Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "G"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna v Masarykově ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:8 TJ Spartak Čelákovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jahoda Pavel
Kukla Kryštof
 
 
Jícha Jan
Verbík Jan
 
 
     3010
2.Matouš Karel
Sobotka Jiří
 
 
Jícha Tomáš
Kepka Jakub
 
 
     3220
3.Kukla KryštofVerbík Jan     3030
4.Jahoda PavelJícha Jan     3040
5.Matouš KarelJícha Tomáš     3050
6.Sobotka JiříKepka Jakub     3060
7.Jahoda PavelVerbík Jan     3170
8.Matouš KarelJícha Jan     3080
9.Sobotka JiříJícha Tomáš     2381
10.Kukla KryštofKepka Jakub     3091
11.Matouš KarelVerbík Jan     30101
12.Sobotka JiříJícha Jan     30111
13.Kukla KryštofJícha Tomáš     30121
14.Jahoda PavelKepka Jakub     30131
15.Sobotka JiříVerbík Jan     31141
16.Kukla KryštofJícha Jan     30151
17.Jahoda PavelJícha Tomáš     31161
18.Matouš KarelKepka Jakub     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kukla Kryštof40Verbík Jan04
Jahoda Pavel40Jícha Jan04
Matouš Karel40Jícha Tomáš13
Sobotka Jiří31Kepka Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj VeleňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASK Stará Boleslav "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola VeleňRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:11 Slavoj Veleň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhán Rudolf st.
Šilhán Rudolf ml.
 
 
Juhász Radovan
Diviš Jaroslav
 
 
     3110
2.Novák Václav
Němeček Pavel
 
 
Mařák Milan
Mařák Jaroslav
 
 
     3020
3.Novák VáclavMařák Jaroslav     3030
4.Němeček PavelDiviš Jaroslav     3040
5.Šilhán Rudolf ml.Mařák Milan     3050
6.Šilhán Rudolf st.Juhász Radovan     3060
7.Němeček PavelMařák Jaroslav     3070
8.Šilhán Rudolf ml.Diviš Jaroslav     3080
9.Šilhán Rudolf st.Mařák Milan     1381
10.Novák VáclavJuhász Radovan     3291
11.Šilhán Rudolf ml.Mařák Jaroslav     30101
12.Šilhán Rudolf st.Diviš Jaroslav     30111
13.Novák VáclavMařák Milan     32121
14.Němeček PavelJuhász Radovan     31131
15.Šilhán Rudolf st.Mařák Jaroslav     30141
16.Novák VáclavDiviš Jaroslav     30151
17.Němeček PavelMařák Milan     32161
18.Šilhán Rudolf ml.Juhász Radovan     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Václav40Mařák Jaroslav04
Němeček Pavel40Diviš Jaroslav04
Šilhán Rudolf ml.40Mařák Milan13
Šilhán Rudolf st.31Juhász Radovan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jizera Káraný "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ v Brandýse u poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:13 TTC Brandýs "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolník Filip
Sviták Petr
 
 
Marečková Eliška
Notek Denis
 
 
     3010
2.Mansfeld Jakub
Strnad Richard
 
 
Zita Roman
Šejvl Jakub
 
 
     3220
3.Mansfeld JakubMarečková Eliška     3030
4.Strnad RichardNotek Denis     3140
5.Sviták PetrZita Roman     2341
6.Dolník FilipŠejvl Jakub     3051
7.Strnad RichardMarečková Eliška     3061
8.Sviták PetrNotek Denis     3071
9.Dolník FilipZita Roman     3081
10.Mansfeld JakubŠejvl Jakub     3091
11.Sviták PetrMarečková Eliška     30101
12.Dolník FilipNotek Denis     30111
13.Mansfeld JakubZita Roman     03112
14.Strnad RichardŠejvl Jakub     31122
15.Dolník FilipMarečková Eliška     30132
16.Mansfeld JakubNotek Denis     30142
17.Strnad RichardZita Roman     03143
18.Sviták PetrŠejvl Jakub     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mansfeld Jakub31Marečková Eliška04
Strnad Richard31Notek Denis04
Sviták Petr31Zita Roman31
Dolník Filip40Šejvl Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AERO Odolena Voda "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2011 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:41 AERO Odolena Voda "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macek Pavel
Burša Martin
 
 
Procházka Petr ml.
Vaňásek Miloš
 
 
     1301
2.Ptáčník Luboš
Weishaupt Antonín
 
 
Procházka Petr st.
Kulíšková Miroslava
 
 
     3211
3.Macek PavelVaňásek Miloš     1312
4.Burša MartinProcházka Petr st.     0313
5.Weishaupt AntonínKulíšková Miroslava     3023
6.Ptáčník LubošProcházka Petr ml.     0324
7.Burša MartinVaňásek Miloš     3234
8.Weishaupt AntonínProcházka Petr st.     3144
9.Ptáčník LubošKulíšková Miroslava     2345
10.Macek PavelProcházka Petr ml.     1346
11.Weishaupt AntonínVaňásek Miloš     3156
12.Ptáčník LubošProcházka Petr st.     3166
13.Macek PavelKulíšková Miroslava     0367
14.Burša MartinProcházka Petr ml.     1368
15.Ptáčník LubošVaňásek Miloš     3178
16.Macek PavelProcházka Petr st.     1379
17.Burša MartinKulíšková Miroslava     13710
18.Weishaupt AntonínProcházka Petr ml.     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macek Pavel04Vaňásek Miloš13
Burša Martin13Procházka Petr st.22
Weishaupt Antonín31Kulíšková Miroslava31
Ptáčník Luboš22Procházka Petr ml.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mratín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Úvaly "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v Kostelecké ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:45 SK Úvaly "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Samborský Jakub
Kovář Michal
 
 
Žitek Jiří
Květoň Miroslav
 
 
     0301
2.Semerák Lukáš
Šulc Pavel
 
 
Bambas Petr
Michalcová Martina
 
 
     2302
3.Samborský JakubMichalcová Martina     0303
4.Semerák LukášBambas Petr     3013
5.Šulc PavelKvětoň Miroslav     0314
6.Kovář MichalŽitek Jiří     0315
7.Semerák LukášMichalcová Martina     3125
8.Šulc PavelBambas Petr     2326
9.Kovář MichalKvětoň Miroslav     0327
10.Samborský JakubŽitek Jiří     3137
11.Šulc PavelMichalcová Martina     0338
12.Kovář MichalBambas Petr     0339
13.Samborský JakubKvětoň Miroslav     23310
14.Semerák Lukᚎitek Jiří     32410
15.Kovář MichalMichalcová Martina     03411
16.Samborský JakubBambas Petr     32511
17.Semerák LukášKvětoň Miroslav     03512
18.Šulc PavelŽitek Jiří     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Samborský Jakub22Michalcová Martina31
Semerák Lukáš31Bambas Petr22
Šulc Pavel04Květoň Miroslav40
Kovář Michal04Žitek Jiří22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy