Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 3 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MistroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2011 08:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:77:21 TTC Ústí nad Orlicí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čada Marek
Kalousek Ondřej
 
 
Motlová Monika
Pinkas Matyáš
 
 
     1301
2.Kalousek OndřejMotlová Monika     0302
3.Čada MarekPinkas Matyáš     0303
4.         
5.Čada MarekMotlová Monika     0304
6.Kalousek OndřejWO    3014
7.Pinkas MatyášWO    0315
8.Čada MarekWO    3025
9.Motlová MonikaWO    0326
10.Kalousek OndřejPinkas Matyáš     0327

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kalousek Ondřej02Motlová Monika20
Čada Marek02Pinkas Matyáš20
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 3 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MistroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2011 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:14 TTC Ústí nad Orlicí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlová Monika
Pinkas Matyáš
 
 
Hajný Miroslav
Rybka Tomáš ml.
 
 
     3010
2.Motlová MonikaHajný Miroslav     3020
3.Pinkas MatyášRybka Tomáš ml.     3130
4.Valenta AlešWO    0331
5.Pinkas MatyášHajný Miroslav     2332
6.Motlová MonikaValenta Aleš     3042
7.Rybka Tomáš ml.WO    0343
8.Pinkas MatyášValenta Aleš     3153
9.Hajný MiroslavWO    0354
10.Motlová MonikaRybka Tomáš ml.     3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Motlová Monika30Hajný Miroslav11
Pinkas Matyáš21Rybka Tomáš ml.02
   Valenta Aleš02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 3 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MistroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2011 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:12 TJ Sokol Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybka Tomáš ml.
Hajný Miroslav
 
 
Kalousek Ondřej
Čada Marek
 
 
     0301
2.Hajný MiroslavČada Marek     1302
3.Rybka Tomáš ml.Kalousek Ondřej     3012
4.Valenta AlešWO    3022
5.Rybka Tomáš ml.Čada Marek     3232
6.Hajný MiroslavWO    3042
7.Valenta AlešKalousek Ondřej     3052
8.Rybka Tomáš ml.WO    3062
9.Valenta AlešČada Marek     3272
10.Hajný MiroslavKalousek Ondřej     3282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hajný Miroslav11Čada Marek12
Rybka Tomáš ml.20Kalousek Ondřej03
Valenta Aleš20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 3 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2011 08:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30 TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavelka Dominik
Marek Jakub
 
 
Nečas Lukáš
Podzemský Tomáš
 
 
     0301
2.Drábková TerezaNečas Lukáš     0302
3.Marek JakubChládek Karel     2303
4.Pavelka DominikPodzemský Tomáš     0304
5.Marek JakubNečas Lukáš     1305
6.Drábková TerezaPodzemský Tomáš     0306
7.Pavelka DominikChládek Karel     0307
8.Marek JakubPodzemský Tomáš     0308
9.Pavelka DominikNečas Lukáš     1309
10.Drábková TerezaChládek Karel     03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Drábková Tereza03Nečas Lukáš30
Marek Jakub03Chládek Karel30
Pavelka Dominik03Podzemský Tomáš30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 3 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2011 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:10 TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nečas Lukáš
Podzemský Tomáš
 
 
Pospíšil Tomáš ml.
Dostál Dominik
 
 
     3010
2.Nečas LukášDostál Dominik     3020
3.Chládek KarelOpravil Jiří     3030
4.Podzemský TomášPospíšil Tomáš ml.     3240
5.Chládek KarelDostál Dominik     3150
6.Nečas LukášPospíšil Tomáš ml.     3060
7.Podzemský TomášOpravil Jiří     2361
8.Chládek KarelPospíšil Tomáš ml.     3171
9.Podzemský TomášDostál Dominik     1372
10.Nečas LukášOpravil Jiří     3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nečas Lukáš30Dostál Dominik12
Chládek Karel30Opravil Jiří12
Podzemský Tomáš12Pospíšil Tomáš ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 3 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2011 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4 TJ Jiskra Králíky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Tomáš ml.
Dostál Dominik
 
 
Pavelka Dominik
Marek Jakub
 
 
     3110
2.Dostál DominikDrábková Tereza     3120
3.Pospíšil Tomáš ml.Marek Jakub     3230
4.Opravil JiříPavelka Dominik     3040
5.Pospíšil Tomáš ml.Drábková Tereza     3050
6.Dostál DominikPavelka Dominik     3060
7.Opravil JiříMarek Jakub     3070
8.Pospíšil Tomáš ml.Pavelka Dominik     3080
9.Opravil JiříDrábková Tereza     3090
10.Dostál DominikMarek Jakub     30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dostál Dominik30Drábková Tereza03
Pospíšil Tomáš ml.30Marek Jakub03
Opravil Jiří30Pavelka Dominik03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 3 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:US Steinerová Choceň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ChoceňRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2011 08:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:27 Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Tomáš
Šejnoha Jiří
 
 
Kvapil Martin
Vychytil Vojtěch
 
 
     0301
2.Kaňka TomášFogl Lukáš     1302
3.Šejnoha JiříKvapil Martin     0303
4.Kaňka OndřejVychytil Vojtěch     1304
5.Šejnoha JiříFogl Lukáš     0305
6.Kaňka TomášVychytil Vojtěch     3215
7.Kaňka OndřejKvapil Martin     0316
8.Šejnoha JiříVychytil Vojtěch     2317
9.Kaňka OndřejFogl Lukáš     0318
10.Kaňka TomášKvapil Martin     3128

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kaňka Tomáš21Fogl Lukáš30
Šejnoha Jiří03Kvapil Martin21
Kaňka Ondřej03Vychytil Vojtěch21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 3 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ChoceňRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2011 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2 Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fogl Lukáš
Vychytil Vojtěch
 
 
Preisler Jan
Ryšálek Tomáš
 
 
     3010
2.Fogl LukášPreisler Jan     3020
3.Kvapil MartinRyšálek Tomáš     3030
4.Vychytil VojtěchHustý Lukáš     3040
5.Kvapil MartinPreisler Jan     3050
6.Fogl LukášHustý Lukáš     3160
7.Vychytil VojtěchRyšálek Tomáš     3170
8.Kvapil MartinHustý Lukáš     3080
9.Vychytil VojtěchPreisler Jan     3090
10.Fogl LukášRyšálek Tomáš     30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fogl Lukáš30Preisler Jan03
Kvapil Martin30Ryšálek Tomáš03
Vychytil Vojtěch30Hustý Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 3 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:US Steinerová Choceň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ChoceňRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2011 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:96:27 US Steinerová Choceň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Preisler Jan
Ryšálek Tomáš
 
 
Kaňka Tomáš
Kaňka Ondřej
 
 
     0301
2.Preisler JanKaňka Tomáš     0302
3.Ryšálek Tomᚊejnoha Jiří     0303
4.Hustý LukášKaňka Ondřej     2304
5.Ryšálek TomášKaňka Tomáš     0305
6.Preisler JanKaňka Ondřej     3015
7.Hustý Lukᚊejnoha Jiří     0316
8.Ryšálek TomášKaňka Ondřej     1317
9.Hustý LukášKaňka Tomáš     0318
10.Preisler JanŠejnoha Jiří     0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Preisler Jan12Kaňka Tomáš30
Ryšálek Tomáš03Šejnoha Jiří30
Hustý Lukáš03Kaňka Ondřej21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS