Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice nad Vltavou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libčice , Náměstí svobody 249Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:32591:581TJ Sadská B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slaměník Richard
Richter Vojtěch
 
 
Suchomel Tomáš
Wagner Jaroslav st.
 
 
12-6-96-52301
2.Žambokréthyová Milena
Kraml Václav
 
 
Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
-118-76-52302
3.Žambokréthyová MilenaWagner Jaroslav st.810-10-953212
4.Richter VojtěchBeran Martin-7-10-9  0313
5.Slaměník RichardŠpinar Rostislav976  3023
6.Kraml VáclavSuchomel Tomáš126  3033
7.Richter VojtěchWagner Jaroslav st.9-10-9-9 1334
8.Slaměník RichardBeran Martin-7-8-9  0335
9.Kraml VáclavŠpinar Rostislav783  3045
10.Žambokréthyová MilenaSuchomel Tomáš-7-5-7  0346
11.Slaměník RichardWagner Jaroslav st.9-56-9-112347
12.Kraml VáclavBeran Martin1053  3057
13.Žambokréthyová MilenaŠpinar Rostislav-312-88-92358
14.Šulc DaliborSuchomel Tomáš15-7-61-112359
15.Kraml VáclavWagner Jaroslav st.1199  3069
16.Žambokréthyová MilenaBeran Martin9-4-8-5 13610
17.Šulc DaliborŠpinar Rostislav8    10  
18.Slaměník RichardSuchomel Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žambokréthyová Milena13Wagner Jaroslav st.22
Richter Vojtěch02Beran Martin31
Slaměník Richard12Špinar Rostislav12
Kraml Václav40Suchomel Tomáš21
Šulc Dalibor01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Malín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Malín 298, 28401, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:28609:566TJ Sokol Malín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarc Ondřej
Dusil Filip
 
 
Sauer Ondřej
Šlechta Jaroslav
 
 
-128410 3110
2.Tivodar Michal
Štus Radek
 
 
Dvořák Jan ml.
Michal Jiří
 
 
7-756 3120
3.Švarc OndřejMichal Jiří8-11-10-4 1321
4.Tivodar MichalDvořák Jan ml.-8766 3131
5.Dusil FilipŠlechta Jaroslav1086  3041
6.Štus RadekSauer Ondřej623  3051
7.Tivodar MichalMichal Jiří9-898 3161
8.Dusil FilipDvořák Jan ml.886  3071
9.Štus RadekŠlechta Jaroslav29-99 3181
10.Švarc OndřejSauer Ondřej-89-8-9 1382
11.Dusil FilipMichal Jiří-8-9-8  0383
12.Štus RadekDvořák Jan ml.-7-89-6 1384
13.Švarc OndřejŠlechta Jaroslav8-896 3194
14.Kepka Jaroslav ml.Sauer Ondřej-9-88-9 1395
15.Štus RadekMichal Jiří7-6-9-8 1396
16.Švarc OndřejDvořák Jan ml.-7-7-5  0397
17.Kepka Jaroslav ml.Šlechta Jaroslav89-69 31107
18.Dusil FilipSauer Ondřej11    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švarc Ondřej13Michal Jiří31
Tivodar Michal20Dvořák Jan ml.22
Dusil Filip21Šlechta Jaroslav04
Štus Radek22Sauer Ondřej21
Kepka Jaroslav ml.11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:25595:505TJ AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Lubomír
Čeřovský Petr st.
 
 
Hudečková Hana
Hendrych Jan
 
 
5-8-8763210
2.Niems Dušan
Pácha Robin
 
 
Kulíšek Marek
Berný Jan
 
 
878  3020
3.Čeřovský Petr st.Hendrych Jan7-756 3130
4.Pácha RobinKulíšek Marek-944-11-62331
5.Niems DušanBerný Jan9511  3041
6.Kouřil LubomírHudečková Hana-81085 3151
7.Pácha RobinHendrych Jan-588-8-122352
8.Niems DušanKulíšek Marek-6-10-3  0353
9.Kouřil LubomírBerný Jan7-710-1083263
10.Čeřovský Petr st.Hudečková HanaWO    3073
11.Niems DušanHendrych Jan-8-45-8 1374
12.Kouřil LubomírKulíšek Marek89-4-6-52375
13.Čeřovský Petr st.Berný Jan-93510 3185
14.Pácha RobinHudečková HanaWO    3095
15.Kouřil LubomírHendrych Jan-8-7-5  0396
16.Čeřovský Petr st.Kulíšek Marek8109  30106
17.Pácha RobinBerný Jan-4-9   02  
18.Niems DušanHudečková Hana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čeřovský Petr st.30Hendrych Jan31
Pácha Robin02Kulíšek Marek31
Niems Dušan12Berný Jan03
Kouřil Lubomír22Hudečková Hana01
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:38571:621TTC Brandýs n.L. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlapáček Martin
Balcar Miroslav
 
 
Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
-48-7-8 1301
2.Kaňka Jakub
Grill Josef
 
 
Mifka Alexius
Zatřepálek Petr
 
 
-14-9-3  0302
3.Kaňka JakubZatřepálek Pavel1011-6-573212
4.Šlapáček MartinMühlfeit Luboš-7810-853222
5.Balcar MiroslavMifka Alexius3-87-593232
6.Slobodzian JakubZatřepálek Petr95-8-8-82333
7.Šlapáček MartinZatřepálek Pavel7-988 3143
8.Balcar MiroslavMühlfeit Luboš-7457 3153
9.Slobodzian JakubMifka Alexius-98-10-9 1354
10.Kaňka JakubZatřepálek Petr-511-5-6 1355
11.Balcar MiroslavZatřepálek Pavel-7-1-3  0356
12.Slobodzian JakubMühlfeit Luboš145  3066
13.Kaňka JakubMifka Alexius11-75-2-102367
14.Šlapáček MartinZatřepálek Petr-66-7-5 1368
15.Slobodzian JakubZatřepálek Pavel7-3-5-10 1369
16.Kaňka JakubMühlfeit Luboš-5-76-9 13610
17.Šlapáček MartinMifka Alexius         
18.Balcar MiroslavZatřepálek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kaňka Jakub13Zatřepálek Pavel22
Šlapáček Martin21Mühlfeit Luboš13
Balcar Miroslav21Mifka Alexius21
Slobodzian Jakub13Zatřepálek Petr30
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:16539:467ST EUROMASTER Kolín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilner Jaroslav
Jindra Josef
 
 
Beran Tomáš
Cyrus Miroslav
 
 
786  3010
2.Lhoták Jakub
Mazurkiewicz Ivo
 
 
Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
11-418-6-42311
3.Jindra JosefLövl Jan8-87-11-82312
4.Lhoták JakubKoždoň Roman-4-1110-7 1313
5.Doležal MartinBeran Tomáš7-988 3123
6.Pilner JaroslavCyrus Miroslav689  3033
7.Lhoták JakubLövl Jan89-910 3143
8.Doležal MartinKoždoň Roman78-10-693253
9.Pilner JaroslavBeran Tomáš747  3063
10.Jindra JosefCyrus Miroslav6410  3073
11.Doležal MartinLövl Jan9108  3083
12.Pilner JaroslavKoždoň Roman1038  3093
13.Jindra JosefBeran Tomáš28-8-5-62394
14.Lhoták JakubCyrus Miroslav963  30104
15.Pilner JaroslavLövl Jan         
16.Jindra JosefKoždoň Roman         
17.Lhoták JakubBeran Tomáš         
18.Doležal MartinCyrus Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jindra Josef12Lövl Jan12
Lhoták Jakub21Koždoň Roman12
Doležal Martin30Beran Tomáš12
Pilner Jaroslav30Cyrus Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33697:688TJ Sokol Krchleby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Pavel
Randák Adam
 
 
Paroulek Milan
Procházka Roman
 
 
2-9-39-72301
2.Boháč Milan
Břetenář Petr
 
 
Matějka Martin
Kaipr Petr
 
 
-48-4-2 1302
3.Břetenář PetrMatějka Martin-8-6-6  0303
4.Boháč MilanKaipr Petr97-28 3113
5.Randák AdamParoulek Milan-99-13883223
6.Kučera PavelProcházka Roman-12-118443233
7.Boháč MilanMatějka Martin-12-8-11  0334
8.Randák AdamKaipr Petr9109  3044
9.Kučera PavelParoulek Milan7-12-7-2 1345
10.Břetenář PetrProcházka Roman710-10-9-82346
11.Randák AdamMatějka Martin-7-987-102347
12.Kučera PavelKaipr Petr949  3057
13.Břetenář PetrParoulek Milan710-69 3167
14.Boháč MilanProcházka Roman-4754 3177
15.Kučera PavelMatějka Martin7810  3087
16.Břetenář PetrKaipr Petr97-7-6-102388
17.Boháč MilanParoulek Milan-1089-863298
18.Randák AdamProcházka Roman1078  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Břetenář Petr13Matějka Martin31
Boháč Milan31Kaipr Petr13
Randák Adam31Paroulek Milan13
Kučera Pavel31Procházka Roman13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy