Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 5 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OrliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2012 08:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:18 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvapil Martin
Adamec Lukáš
 
 
Čada Marek
Krejčí Robin
 
 
     0301
2.Kvapil MartinKrejčí Robin     0302
3.Adamec LukášČada Marek     3012
4.Vychytil VojtěchKalousek Ondřej     3222
5.Adamec LukášKrejčí Robin     1323
6.Kvapil MartinKalousek Ondřej     3033
7.Vychytil VojtěchČada Marek     3143
8.Adamec LukášKalousek Ondřej     3053
9.Vychytil VojtěchKrejčí Robin     0354
10.Kvapil MartinČada Marek     1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kvapil Martin12Krejčí Robin30
Adamec Lukáš21Čada Marek12
Vychytil Vojtěch21Kalousek Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 5 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OrliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:710:22 TJ Jiskra Králíky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Robin
Čada Marek
 
 
Pospíšil Tomáš ml.
Dostál Dominik
 
 
     1301
2.Čada MarekDostál Dominik     0302
3.Krejčí RobinPospíšil Tomáš ml.     3112
4.Kalousek OndřejOpravil Jiří     0313
5.Krejčí RobinDostál Dominik     3023
6.Čada MarekOpravil Jiří     0324
7.Kalousek OndřejPospíšil Tomáš ml.     0325
8.Krejčí RobinOpravil Jiří     3035
9.Kalousek OndřejDostál Dominik     0336
10.Čada MarekPospíšil Tomáš ml.     0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čada Marek03Dostál Dominik21
Krejčí Robin30Pospíšil Tomáš ml.21
Kalousek Ondřej03Opravil Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 5 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OrliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:9 TJ Jiskra Králíky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Tomáš ml.
Dostál Dominik
 
 
Kvapil Martin
Adamec Lukáš
 
 
     3110
2.Dostál DominikKvapil Martin     3020
3.Pospíšil Tomáš ml.Adamec Lukáš     0321
4.Opravil JiříVychytil Vojtěch     3031
5.Pospíšil Tomáš ml.Kvapil Martin     3041
6.Dostál DominikVychytil Vojtěch     3051
7.Opravil JiříAdamec Lukáš     2352
8.Pospíšil Tomáš ml.Vychytil Vojtěch     3162
9.Opravil JiříKvapil Martin     3072
10.Dostál DominikAdamec Lukáš     3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dostál Dominik30Kvapil Martin03
Pospíšil Tomáš ml.21Adamec Lukáš21
Opravil Jiří21Vychytil Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 5 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Č.T.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2012 08:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:79:23 TJ Sokol Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ryšálek Tomáš
Preisler Jan
 
 
Rybka Tomáš ml.
Hajný Miroslav
 
 
     0301
2.Ryšálek TomášRybka Tomáš ml.     0302
3.Preisler JanHajný Miroslav     0303
4.Bělka VítKolář Matěj     3213
5.Preisler JanRybka Tomáš ml.     0314
6.Ryšálek TomášKolář Matěj     3024
7.Bělka VítHajný Miroslav     0325
8.Hustý LukášKolář Matěj     3035
9.Bělka VítRybka Tomáš ml.     0336
10.Ryšálek TomášHajný Miroslav     0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ryšálek Tomáš12Rybka Tomáš ml.30
Preisler Jan02Hajný Miroslav30
Bělka Vít12Kolář Matěj03
Hustý Lukáš10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 5 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ˇČ.T.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:23 TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Miroslav
Rybka Tomáš ml.
 
 
Nečas Lukáš
Podzemský Tomáš
 
 
     0301
2.Hajný MiroslavNečas Lukáš     0302
3.Rybka Tomáš ml.Podzemský Tomáš     0303
4.Valenta AlešVybíral Jakub     3013
5.Rybka Tomáš ml.Nečas Lukáš     1314
6.Hajný MiroslavVybíral Jakub     0315
7.Valenta AlešPodzemský Tomáš     0316
8.Rybka Tomáš ml.Vybíral Jakub     3026
9.Valenta AlešNečas Lukáš     1327
10.Hajný MiroslavPodzemský Tomáš     3237

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hajný Miroslav12Nečas Lukáš30
Rybka Tomáš ml.12Podzemský Tomáš21
Valenta Aleš12Vybíral Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 5 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Č.T.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:3 TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nečas Lukáš
Podzemský Tomáš
 
 
Preisler Jan
Ryšálek Tomáš
 
 
     3010
2.Nečas LukášRyšálek Tomáš     3020
3.Podzemský TomášPreisler Jan     3030
4.Vybíral JakubHustý Lukáš     3040
5.Podzemský TomášBělka Vít     3050
6.Nečas LukášHustý Lukáš     3060
7.Vybíral JakubPreisler Jan     3070
8.Podzemský TomášHustý Lukáš     3080
9.Vybíral JakubBělka Vít     1381
10.Nečas LukášPreisler Jan     3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nečas Lukáš30Ryšálek Tomáš01
Podzemský Tomáš30Preisler Jan03
Vybíral Jakub21Hustý Lukáš03
   Bělka Vít11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 5 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2012 08:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30 TTC Ústí nad Orlicí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drábková Tereza
Bubnová Kateřína
 
 
Pinkas Matyáš
Doležal Tomáš
 
 
     0301
2.Drábková TerezaPinkas Matyáš     2302
3.Bubnová KateřínaJohn Jiří     1303
4.Drábková VeronikaDoležal Tomáš     0304
5.Bubnová KateřínaPinkas Matyáš     1305
6.Drábková TerezaDoležal Tomáš     0306
7.Drábková VeronikaJohn Jiří     0307
8.Bubnová KateřínaDoležal Tomáš     0308
9.Drábková VeronikaPinkas Matyáš     0309
10.Drábková TerezaJohn Jiří     03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Drábková Tereza03Pinkas Matyáš30
Bubnová Kateřína03John Jiří30
Drábková Veronika03Doležal Tomáš30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 5 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:US Steinerová Choceň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:8 TTC Ústí nad Orlicí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinkas Matyáš
Doležal Tomáš
 
 
Ulrych Milan
Šejnoha Jiří
 
 
     3110
2.Pinkas MatyášUlrych Milan     3020
3.John JiříŠejnoha Jiří     3130
4.Doležal TomášKaňka Tomáš     3040
5.John JiříUlrych Milan     0341
6.Pinkas MatyášKaňka Tomáš     3151
7.Doležal Tomᚊejnoha Jiří     3061
8.John JiříKaňka Tomáš     3171
9.Doležal TomášUlrych Milan     3181
10.Pinkas Matyᚊejnoha Jiří     3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pinkas Matyáš30Ulrych Milan12
John Jiří21Šejnoha Jiří03
Doležal Tomáš30Kaňka Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 5 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:US Steinerová Choceň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:10 US Steinerová Choceň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Tomáš
Ulrych Milan
 
 
Bubnová Kateřína
Drábková Veronika
 
 
     3110
2.Ulrych MilanDrábková Tereza     2311
3.Šejnoha JiříDrábková Veronika     3021
4.Kaňka TomášBubnová Kateřína     0322
5.Šejnoha JiříDrábková Tereza     2323
6.Ulrych MilanBubnová Kateřína     3033
7.Kaňka TomášDrábková Veronika     3043
8.Šejnoha JiříBubnová Kateřína     3053
9.Kaňka TomášDrábková Tereza     3063
10.Ulrych MilanDrábková Veronika     3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ulrych Milan21Drábková Tereza21
Šejnoha Jiří21Drábková Veronika03
Kaňka Tomáš21Bubnová Kateřína12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS