Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kojetín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kojetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kojetín, vedle domu Dudíkova 1247Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:48 TJ Sokol Kojetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michálek Antonín
Florián Miroslav
 
 
Chrastina Jiří
Dujava Peter
 
 
     3210
2.Vrtěl Luděk
Zedníček Martin
 
 
Pištělák Martin
Zítka Tomáš
 
 
     2311
3.Florián MiroslavChrastina Jiří     2312
4.Michálek AntonínDujava Peter     0313
5.Zedníček MartinPištělák Martin     2314
6.Vrtěl LuděkZítka Tomáš     1315
7.Michálek AntonínChrastina Jiří     1316
8.Zedníček MartinDujava Peter     0317
9.Vrtěl LuděkPištělák Martin     0318
10.Florián MiroslavZítka Tomáš     0319
11.Zedníček MartinChrastina Jiří     13110
12.Vrtěl LuděkDujava Peter     32210
13.Včeláková StanislavaPištělák Martin     23211
14.Michálek AntonínZítka Tomáš     13212
15.Vrtěl LuděkChrastina Jiří     31312
16.Včeláková StanislavaDujava Peter     03313
17.Michálek AntonínPištělák Martin     31413
18.Zedníček MartinZítka Tomáš     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Florián Miroslav02Chrastina Jiří31
Michálek Antonín13Dujava Peter31
Zedníček Martin04Pištělák Martin31
Vrtěl Luděk22Zítka Tomáš40
Včeláková Stanislava02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jezernice BVrchní
rozhodčí:
Frankovič Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Opatovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KSD JezerniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:42 TJ Sokol Opatovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubáč Jaroslav
Horák Jiří
 
 
Frydrych Radomír
Slezák Radek
 
 
     3210
2.
 
 
Hradil Bedřich
Káďe Ladislav
 
 
WO    0311
3.Kubáč JaroslavKáďe Ladislav     3221
4.Frankovič JaroslavHradil Bedřich     2322
5.Horák JiříSlezák Radek     3132
6.Frydrych RadomírWO    0333
7.Frankovič JaroslavKáďe Ladislav     3043
8.Horák JiříHradil Bedřich     0344
9.Slezák RadekWO    0345
10.Kubáč JaroslavFrydrych Radomír     0346
11.Horák JiříKáďe Ladislav     3156
12.Hradil BedřichWO    0357
13.Kubáč JaroslavSlezák Radek     1358
14.Frankovič JaroslavFrydrych Radomír     0359
15.Káďe LadislavWO    03510
16.Kubáč JaroslavHradil Bedřich     32610
17.Frankovič JaroslavSlezák Radek     23611
18.Horák JiříFrydrych Radomír     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kubáč Jaroslav22Káďe Ladislav03
Frankovič Jaroslav13Hradil Bedřich21
Horák Jiří31Slezák Radek21
   Frydrych Radomír21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Hlinsko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u PřerovaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlinsko č.49Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:24 SDH Hlinsko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nikl Michal
Mika Jiří
 
 
Mazal Petr
Kouřil Josef
 
 
     0301
2.Beránek Petr
Šebesta Dušan
 
 
Navrátil Ladislav
Přivřel Zdeněk
 
 
     3211
3.Mika JiříKouřil Josef     3021
4.Nikl MichalMazal Petr     2322
5.Beránek PetrPřivřel Zdeněk     3132
6.Šebesta DušanNavrátil Ladislav     3242
7.Nikl MichalKouřil Josef     3052
8.Beránek PetrMazal Petr     2353
9.Šebesta DušanPřivřel Zdeněk     3163
10.Mika JiříNavrátil Ladislav     3073
11.Beránek PetrKouřil Josef     3283
12.Šebesta DušanMazal Petr     0384
13.Mika JiříPřivřel Zdeněk     3094
14.Nikl MichalNavrátil Ladislav     30104
15.Šebesta DušanKouřil Josef     30114
16.Mika JiříMazal Petr     03115
17.Nikl MichalPřivřel Zdeněk     30125
18.Beránek PetrNavrátil Ladislav     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mika Jiří31Kouřil Josef04
Nikl Michal31Mazal Petr40
Beránek Petr31Přivřel Zdeněk04
Šebesta Dušan31Navrátil Ladislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Rajnochovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům v Dolním ÚjezděRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2019 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:41 ST Rajnochovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Anděl Pavel
Šeda Pavel
 
 
Gajdoš Vladan
Strapek Tomáš
 
 
     0301
2.Holík Ctirad
Suchý Ondřej st.
 
 
Blabla Vojtěch
Sedláček Jaroslav
 
 
     3111
3.Suchý Ondřej st.Gajdoš Vladan     0312
4.Holík CtiradStrapek Tomáš     3122
5.Šeda PavelSedláček Jaroslav     1323
6.Anděl PavelBlabla Vojtěch     1324
7.Holík CtiradGajdoš Vladan     0325
8.Šeda PavelStrapek Tomáš     3135
9.Anděl PavelSedláček Jaroslav     1336
10.Suchý Ondřej st.Blabla Vojtěch     3046
11.Šeda PavelGajdoš Vladan     0347
12.Anděl PavelStrapek Tomáš     2348
13.Suchý Ondřej st.Sedláček Jaroslav     3158
14.Holík CtiradBlabla Vojtěch     3168
15.Anděl PavelGajdoš Vladan     0369
16.Suchý Ondřej st.Strapek Tomáš     13610
17.Holík CtiradSedláček Jaroslav     13611
18.Šeda PavelBlabla Vojtěch     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suchý Ondřej st.22Gajdoš Vladan40
Holík Ctirad22Strapek Tomáš22
Šeda Pavel13Sedláček Jaroslav31
Anděl Pavel04Blabla Vojtěch22



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chropyně DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat Hranice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:23 TJ Chropyně D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křižan Jakub
Konečný Radim
 
 
Kuchař Vlastimil
Němeček Ladislav
 
 
     3210
2.Ocknecht Jiří
Gašpařík Miroslav
 
 
Šeděnka Jaroslav
Paus Aleš
 
 
     3220
3.Konečný RadimŠeděnka Jaroslav     3130
4.Křižan JakubKuchař Vlastimil     2331
5.Gašpařík MiroslavNěmeček Ladislav     3041
6.Ocknecht JiříPaus Aleš     3151
7.Křižan JakubŠeděnka Jaroslav     3161
8.Gašpařík MiroslavKuchař Vlastimil     3271
9.Ocknecht JiříNěmeček Ladislav     3081
10.Konečný RadimPaus Aleš     3091
11.Gašpařík MiroslavŠeděnka Jaroslav     31101
12.Brandejs LukášKuchař Vlastimil     03102
13.Konečný RadimNěmeček Ladislav     31112
14.Křižan JakubPaus Aleš     03113
15.Brandejs Lukᚊeděnka Jaroslav     32123
16.Konečný RadimKuchař Vlastimil     30133
17.Křižan JakubNěmeček Ladislav     30143
18.Gašpařík MiroslavPaus Aleš     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konečný Radim40Šeděnka Jaroslav04
Křižan Jakub22Kuchař Vlastimil22
Gašpařík Miroslav40Němeček Ladislav04
Ocknecht Jiří20Paus Aleš13
Brandejs Lukáš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek AVrchní
rozhodčí:
Rozkošný Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:36 SK Přerov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozkošný Martin
Kužílek Tomáš
 
 
Arpáš Pavel
Kyselák Tomáš
 
 
     1301
2.Rozkošný Filip
Olivík Martin
 
 
Cápík Antonín
Dvouletý Dan
 
 
     1302
3.Rozkošný FilipDvouletý Dan     1303
4.Hrabal PavelCápík Antonín     2304
5.Olivík MartinArpáš Pavel     1305
6.Kužílek TomášKyselák Tomáš     3015
7.Hrabal PavelDvouletý Dan     2316
8.Olivík MartinCápík Antonín     2317
9.Kužílek TomášArpáš Pavel     3227
10.Rozkošný FilipKyselák Tomáš     0328
11.Olivík MartinDvouletý Dan     1329
12.Kužílek TomášCápík Antonín     3039
13.Rozkošný FilipArpáš Pavel     03310
14.Hrabal PavelKyselák Tomáš     30410
15.Kužílek TomášDvouletý Dan     31510
16.Rozkošný FilipCápík Antonín     03511
17.Hrabal PavelArpáš PavelWO    30611
18.Olivík MartinKyselák TomášWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rozkošný Filip04Dvouletý Dan31
Hrabal Pavel12Cápík Antonín31
Olivík Martin03Arpáš Pavel21
Kužílek Tomáš40Kyselák Tomáš12
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy