Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 6 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MistroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2012 08:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:98:29 TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapalčík Šimon
Krejčí Robin
 
 
Langr Lukáš ml.
Chládek Karel
 
 
     1301
2.Kalousek OndřejChládek Karel     0302
3.Kapalčík ŠimonBako Adam     2303
4.Krejčí RobinLangr Lukáš ml.     3213
5.Kapalčík ŠimonChládek Karel     0314
6.Kalousek OndřejLangr Lukáš ml.     0315
7.Čada MarekBako Adam     1316
8.Kapalčík ŠimonLangr Lukáš ml.     0317
9.Čada MarekChládek Karel     1318
10.Kalousek OndřejBako Adam     0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kalousek Ondřej03Chládek Karel30
Kapalčík Šimon03Bako Adam30
Krejčí Robin10Langr Lukáš ml.21
Čada Marek02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 6 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:US Steinerová Choceň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MistroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9 TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langr Lukáš ml.
Chládek Karel
 
 
Kaňka Tomáš
Šejnoha Jiří
 
 
     3210
2.Langr Lukáš ml.Bělohlávek Lukáš     3020
3.Bako AdamKaňka Tomáš     3230
4.Chládek KarelŠejnoha Jiří     3140
5.Bako AdamBělohlávek Lukáš     3150
6.Langr Lukáš ml.Šejnoha Jiří     3060
7.Chládek KarelKaňka Tomáš     3070
8.Bako AdamŠejnoha Jiří     3280
9.Chládek KarelBělohlávek Lukáš     3190
10.Langr Lukáš ml.Kaňka Tomáš     30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Langr Lukáš ml.30Bělohlávek Lukáš03
Bako Adam30Kaňka Tomáš03
Chládek Karel30Šejnoha Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 6 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:US Steinerová Choceň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MistroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1012:30 TJ Sokol Mistrovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělohlávek Lukáš
Kaňka Tomáš
 
 
Krejčí Robin
Čada Marek
 
 
     0301
2.Bělohlávek LukášKrejčí Robin     1302
3.Kaňka TomášČada Marek     0303
4.Šejnoha JiříKapalčík Šimon     1304
5.Kaňka TomášKalousek Ondřej     2305
6.Bělohlávek LukášKapalčík Šimon     2306
7.Šejnoha JiříČada Marek     0307
8.Kaňka TomášKapalčík Šimon     2308
9.Šejnoha JiříKalousek Ondřej     2309
10.Bělohlávek LukášČada Marek     23010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bělohlávek Lukáš03Krejčí Robin10
Kaňka Tomáš03Čada Marek30
Šejnoha Jiří03Kapalčík Šimon30
   Kalousek Ondřej20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 6 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2012 08:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:25 Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drábková Tereza
Drábková Veronika
 
 
Kvapil Martin
Fogl Lukáš
 
 
     1301
2.Marek JakubKvapil Martin     0302
3.Drábková VeronikaFogl Lukáš     0303
4.Drábková TerezaSlavíček Martin     0304
5.Drábková VeronikaKvapil Martin     0305
6.Marek JakubSlavíček Martin     3015
7.Drábková TerezaFogl Lukáš     0316
8.Drábková VeronikaSlavíček Martin     2317
9.Drábková TerezaKvapil Martin     0318
10.Marek JakubFogl Lukáš     3128

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Marek Jakub21Kvapil Martin30
Drábková Veronika03Fogl Lukáš21
Drábková Tereza03Slavíček Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 6 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:22 TJ Sokol Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvapil Martin
Fogl Lukáš
 
 
Hajný Miroslav
Rybka Tomáš ml.
 
 
     3110
2.Kvapil MartinHajný Miroslav     1311
3.Fogl LukášRybka Tomáš ml.     1312
4.Slavíček MartinValenta Aleš     3122
5.Fogl LukášHajný Miroslav     3032
6.Kvapil MartinValenta Aleš     2333
7.Slavíček MartinRybka Tomáš ml.     2334
8.Fogl LukášValenta Aleš     0335
9.Slavíček MartinHajný Miroslav     3245
10.Kvapil MartinRybka Tomáš ml.     1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kvapil Martin03Hajný Miroslav12
Fogl Lukáš12Rybka Tomáš ml.30
Slavíček Martin21Valenta Aleš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 6 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:11 TJ Sokol Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybka Tomáš ml.
Valenta Aleš
 
 
Marek Jakub
Drábková Tereza
 
 
     2301
2.Rybka Tomáš ml.Marek Jakub     3111
3.Valenta AlešDrábková Tereza     3221
4.Hajný MiroslavDrábková Veronika     3031
5.Valenta AlešMarek Jakub     3041
6.Rybka Tomáš ml.Drábková Veronika     3051
7.Hajný MiroslavDrábková Tereza     1352
8.Valenta AlešDrábková Veronika     3062
9.Hajný MiroslavMarek Jakub     3172
10.Rybka Tomáš ml.Drábková Tereza     3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rybka Tomáš ml.30Marek Jakub03
Valenta Aleš30Drábková Tereza12
Hajný Miroslav21Drábková Veronika03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 6 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Č.T.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2012 08:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30 TJ Jiskra Králíky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ryšálek Tomáš
Preisler Jan
 
 
Dostál Dominik
Pospíšil Tomáš ml.
 
 
     1301
2.Bělka VítPospíšil Tomáš ml.     0302
3.Ryšálek TomášDostál Dominik     0303
4.Preisler JanOpravil Jiří     0304
5.Ryšálek TomášPospíšil Tomáš ml.     0305
6.Bělka VítOpravil Jiří     0306
7.Preisler JanDostál Dominik     0307
8.Ryšálek TomášOpravil Jiří     0308
9.Preisler JanPospíšil Tomáš ml.     0309
10.Bělka VítDostál Dominik     03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bělka Vít03Pospíšil Tomáš ml.30
Ryšálek Tomáš03Dostál Dominik30
Preisler Jan03Opravil Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 6 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Č.T.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:426:17 TJ Jiskra Králíky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Tomáš ml.
Dostál Dominik
 
 
Motlová Monika
Pinkas Matyáš
 
 
     3210
2.Pospíšil Tomáš ml.Motlová Monika     2311
3.Opravil JiříPinkas Matyáš     3021
4.Dostál DominikJohn Jiří     3131
5.Opravil JiříMotlová Monika     3041
6.Pospíšil Tomáš ml.John Jiří     2342
7.Dostál DominikPinkas Matyáš     3152
8.Opravil JiříJohn Jiří     2353
9.Dostál DominikMotlová Monika     3163
10.Pospíšil Tomáš ml.Pinkas Matyáš     2364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pospíšil Tomáš ml.03Motlová Monika12
Opravil Jiří21Pinkas Matyáš12
Dostál Dominik30John Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 6 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Č.T.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0 TTC Ústí nad Orlicí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinkas Matyáš
John Jiří
 
 
Ryšálek Tomáš
Preisler Jan
 
 
     3010
2.Motlová MonikaRyšálek Tomáš     3020
3.Pinkas MatyášPreisler Jan     3030
4.John JiříHustý Lukáš     3040
5.Pinkas MatyášRyšálek Tomáš     3050
6.Motlová MonikaHustý Lukáš     3060
7.John JiříPreisler Jan     3070
8.Pinkas MatyášHustý Lukáš     3080
9.John JiříRyšálek Tomáš     3090
10.Motlová MonikaPreisler Jan     30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Motlová Monika30Ryšálek Tomáš03
Pinkas Matyáš30Preisler Jan03
John Jiří30Hustý Lukáš03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS