Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor3 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD NekořRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33406:504TJ Sokol Dolní Dobrouč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Tomáš st.
Krejčí Tomáš
 
 
Skalický Pavel
Felgr Pavel
 
 
-6-5-4  0301
2.Lehký Jiří
Uhlíř Ladislav
 
 
Strnad Stanislav
Kubíček Pavel
 
 
6-797 3111
3.Lehký JiříSkalický Pavel-8-11-8  0312
4.Krejčí TomášKubíček Pavel988  3022
5.Krejčí Tomáš st.Strnad Stanislav9-66-9-72323
6.Uhlíř LadislavFelgr Pavel-6-8-5  0324
7.Krejčí TomášSkalický Pavel-5812-8-12325
8.Krejčí Tomáš st.Kubíček Pavel-9-510-2 1326
9.Uhlíř LadislavStrnad Stanislav-9-12-12  0327
10.Lehký JiříFelgr Pavel8-7-6953237
11.Krejčí Tomáš st.Skalický Pavel-63-6-6 1338
12.Burešová LucieKubíček Pavel-3-6-5  0339
13.Lehký JiříStrnad Stanislav-5-697-623310
14.Krejčí TomášFelgr Pavel         
15.Burešová LucieSkalický Pavel         
16.Lehký JiříKubíček Pavel         
17.Krejčí TomášStrnad Stanislav         
18.Krejčí Tomáš st.Felgr Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lehký Jiří12Skalický Pavel30
Krejčí Tomáš11Kubíček Pavel21
Krejčí Tomáš st.03Strnad Stanislav30
Uhlíř Ladislav02Felgr Pavel11
Burešová Lucie01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor3 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ MoravskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:15 TJ Jiskra Králíky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lohynský Milan
Pospíšil Tomáš st.
 
 
Langr Lukáš ml.
Doležel Daniel
 
 
     3010
2.Dostál Dominik
Pospíšil Tomáš ml.
 
 
Bako Radim
Bako Ladislav
 
 
     3020
3.Dostál DominikLangr Lukáš ml.     3230
4.Lohynský MilanBako Ladislav     3040
5.Pospíšil Tomáš st.Bako Radim     3050
6.Pospíšil Tomáš ml.Doležel Daniel     3060
7.Lohynský MilanLangr Lukáš ml.     1361
8.Pospíšil Tomáš st.Bako Ladislav     1362
9.Pospíšil Tomáš ml.Bako Radim     3172
10.Dostál DominikDoležel Daniel     3082
11.Pospíšil Tomáš st.Langr Lukáš ml.     1383
12.Pospíšil Tomáš ml.Bako Ladislav     1384
13.Dostál DominikBako Radim     3094
14.Lohynský MilanDoležel Daniel     30104
15.Pospíšil Tomáš ml.Langr Lukáš ml.         
16.Dostál DominikBako Ladislav         
17.Lohynský MilanBako Radim         
18.Pospíšil Tomáš st.Doležel Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dostál Dominik30Langr Lukáš ml.21
Lohynský Milan21Bako Ladislav21
Pospíšil Tomáš st.12Bako Radim03
Pospíšil Tomáš ml.21Doležel Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor3 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol MostekAVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD MostekRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:31 TJ Sokol Žamberk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frydrych Miroslav
Hrubý Radek
 
 
Kladivo Josef
Suchomel Michael
 
 
     3010
2.Doubrava Zdeněk
Balcar Jiří
 
 
Havel Břetislav
Žák Jakub
 
 
     2311
3.Balcar JiříHavel Břetislav     0312
4.Frydrych MiroslavKladivo Josef     0313
5.Doubrava ZdeněkŽák Jakub     2314
6.Hrubý RadekSuchomel Michael     2315
7.Frydrych MiroslavHavel Břetislav     0316
8.Doubrava ZdeněkKladivo Josef     0317
9.Hrubý RadekŽák Jakub     3027
10.Balcar JiříSuchomel Michael     0328
11.Doubrava ZdeněkHavel Břetislav     2329
12.Hrubý RadekKladivo Josef     3139
13.Balcar JiříŽák Jakub     03310
14.Frydrych MiroslavSuchomel Michael         
15.Hrubý RadekHavel Břetislav         
16.Balcar JiříKladivo Josef         
17.Frydrych MiroslavŽák Jakub         
18.Doubrava ZdeněkSuchomel Michael         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balcar Jiří03Havel Břetislav30
Frydrych Miroslav02Kladivo Josef21
Doubrava Zdeněk03Žák Jakub21
Hrubý Radek21Suchomel Michael20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor3 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sedlec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líšnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Starám školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2 TTC Sedlec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hýbl Josef
Meissner Jakub
 
 
Diblík Milan
Čamr Frasntišek
 
 
     3010
2.Sochor Jan
Matoušek Petr
 
 
Vencl Josef
Vencl Jiří
 
 
     3020
3.Meissner JakubDiblík Milan     3030
4.Hýbl JosefČamr Frasntišek     3040
5.Sochor JanVencl Jiří     3050
6.Matoušek PetrVencl Josef     3060
7.Hýbl JosefDiblík Milan     3070
8.Sochor JanČamr Frasntišek     3080
9.Matoušek PetrVencl Jiří     3290
10.Meissner JakubVencl Josef     30100
11.Sochor JanDiblík Milan         
12.Matoušek PetrČamr Frasntišek         
13.Meissner JakubVencl Jiří         
14.Hýbl JosefVencl Josef         
15.Matoušek PetrDiblík Milan         
16.Meissner JakubČamr Frasntišek         
17.Hýbl JosefVencl Jiří         
18.Sochor JanVencl Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Meissner Jakub20Diblík Milan02
Hýbl Josef20Čamr Frasntišek02
Sochor Jan20Vencl Jiří02
Matoušek Petr20Vencl Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor3 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st.tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:24 TJ Zálší B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brustman Stanislav st.
Filip Roman st.
 
 
Šmétka Robert
Lžíčař Oldřich
 
 
     3010
2.Krejsa Miroslav
Nekvinda Josef
 
 
Pešek Jaroslav
Depeš Jaroslav
 
 
     1311
3.Brustman Stanislav st.Šmétka Robert     2312
4.Filip Roman st.Depeš Jaroslav     0313
5.Krejsa MiroslavLžíčař Oldřich     3023
6.Nekvinda JosefPešek Jaroslav     3033
7.Filip Roman st.Šmétka Robert     1334
8.Krejsa MiroslavDepeš Jaroslav     3144
9.Nekvinda JosefLžíčař Oldřich     3054
10.Brustman Stanislav st.Pešek Jaroslav     3064
11.Krejsa MiroslavŠmétka Robert     1365
12.Nekvinda JosefDepeš Jaroslav     3075
13.Brustman Stanislav st.Lžíčař Oldřich     1376
14.Filip Roman st.Pešek Jaroslav     3086
15.Nekvinda JosefŠmétka Robert     0387
16.Brustman Stanislav st.Depeš Jaroslav     3297
17.Filip Roman st.Lžíčař Oldřich     30107
18.Krejsa MiroslavPešek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brustman Stanislav st.22Šmétka Robert40
Filip Roman st.22Depeš Jaroslav13
Krejsa Miroslav21Lžíčař Oldřich13
Nekvinda Josef31Pešek Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor3 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna.st.tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:30 TJ Sokol Mistrovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slezáková Blanka
Slezáková Blanka
 
 
Krejčí Lukáš st.
Valenta Jakub
 
 
     3010
2.Drábková Vendula
Harapátová Lucie
 
 
Baláš Zbyněk
Doleček Miroslav
 
 
     1311
3.Harapátová LucieValenta Jakub     0312
4.Slezáková BlankaBaláš Zbyněk     2313
5.Harapátová StanislavaKrejčí Lukáš st.     3023
6.Drábková VendulaDoleček Miroslav     1324
7.Slezáková BlankaValenta Jakub     1325
8.Harapátová StanislavaBaláš Zbyněk     0326
9.Drábková VendulaKrejčí Lukáš st.     0327
10.Harapátová LucieDoleček Miroslav     0328
11.Harapátová StanislavaValenta Jakub     0329
12.Drábková VendulaBaláš Zbyněk     03210
13.Harapátová LucieKrejčí Lukáš st.         
14.Slezáková BlankaDoleček Miroslav         
15.Drábková VendulaValenta Jakub         
16.Harapátová LucieBaláš Zbyněk         
17.Slezáková BlankaKrejčí Lukáš st.         
18.Harapátová StanislavaDoleček Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Harapátová Lucie02Valenta Jakub30
Slezáková Blanka02Baláš Zbyněk30
Harapátová Stanislava12Krejčí Lukáš st.11
Drábková Vendula03Doleček Miroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor3 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ MoravskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2012 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:18 TJ Jiskra Králíky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lohynský Milan
Dostál Dominik
 
 
Strnad Stanislav
Kubíček Pavel
 
 
     3210
2.Hlava Karel
Pospíšil Tomáš st.
 
 
Skalický Pavel
Felgr Pavel
 
 
     3120
3.Dostál DominikSkalický Pavel     3030
4.Lohynský MilanKubíček Pavel     0331
5.Pospíšil Tomáš st.Strnad Stanislav     3241
6.Hlava KarelFelgr Pavel     3051
7.Lohynský MilanSkalický Pavel     1352
8.Pospíšil Tomáš st.Kubíček Pavel     3262
9.Hlava KarelStrnad Stanislav     3172
10.Dostál DominikFelgr Pavel     3182
11.Pospíšil Tomáš st.Skalický Pavel     3292
12.Hlava KarelKubíček Pavel     31102
13.Dostál DominikStrnad Stanislav     31  
14.Lohynský MilanFelgr Pavel         
15.Hlava KarelSkalický Pavel         
16.Dostál DominikKubíček Pavel         
17.Lohynský MilanStrnad Stanislav         
18.Pospíšil Tomáš st.Felgr Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dostál Dominik20Skalický Pavel12
Lohynský Milan02Kubíček Pavel12
Pospíšil Tomáš st.30Strnad Stanislav02
Hlava Karel30Felgr Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor3 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD NekořRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2012 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22540:472TJ Sokol Nekoř A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Tomáš st.
Krejčí Tomáš
 
 
Langr Lukáš ml.
Bako Radim
 
 
67-73 3110
2.Lehký Jiří
Uhlíř Ladislav
 
 
Doležel Daniel
Bako Ladislav
 
 
8-67-963220
3.Lehký JiříLangr Lukáš ml.8-9-58-62321
4.Krejčí TomášBako Ladislav-8798 3131
5.Krejčí Tomáš st.Doležel Daniel342  3041
6.Uhlíř LadislavBako Radim685  3051
7.Krejčí TomášLangr Lukáš ml.8-7-6-8 1352
8.Krejčí Tomáš st.Bako Ladislav-64-94103262
9.Uhlíř LadislavDoležel Daniel768  3072
10.Lehký JiříBako Radim-106-98-72373
11.Krejčí Tomáš st.Langr Lukáš ml.8-8-6953283
12.Burešová LucieBako Ladislav-5-3-6  0384
13.Lehký JiříDoležel Daniel697  3094
14.Krejčí TomášBako Radim67-5-9632104
15.Burešová LucieLangr Lukáš ml.         
16.Lehký JiříBako Ladislav         
17.Krejčí TomášDoležel Daniel         
18.Krejčí Tomáš st.Bako Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lehký Jiří12Langr Lukáš ml.21
Krejčí Tomáš21Bako Ladislav12
Krejčí Tomáš st.30Doležel Daniel03
Uhlíř Ladislav20Bako Radim12
Burešová Lucie01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor3 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sedlec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Starám školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2012 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16 TTC Sedlec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hýbl Josef
Meissner Jakub
 
 
Kladivo Josef
Suchomel Michael
 
 
     3010
2.Sochor Jan
Matoušek Petr
 
 
Havel Břetislav
Žák Jakub
 
 
     3120
3.Meissner JakubHavel Břetislav     3030
4.Hýbl JosefKladivo Josef     3240
5.Sochor JanSuchomel Michael     3250
6.Matoušek PetrŽák Jakub     3160
7.Hýbl JosefHavel Břetislav     3070
8.Sochor JanKladivo Josef     3180
9.Matoušek PetrSuchomel Michael     0381
10.Meissner JakubŽák Jakub     3091
11.Sochor JanHavel Břetislav     0392
12.Matoušek PetrKladivo Josef     2393
13.Meissner JakubSuchomel Michael     30103
14.Hýbl JosefŽák Jakub         
15.Matoušek PetrHavel Břetislav         
16.Meissner JakubKladivo Josef         
17.Hýbl JosefSuchomel Michael         
18.Sochor JanŽák Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Meissner Jakub30Havel Břetislav12
Hýbl Josef20Kladivo Josef12
Sochor Jan21Suchomel Michael12
Matoušek Petr12Žák Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor3 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol MostekAVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líšnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD MostekRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2012 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17 Sokol MostekA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Radek
Frydrych Miroslav
 
 
Čamr Frasntišek
Diblík Milan
 
 
     3110
2.Doubrava Zdeněk
Balcar Jiří
 
 
Vencl Josef
Vencl Jiří
 
 
     1311
3.Balcar JiříVencl Josef     0312
4.Frydrych MiroslavDiblík Milan     3122
5.Doubrava ZdeněkVencl Jiří     3032
6.Hrubý RadekČamr Frasntišek     3042
7.Frydrych MiroslavVencl Josef     3152
8.Doubrava ZdeněkDiblík Milan     1353
9.Hrubý RadekVencl Jiří     3063
10.Balcar JiříČamr Frasntišek     3273
11.Doubrava ZdeněkVencl Josef     3283
12.Hrubý RadekDiblík Milan     3093
13.Balcar JiříVencl Jiří     31103
14.Frydrych MiroslavČamr Frasntišek     31  
15.Hrubý RadekVencl Josef         
16.Balcar JiříDiblík Milan         
17.Frydrych MiroslavVencl Jiří         
18.Doubrava ZdeněkČamr Frasntišek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balcar Jiří21Vencl Josef12
Frydrych Miroslav20Diblík Milan12
Doubrava Zdeněk21Vencl Jiří03
Hrubý Radek30Čamr Frasntišek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor3 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna.st.tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2012 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:37 TJ Sokol Libchavy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slezáková Blanka
Harapátová Stanislava
 
 
Pešek Jaroslav
Depeš Jaroslav
 
 
     0301
2.Gajdošík Petr
Harapátová Lucie
 
 
Šmétka Robert
Lžíčař Oldřich
 
 
     0302
3.Harapátová StanislavaŠmétka Robert     0303
4.Slezáková BlankaDepeš Jaroslav     3213
5.Harapátová LucieLžíčař Oldřich     3223
6.Gajdošík PetrPešek Jaroslav     3133
7.Slezáková BlankaŠmétka Robert     0334
8.Harapátová LucieDepeš Jaroslav     1335
9.Gajdošík PetrLžíčař Oldřich     1336
10.Harapátová StanislavaPešek Jaroslav     3146
11.Harapátová LucieŠmétka Robert     0347
12.Gajdošík PetrDepeš Jaroslav     1348
13.Harapátová StanislavaLžíčař Oldřich     1349
14.Slezáková BlankaPešek Jaroslav     3159
15.Gajdošík PetrŠmétka Robert     03510
16.Harapátová StanislavaDepeš Jaroslav         
17.Slezáková BlankaLžíčař Oldřich         
18.Harapátová LuciePešek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Harapátová Stanislava12Šmétka Robert40
Slezáková Blanka21Depeš Jaroslav21
Harapátová Lucie12Lžíčař Oldřich21
Gajdošík Petr13Pešek Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor3 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st.tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2012 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nekvinda Josef
Krejsa Miroslav
 
 
Krejčí Lukáš st.
Valenta Jakub
 
 
     3110
2.Filip Roman st.
Brustman Stanislav st.
 
 
Baláš Zbyněk
Doleček Miroslav
 
 
     1311
3.Brustman Stanislav st.Valenta Jakub     0312
4.Filip Roman st.Baláš Zbyněk     0313
5.Krejsa MiroslavKrejčí Lukáš st.     3123
6.Nekvinda JosefDoleček Miroslav     1324
7.Filip Roman st.Valenta Jakub     3234
8.Krejsa MiroslavBaláš Zbyněk     2335
9.Nekvinda JosefKrejčí Lukáš st.     3145
10.Brustman Stanislav st.Doleček Miroslav     3155
11.Krejsa MiroslavValenta Jakub     3265
12.Nekvinda JosefBaláš Zbyněk     0366
13.Brustman Stanislav st.Krejčí Lukáš st.     2367
14.Filip Roman st.Doleček Miroslav     3177
15.Nekvinda JosefValenta Jakub     2378
16.Brustman Stanislav st.Baláš Zbyněk     2379
17.Filip Roman st.Krejčí Lukáš st.     3089
18.Krejsa MiroslavDoleček Miroslav     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brustman Stanislav st.13Valenta Jakub22
Filip Roman st.31Baláš Zbyněk40
Krejsa Miroslav31Krejčí Lukáš st.13
Nekvinda Josef13Doleček Miroslav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS