Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plechová hala Mladá BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:32436:509TJ AŠ Mladá Boleslav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Třešňák Josef
Eliška Roman
 
 
Havlík Vít
Shmatkov Taras
 
 
-6-10-13  0301
2.Hájek Zdeněk
Stejskal Tomáš
 
 
Botková Michaela
Oplt Pavel
 
 
-5-86-11 1302
3.Stejskal TomášOplt Pavel6-8-2-8 1303
4.Hájek ZdeněkHavlík Vít-5-4-3  0304
5.Třešňák JosefBotková Michaela9-11-6-9 1305
6.Eliška RomanShmatkov Taras4128  3015
7.Hájek ZdeněkOplt Pavel-5-7-5  0316
8.Třešňák JosefHavlík Vít6-18-6-52317
9.Eliška RomanBotková Michaela11-2-9823227
10.Stejskal TomášShmatkov Taras897  3037
11.Třešňák JosefOplt Pavel13710  3047
12.Eliška RomanHavlík Vít5-8-75-42348
13.Stejskal TomášBotková Michaela-9-9-12  0349
14.Hájek ZdeněkShmatkov Taras-5-10-4  03410
15.Eliška RomanOplt Pavel8    10  
16.Stejskal TomášHavlík Vít         
17.Hájek ZdeněkBotková Michaela         
18.Třešňák JosefShmatkov Taras         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stejskal Tomáš12Oplt Pavel21
Hájek Zdeněk03Havlík Vít30
Třešňák Josef12Botková Michaela21
Eliška Roman21Shmatkov Taras12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky-Dalovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vinoř, Klenovská 35Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:23517:474Sokol Přezletice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláček Petr
Vilhelm Oldřich
 
 
Zahrádka Michal
Čermák Vladimír
 
 
-109119 3110
2.Slunéčko Radek
Weishaupt Robert
 
 
Vtelenský Luděk
Kříž Jakub
 
 
1-8-98-92311
3.Hataš MartinZahrádka Michal-8-3-8  0312
4.Vilhelm OldřichVtelenský Luděk-7657 3122
5.Poláček PetrKříž Jakub982  3032
6.Slunéčko RadekČermák Vladimír6710  3042
7.Vilhelm OldřichZahrádka Michal-9-4-0  0343
8.Poláček PetrVtelenský Luděk746  3053
9.Slunéčko RadekKříž Jakub-5-107823263
10.Hataš MartinČermák Vladimír7-98-973273
11.Poláček PetrZahrádka Michal-3-4-6  0374
12.Slunéčko RadekVtelenský Luděk-84-4973284
13.Hataš MartinKříž Jakub99-10-1033294
14.Vilhelm OldřichČermák Vladimír6-988 31104
15.Slunéčko RadekZahrádka Michal         
16.Hataš MartinVtelenský Luděk         
17.Vilhelm OldřichKříž Jakub         
18.Poláček PetrČermák Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hataš Martin21Zahrádka Michal30
Vilhelm Oldřich21Vtelenský Luděk03
Poláček Petr21Kříž Jakub03
Slunéčko Radek30Čermák Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy AVrchní
rozhodčí:
Veselý Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 277, 293 06 Kosmonosy, Sokolovna v KosmonosíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9397:274TJ Sokol Kosmonosy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříška Jan
Lauber Jakub
 
 
Točík Radek
Kebrle Jan
 
 
799  3010
2.Čech Jiří
Veselý Pavel
 
 
Gecašek Marek
Štipák Roman
 
 
5116  3020
3.Čech JiříGecašek Marek6102  3030
4.Bříška JanŠtipák Roman-10765 3140
5.Lauber JakubTočík Radek7-26-983250
6.Veselý PavelKebrle Jan301  3060
7.Bříška JanGecašek Marek-9-6-6  0361
8.Lauber JakubŠtipák Roman5-768 3171
9.Veselý PavelTočík Radek562  3081
10.Čech JiříKebrle Jan9212  3091
11.Lauber JakubGecašek Marek-5-753332101
12.Veselý PavelŠtipák Roman141  30  
13.Čech JiříTočík Radek         
14.Bříška JanKebrle Jan         
15.Veselý PavelGecašek Marek         
16.Čech JiříŠtipák Roman         
17.Bříška JanTočík Radek         
18.Lauber JakubKebrle Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čech Jiří20Gecašek Marek12
Bříška Jan11Štipák Roman02
Lauber Jakub30Točík Radek02
Veselý Pavel20Kebrle Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:37650:671TTC Brandýs n.L. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Karel
Rubín Pavel
 
 
Ivan Milan
Hendrych Ladislav
 
 
-1012-91093210
2.Kulíšek Milan
Růžička Zdeněk
 
 
Strnad Richard
Zatřepálková Lenka
 
 
8-3-8673220
3.Polák KarelStrnad Richard-8-7-9  0321
4.Rubín PavelHendrych Ladislav6108  3031
5.Růžička ZdeněkIvan Milan-810-8-7 1332
6.Kulíšek MilanZatřepálková Lenka8-13-8-8 1333
7.Rubín PavelStrnad Richard15-1167 3143
8.Růžička ZdeněkHendrych Ladislav-10675 3153
9.Kulíšek MilanIvan Milan3-9-8-7 1354
10.Polák KarelZatřepálková Lenka6-7-9-5 1355
11.Růžička ZdeněkStrnad Richard-86-4-6 1356
12.Kulíšek MilanHendrych Ladislav8108  3066
13.Polák KarelIvan Milan-9-8129-42367
14.Rubín PavelZatřepálková Lenka8-1169 3177
15.Kulíšek MilanStrnad Richard10-78-5-92378
16.Polák KarelHendrych Ladislav6-65-8-42379
17.Rubín PavelIvan Milan-6-7-7  03710
18.Růžička ZdeněkZatřepálková Lenka-68-7-6 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polák Karel04Strnad Richard31
Rubín Pavel31Hendrych Ladislav13
Růžička Zdeněk12Ivan Milan40
Kulíšek Milan13Zatřepálková Lenka21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní BeřkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPORTOVNÍ HALA NERATOVICERozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:26612:523TJ Neratovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brzybohatý Aleš
Weisser Petr
 
 
Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
-825-953210
2.Jelínek Pavel
Němeček Jakub
 
 
Hrdý Radek
Halama Jiří
 
 
-66-7-9 1311
3.Weisser PetrDanaj Tomáš64-9-993221
4.Němeček JakubHrdý Radek6-1197 3131
5.Jelínek PavelHrdý Miroslav-1397-5-92332
6.Brzybohatý AlešHalama Jiří643  3042
7.Němeček JakubDanaj Tomáš-9-641363252
8.Jelínek PavelHrdý Radek3-8-6-5 1353
9.Brzybohatý AlešHrdý Miroslav784  3063
10.Weisser PetrHalama Jiří-9-97-8 1364
11.Janda FilipDanaj Tomáš5-1-13-7 1365
12.Brzybohatý AlešHrdý Radek3-1065 3175
13.Weisser PetrHrdý Miroslav4-993 3185
14.Němeček JakubHalama Jiří-91099 3195
15.Brzybohatý AlešDanaj Tomáš88-77 31105
16.Weisser PetrHrdý Radek-5-10   02  
17.Němeček JakubHrdý Miroslav         
18.Janda FilipHalama Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Weisser Petr21Danaj Tomáš13
Němeček Jakub30Hrdý Radek12
Jelínek Pavel02Hrdý Miroslav12
Brzybohatý Aleš40Halama Jiří12
Janda Filip01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:39638:674nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Břetenář Petr
Sádlo Josef
 
 
Kastner Patrik
Pleticha Vladimír
 
 
-4-10-6  0301
2.Jaroň Daniel
Špitálský Ladislav
 
 
Beniš Ondřej
Dusil Petr
 
 
658  3011
3.Břetenář PetrBeniš Ondřej-614-9-8 1312
4.Jaroň DanielKastner Patrik-6-10-6  0313
5.Špitálský LadislavDusil Petr894  3023
6.Sádlo JosefPleticha Vladimír-688-11-52324
7.Jaroň DanielBeniš Ondřej-8-8-5  0325
8.Špitálský LadislavKastner Patrik77-4-973235
9.Sádlo JosefDusil Petr7-9710 3145
10.Břetenář PetrPleticha Vladimír-7-10-11  0346
11.Špitálský LadislavBeniš Ondřej9-66-373256
12.Sádlo JosefKastner Patrik-8984 3166
13.Břetenář PetrDusil Petr-117-109103276
14.Jaroň DanielPleticha Vladimír-5-5-5  0377
15.Sádlo JosefBeniš Ondřej5-89-563287
16.Břetenář PetrKastner Patrik-798-773297
17.Jaroň DanielDusil Petr-8-9-9  0398
18.Špitálský LadislavPleticha Vladimír-97-9-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Břetenář Petr22Beniš Ondřej22
Jaroň Daniel04Kastner Patrik13
Špitálský Ladislav31Dusil Petr13
Sádlo Josef31Pleticha Vladimír40

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy