Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor3 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ LibchavyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2011 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16 TJ Sokol Libchavy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Videnský Daniel
Depeš Jaroslav
 
 
Skalický Pavel
Felgr Pavel
 
 
     3110
2.Šmétka Robert
Lžíčař Oldřich
 
 
Kubíček Pavel
Strnad Stanislav
 
 
     3120
3.Šmétka RobertSkalický Pavel     3130
4.Depeš JaroslavKubíček Pavel     3240
5.Lžíčař OldřichStrnad Stanislav     3150
6.Videnský DanielFelgr Pavel     3060
7.Depeš JaroslavSkalický Pavel     1361
8.Lžíčař OldřichKubíček Pavel     1362
9.Videnský DanielStrnad Stanislav     3072
10.Šmétka RobertFelgr Pavel     3082
11.Lžíčař OldřichSkalický Pavel     1383
12.Videnský DanielKubíček Pavel     3193
13.Šmétka RobertStrnad Stanislav     30103
14.Depeš JaroslavFelgr Pavel     30  
15.Videnský DanielSkalický Pavel         
16.Šmétka RobertKubíček Pavel         
17.Depeš JaroslavStrnad Stanislav         
18.Lžíčař OldřichFelgr Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šmétka Robert30Skalický Pavel21
Depeš Jaroslav11Kubíček Pavel12
Lžíčař Oldřich12Strnad Stanislav03
Videnský Daniel30Felgr Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor3 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MistroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2011 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:14 TJ Sokol Mistrovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baláš Zbyněk
Novotný Jan
 
 
Langr Lukáš ml.
Cacková Tereza
 
 
     3010
2.Krejčí Lukáš st.
Filip Pavel
 
 
Chládek Karel
Doležel Daniel
 
 
     3020
3.Novotný JanLangr Lukáš ml.     3030
4.Baláš ZbyněkCacková Tereza     3140
5.Krejčí Lukáš st.Chládek Karel     2341
6.Filip PavelDoležel Daniel     3051
7.Baláš ZbyněkLangr Lukáš ml.     3161
8.Krejčí Lukáš st.Cacková Tereza     3071
9.Filip PavelChládek Karel     3181
10.Novotný JanDoležel Daniel     3091
11.Krejčí Lukáš st.Langr Lukáš ml.     2392
12.Filip PavelCacková Tereza     2393
13.Novotný JanChládek Karel     32103
14.Doleček MiroslavDoležel Daniel     31  
15.Filip PavelLangr Lukáš ml.         
16.Novotný JanCacková Tereza         
17.Doleček MiroslavChládek Karel         
18.Krejčí Lukáš st.Doležel Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Jan30Langr Lukáš ml.12
Baláš Zbyněk20Cacková Tereza12
Krejčí Lukáš st.12Chládek Karel12
Filip Pavel21Doležel Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor3 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st.tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2011 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:34 TJ Sokol Žamberk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filip Roman st.
Brustman Stanislav st.
 
 
Kladivo Josef
Richtr Michal
 
 
     0301
2.Eliáš Radim
Nekvinda Josef
 
 
Havel Břetislav
Žák Jakub
 
 
     2302
3.Nekvinda JosefHavel Břetislav     2303
4.Filip Roman st.Kladivo Josef     3213
5.Eliáš RadimRichtr Michal     0314
6.Brustman Stanislav st.Žák Jakub     0315
7.Filip Roman st.Havel Břetislav     0316
8.Eliáš RadimKladivo Josef     3126
9.Brustman Stanislav st.Richtr Michal     0327
10.Nekvinda JosefŽák Jakub     3137
11.Eliáš RadimHavel Břetislav     0338
12.Brustman Stanislav st.Kladivo Josef     0339
13.Nekvinda JosefRichtr Michal     03310
14.Filip Roman st.Žák Jakub         
15.Brustman Stanislav st.Havel Břetislav         
16.Nekvinda JosefKladivo Josef         
17.Filip Roman st.Richtr Michal         
18.Eliáš RadimŽák Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nekvinda Josef12Havel Břetislav30
Filip Roman st.11Kladivo Josef12
Eliáš Radim12Richtr Michal30
Brustman Stanislav st.03Žák Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor3 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líšnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna.st.tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2011 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:29 TJ Sokol Sudslava C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hylák Jiří
Slezáková Blanka
 
 
Diblík Milan
Čamr Frasntišek
 
 
     3010
2.Harapátová Stanislava
Harapátová Lucie
 
 
Vencl Josef
Vencl Jiří
 
 
     0311
3.Harapátová StanislavaVencl Josef     3121
4.Slezáková BlankaDiblík Milan     3131
5.Harapátová LucieČamr Frasntišek     1332
6.Hylák JiříVencl Jiří     3042
7.Slezáková BlankaVencl Josef     3152
8.Harapátová LucieDiblík Milan     0353
9.Hylák JiříČamr Frasntišek     3163
10.Harapátová StanislavaVencl Jiří     1364
11.Harapátová LucieVencl Josef     1365
12.Hylák JiříDiblík Milan     3175
13.Harapátová StanislavaČamr Frasntišek     3085
14.Slezáková BlankaVencl Jiří     1386
15.Hylák JiříVencl Josef     3196
16.Harapátová StanislavaDiblík Milan     1397
17.Slezáková BlankaČamr Frasntišek     32107
18.Harapátová LucieVencl Jiří     03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Harapátová Stanislava22Vencl Josef13
Slezáková Blanka31Diblík Milan22
Harapátová Lucie03Čamr Frasntišek13
Hylák Jiří40Vencl Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor3 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol MostekAVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD MostekRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2011 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31 Sokol MostekA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Jiří
Briol Josef
 
 
Krejčí Tomáš st.
Krejčí Tomáš
 
 
     1301
2.Hrubý Radek
Šimek Roman
 
 
Uhlíř Ladislav
Lehký Jiří
 
 
     3011
3.Briol JosefLehký Jiří     0312
4.Frydrych MiroslavKrejčí Tomáš     1313
5.Šimek RomanKrejčí Tomáš st.     1314
6.Hrubý RadekUhlíř Ladislav     3024
7.Frydrych MiroslavLehký Jiří     3134
8.Šimek RomanKrejčí Tomáš     3144
9.Hrubý RadekKrejčí Tomáš st.     3154
10.Briol JosefUhlíř Ladislav     3264
11.Šimek RomanLehký Jiří     2365
12.Hrubý RadekKrejčí Tomáš     3075
13.Briol JosefKrejčí Tomáš st.     1376
14.Frydrych MiroslavUhlíř Ladislav     3086
15.Hrubý RadekLehký Jiří     3296
16.Briol JosefKrejčí Tomáš     1397
17.Frydrych MiroslavKrejčí Tomáš st.     2398
18.Šimek RomanUhlíř Ladislav     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Briol Josef13Lehký Jiří22
Frydrych Miroslav22Krejčí Tomáš22
Šimek Roman22Krejčí Tomáš st.31
Hrubý Radek40Uhlíř Ladislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor3 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sedlec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Starám školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2011 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26 TTC Sedlec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Meissner Jakub
Sochor Jan
 
 
Hlava Karel
Pospíšil Tomáš st.
 
 
     1301
2.Hýbl Josef
Svatoš Petr
 
 
Lohynský Milan
Dostál Dominik
 
 
     3111
3.Sochor JanHlava Karel     1312
4.Matoušek PetrDostál Dominik     1313
5.Hýbl JosefPospíšil Tomáš st.     3023
6.Meissner JakubLohynský Milan     3033
7.Matoušek PetrHlava Karel     0334
8.Hýbl JosefDostál Dominik     2335
9.Meissner JakubPospíšil Tomáš st.     3145
10.Sochor JanLohynský Milan     3055
11.Hýbl JosefHlava Karel     1356
12.Meissner JakubDostál Dominik     3166
13.Sochor JanPospíšil Tomáš st.     3276
14.Matoušek PetrLohynský Milan     3186
15.Meissner JakubHlava Karel     3296
16.Sochor JanDostál Dominik     30106
17.Matoušek PetrPospíšil Tomáš st.         
18.Hýbl JosefLohynský Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sochor Jan31Hlava Karel31
Matoušek Petr12Dostál Dominik22
Hýbl Josef12Pospíšil Tomáš st.03
Meissner Jakub40Lohynský Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor3 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ LibchavyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2011 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11 TJ Sokol Libchavy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Videnský Daniel
Depeš Jaroslav
 
 
Langr Lukáš ml.
Chládek Karel
 
 
     3110
2.Lžíčař Oldřich
Šmétka Robert
 
 
Cacková Tereza
Doležel Daniel
 
 
     3020
3.Šmétka RobertLangr Lukáš ml.     3130
4.Depeš JaroslavCacková Tereza     3140
5.Lžíčař OldřichChládek Karel     3050
6.Videnský DanielDoležel Daniel     3060
7.Depeš JaroslavLangr Lukáš ml.     3170
8.Lžíčař OldřichCacková Tereza     2371
9.Videnský DanielChládek Karel     3181
10.Šmétka RobertDoležel Daniel     3091
11.Lžíčař OldřichLangr Lukáš ml.     0392
12.Videnský DanielCacková Tereza     30102
13.Šmétka RobertChládek Karel     30  
14.Depeš JaroslavDoležel Daniel         
15.Videnský DanielLangr Lukáš ml.         
16.Šmétka RobertCacková Tereza         
17.Depeš JaroslavChládek Karel         
18.Lžíčař OldřichDoležel Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šmétka Robert20Langr Lukáš ml.12
Depeš Jaroslav20Cacková Tereza12
Lžíčař Oldřich12Chládek Karel02
Videnský Daniel30Doležel Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor3 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MistroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2011 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:35 TJ Sokol Dolní Dobrouč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baláš Zbyněk
Krejčí Lukáš st.
 
 
Skalický Pavel
Felgr Pavel
 
 
     0301
2.Novotný Jan
Doleček Miroslav
 
 
Strnad Stanislav
Kubíček Pavel
 
 
     2302
3.Baláš ZbyněkSkalický Pavel     3012
4.Novotný JanKubíček Pavel     1313
5.Doleček MiroslavStrnad Stanislav     1314
6.Krejčí Lukáš st.Felgr Pavel     1315
7.Novotný JanSkalický Pavel     3125
8.Doleček MiroslavKubíček Pavel     0326
9.Krejčí Lukáš st.Strnad Stanislav     1327
10.Baláš ZbyněkFelgr Pavel     3037
11.Doleček MiroslavSkalický Pavel     3247
12.Krejčí Lukáš st.Kubíček Pavel     0348
13.Baláš ZbyněkStrnad Stanislav     3158
14.Novotný JanFelgr Pavel     3168
15.Krejčí Lukáš st.Skalický Pavel     1369
16.Baláš ZbyněkKubíček Pavel     13610
17.Novotný JanStrnad Stanislav     31  
18.Doleček MiroslavFelgr Pavel     23  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Baláš Zbyněk31Skalický Pavel13
Novotný Jan21Kubíček Pavel40
Doleček Miroslav12Strnad Stanislav21
Krejčí Lukáš st.04Felgr Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor3 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líšnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st.tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2011 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brustman Stanislav st.
Filip Roman st.
 
 
Vencl Josef
Vencl Jiří
 
 
     2301
2.Nekvinda Josef
Eliáš Radim
 
 
Diblík Milan
Čamr Frasntišek
 
 
     1302
3.Nekvinda JosefVencl Josef     3212
4.Eliáš RadimDiblík Milan     2313
5.Filip Roman st.Vencl Jiří     3223
6.Brustman Stanislav st.Čamr Frasntišek     0324
7.Eliáš RadimVencl Josef     3034
8.Filip Roman st.Diblík Milan     3044
9.Brustman Stanislav st.Vencl Jiří     0345
10.Nekvinda JosefČamr Frasntišek     2346
11.Filip Roman st.Vencl Josef     3056
12.Brustman Stanislav st.Diblík Milan     0357
13.Nekvinda JosefVencl Jiří     3167
14.Eliáš RadimČamr Frasntišek     3177
15.Brustman Stanislav st.Vencl Josef     0378
16.Nekvinda JosefDiblík Milan     3288
17.Eliáš RadimVencl Jiří     3098
18.Filip Roman st.Čamr Frasntišek     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nekvinda Josef31Vencl Josef13
Eliáš Radim31Diblík Milan22
Filip Roman st.31Vencl Jiří13
Brustman Stanislav st.04Čamr Frasntišek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor3 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna.st.tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2011 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:35 TJ Sokol Žamberk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hylák Jiří
Slezáková Blanka
 
 
Havel Břetislav
Žák Jakub
 
 
     3210
2.Harapátová Stanislava
Harapátová Lucie
 
 
Kladivo Josef
Richtr Michal
 
 
     0311
3.Harapátová StanislavaHavel Břetislav     1312
4.Slezáková BlankaRichtr Michal     1313
5.Harapátová LucieŽák Jakub     0314
6.Hylák JiříKladivo Josef     3124
7.Slezáková BlankaHavel Břetislav     1325
8.Harapátová LucieRichtr Michal     2326
9.Hylák JiříŽák Jakub     3136
10.Harapátová StanislavaKladivo Josef     1337
11.Harapátová LucieHavel Břetislav     0338
12.Hylák JiříRichtr Michal     3048
13.Harapátová StanislavaŽák Jakub     3158
14.Slezáková BlankaKladivo Josef     0359
15.Hylák JiříHavel Břetislav     23510
16.Harapátová StanislavaRichtr Michal         
17.Slezáková BlankaŽák Jakub         
18.Harapátová LucieKladivo Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Harapátová Stanislava12Havel Břetislav40
Slezáková Blanka03Richtr Michal21
Harapátová Lucie03Žák Jakub12
Hylák Jiří31Kladivo Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor3 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol MostekAVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD MostekRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2011 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:36 TJ Jiskra Králíky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doubrava Zdeněk
Balcar Jiří
 
 
Pospíšil Tomáš st.
Hlava Karel
 
 
     0301
2.Šimek Roman
Hrubý Radek
 
 
Dostál Dominik
Lohynský Milan
 
 
     3111
3.Frydrych MiroslavHlava Karel     1312
4.Doubrava ZdeněkDostál Dominik     0313
5.Šimek RomanPospíšil Tomáš st.     3223
6.Hrubý RadekLohynský Milan     3033
7.Doubrava ZdeněkHlava Karel     0334
8.Šimek RomanDostál Dominik     3244
9.Hrubý RadekPospíšil Tomáš st.     3054
10.Frydrych MiroslavLohynský Milan     1355
11.Šimek RomanHlava Karel     0356
12.Hrubý RadekDostál Dominik     1357
13.Frydrych MiroslavPospíšil Tomáš st.     0358
14.Doubrava ZdeněkLohynský Milan     3168
15.Hrubý RadekHlava Karel     1369
16.Frydrych MiroslavDostál Dominik     23610
17.Doubrava ZdeněkPospíšil Tomáš st.     13  
18.Šimek RomanLohynský Milan     30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frydrych Miroslav04Hlava Karel40
Doubrava Zdeněk12Dostál Dominik31
Šimek Roman21Pospíšil Tomáš st.12
Hrubý Radek22Lohynský Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor3 Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sedlec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Starám školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2011 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13 TTC Sedlec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sochor Jan
Matoušek Petr
 
 
Krejčí Tomáš st.
Krejčí Tomáš
 
 
     2301
2.Svatoš Petr
Meissner Jakub
 
 
Lehký Jiří
Uhlíř Ladislav
 
 
     3111
3.Sochor JanLehký Jiří     3121
4.Matoušek PetrKrejčí Tomáš     3031
5.Svatoš PetrKrejčí Tomáš st.     0332
6.Meissner JakubUhlíř Ladislav     3142
7.Matoušek PetrLehký Jiří     3152
8.Svatoš PetrKrejčí Tomáš     3262
9.Meissner JakubKrejčí Tomáš st.     3072
10.Sochor JanUhlíř Ladislav     3082
11.Svatoš PetrLehký Jiří     3192
12.Meissner JakubKrejčí Tomáš     30102
13.Sochor JanKrejčí Tomáš st.         
14.Matoušek PetrUhlíř Ladislav         
15.Meissner JakubLehký Jiří         
16.Sochor JanKrejčí Tomáš         
17.Matoušek PetrKrejčí Tomáš st.         
18.Svatoš PetrUhlíř Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sochor Jan20Lehký Jiří03
Matoušek Petr20Krejčí Tomáš03
Svatoš Petr21Krejčí Tomáš st.11
Meissner Jakub30Uhlíř Ladislav02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS