříDolník Filip     0304
5.Jícha JanLang Petr     0305
6.Mansfeld JakubWO    0306
7.Marvan JiříStrnad Richard     3016
8.Jícha JanDolník Filip     0317
9.Lang PetrWO    0318
10.Kepka JakubMansfeld Jakub     0319
11.Jícha JanStrnad Richard     13110
12.Jícha TomášDolník Filip     13111
13.Kepka JakubLang Petr     03112
14.Marvan JiříMansfeld Jakub     32212
15.Jícha TomášStrnad Richard     31312
16.Kepka JakubDolník Filip     03313
17.Marvan JiříLang Petr     31413
18.Jícha JanMansfeld Jakub     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kepka Jakub04Strnad Richard22
Marvan Jiří31Dolník Filip40
Jícha Jan04Lang Petr21
Jícha Tomáš11Mansfeld Jakub21
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj VeleňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola VeleňRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:24 Slavoj Veleň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhán Rudolf ml.
Šilhán Rudolf st.
 
 
Ptáčník Luboš
Weishaupt Antonín
 
 
     3010
2.Novák Václav
Němeček Pavel
 
 
Macek Pavel
Burša Martin
 
 
     3220
3.Novák VáclavWeishaupt Antonín     2321
4.Šilhán Rudolf st.Macek Pavel     3231
5.Šilhán Rudolf ml.Burša Martin     3041
6.Němeček PavelPtáčník Luboš     3051
7.Šilhán Rudolf st.Weishaupt Antonín     1352
8.Šilhán Rudolf ml.Macek Pavel     3062
9.Němeček PavelBurša Martin     3172
10.Novák VáclavPtáčník Luboš     3082
11.Šilhán Rudolf ml.Weishaupt Antonín     3092
12.Němeček PavelMacek Pavel     32102
13.Novák VáclavBurša Martin     31112
14.Šilhán Rudolf st.Ptáčník Luboš     13113
15.Němeček PavelWeishaupt Antonín     03114
16.Novák VáclavMacek Pavel     30124
17.Šilhán Rudolf st.Burša Martin     03125
18.Šilhán Rudolf ml.Ptáčník Luboš     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Václav31Weishaupt Antonín31
Šilhán Rudolf st.13Macek Pavel04
Šilhán Rudolf ml.40Burša Martin13
Němeček Pavel31Ptáčník Luboš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jizera Káraný "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna v Masarykově ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30 TJ Spartak Čelákovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jahoda Pavel
Přibáň Václav
 
 
Leistner Jan ml.
Čmuhař Daniel
 
 
     2301
2.Matouš Karel
Liscová Tereza
 
 
Jarý Jan
Zolman Pavel
 
 
     0302
3.Přibáň VáclavLeistner Jan ml.     3212
4.Liscová TerezaČmuhař Daniel     0313
5.Matouš KarelJarý Jan     3023
6.Jahoda PavelZolman Pavel     2324
7.Liscová TerezaLeistner Jan ml.     0325
8.Matouš KarelČmuhař Daniel     3035
9.Jahoda PavelJarý Jan     3145
10.Přibáň VáclavZolman Pavel     3055
11.Matouš KarelLeistner Jan ml.     3165
12.Jahoda PavelČmuhař Daniel     2366
13.Přibáň VáclavJarý Jan     3076
14.Liscová TerezaZolman Pavel     0377
15.Jahoda PavelLeistner Jan ml.     3187
16.Přibáň VáclavČmuhař Daniel     3197
17.Liscová TerezaJarý Jan     0398
18.Matouš KarelZolman Pavel     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Přibáň Václav40Leistner Jan ml.13
Liscová Tereza04Čmuhař Daniel22
Matouš Karel40Jarý Jan13
Jahoda Pavel22Zolman Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Stará Boleslav "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mratín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Spartak ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:20 ASK Stará Boleslav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diviš Jaroslav
Králík Pavel
 
 
Semerák Lukáš
Slouka Martin
 
 
     3110
2.Mařák Milan
Juhász Radovan
 
 
Slezák Jakub
Šulc Pavel
 
 
     3120
3.Králík PavelSemerák Lukáš     3130
4.Diviš JaroslavSlouka Martin     3040
5.Mařák MilanSlezák Jakub     3150
6.Juhász RadovanŠulc Pavel     3160
7.Diviš JaroslavSemerák Lukáš     0361
8.Mařák MilanSlouka Martin     3071
9.Juhász RadovanSlezák Jakub     2372
10.Králík PavelŠulc Pavel     3082
11.Mařák MilanSemerák Lukáš     3092
12.Juhász RadovanSlouka Martin     31102
13.Králík PavelSlezák Jakub     30112
14.Diviš JaroslavŠulc Pavel     32122
15.Juhász RadovanSemerák Lukáš     03123
16.Králík PavelSlouka Martin     30133
17.Diviš JaroslavSlezák Jakub     03134
18.Mařák MilanŠulc Pavel     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Králík Pavel40Semerák Lukáš22
Diviš Jaroslav22Slouka Martin04
Mařák Milan40Slezák Jakub22
Juhász Radovan22Šulc Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jizera Káraný "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Úvaly "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad,Václavská 19Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:181:54 SK Úvaly "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marečková Eliška
Hradecký Michal
 
 
Ittner Karel
Bambas Petr
 
 
     0301
2.Šejvl Jakub
Notek Denis
 
 
Květoň Miroslav
Michalcová Martina
 
 
     0302
3.Hradecký MichalIttner Karel     0303
4.Notek DenisBambas Petr     0304
5.Šejvl JakubKvětoň Miroslav     0305
6.Marečková EliškaMichalcová Martina     0306
7.Notek DenisIttner Karel     0307
8.Šejvl JakubBambas Petr     0308
9.Marečková EliškaKvětoň Miroslav     0309
10.Hradecký MichalMichalcová Martina     03010
11.Šejvl JakubIttner Karel     03011
12.Marečková EliškaBambas Petr     13012
13.Hradecký MichalKvětoň Miroslav     03013
14.Notek DenisMichalcová Martina     03014
15.Marečková EliškaIttner Karel     03015
16.Hradecký MichalBambas Petr     03016
17.Notek DenisKvětoň Miroslav     03017
18.Šejvl JakubMichalcová Martina     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hradecký Michal04Ittner Karel40
Notek Denis04Bambas Petr40
Šejvl Jakub04Květoň Miroslav40
Marečková Eliška04Michalcová Martina40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy