Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 8 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Č.T.BRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2012 08:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:16 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Preisler Jan
Ryšálek Tomáš
 
 
Bubnová Kateřína
Drábková Veronika
 
 
     2301
2.Preisler JanBubnová Kateřína     1302
3.Ryšálek TomášDrábková Veronika     3112
4.Bělka VítZemanová Pavlína     3022
5.Ryšálek TomášBubnová Kateřína     0323
6.Preisler JanZemanová Pavlína     3033
7.Bělka VítDrábková Veronika     1334
8.Ryšálek TomášZemanová Pavlína     3044
9.Hustý LukášBubnová Kateřína     0345
10.Preisler JanDrábková Veronika     3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Preisler Jan21Bubnová Kateřína30
Ryšálek Tomáš21Drábková Veronika12
Bělka Vít11Zemanová Pavlína03
Hustý Lukáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 8 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Č.T. BRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:11 TJ Sokol Mistrovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapalčík Šimon
Čada Marek
 
 
Ryšálek Tomáš
Preisler Jan
 
 
     3110
2.Kalousek OndřejRyšálek Tomáš     3120
3.Kapalčík ŠimonPreisler Jan     3230
4.Krejčí RobinHustý Lukáš     3140
5.Kapalčík ŠimonRyšálek Tomáš     3050
6.Kalousek OndřejHustý Lukáš     2351
7.Krejčí RobinPreisler Jan     3161
8.Kapalčík ŠimonBělka Vít     3071
9.Krejčí RobinRyšálek Tomáš     3081
10.Kalousek OndřejPreisler Jan     3291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kalousek Ondřej21Ryšálek Tomáš03
Kapalčík Šimon30Preisler Jan03
Krejčí Robin30Hustý Lukáš11
   Bělka Vít01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 8 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2012 08:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:12 TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langr Lukáš ml.
Cacková Tereza
 
 
Pinkas Matyáš
Doležal Tomáš
 
 
     3210
2.Chládek KarelJohn Jiří     3120
3.Langr Lukáš ml.Pinkas Matyáš     3030
4.Cacková TerezaDoležal Tomáš     3240
5.Langr Lukáš ml.John Jiří     3050
6.Chládek KarelDoležal Tomáš     1351
7.Cacková TerezaPinkas Matyáš     3161
8.Bako RadimDoležal Tomáš     0362
9.Cacková TerezaJohn Jiří     3072
10.Chládek KarelPinkas Matyáš     3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chládek Karel21John Jiří03
Langr Lukáš ml.20Pinkas Matyáš03
Cacková Tereza30Doležal Tomáš21
Bako Radim01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 8 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:11 TTC Ústí nad Orlicí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinkas Matyáš
Doležal Tomáš
 
 
Fogl Lukáš
Slavíček Martin
 
 
     3010
2.John JiříFogl Lukáš     3220
3.Pinkas MatyášVychytil Vojtěch     3030
4.Doležal TomášSlavíček Martin     3040
5.Pinkas MatyášFogl Lukáš     3050
6.John JiříSlavíček Martin     0351
7.Doležal TomášVychytil Vojtěch     3061
8.Pinkas MatyášSlavíček Martin     3271
9.Doležal TomášFogl Lukáš     3181
10.John JiříVychytil Vojtěch     2382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
John Jiří12Fogl Lukáš03
Pinkas Matyáš30Vychytil Vojtěch12
Doležal Tomáš30Slavíček Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 8 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:94:29 TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fogl Lukáš
Vychytil Vojtěch
 
 
Chládek Karel
Cacková Tereza
 
 
     0301
2.Fogl LukášBako Adam     0302
3.Vychytil VojtěchCacková Tereza     0303
4.Slavíček MartinLangr Lukáš ml.     0304
5.Vychytil VojtěchBako Adam     0305
6.Fogl LukášLangr Lukáš ml.     1306
7.Slavíček MartinCacková Tereza     0307
8.Vychytil VojtěchChládek Karel     0308
9.Slavíček MartinBako Adam     3218
10.Fogl LukášCacková Tereza     0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fogl Lukáš03Bako Adam21
Vychytil Vojtěch03Cacková Tereza30
Slavíček Martin12Langr Lukáš ml.20
   Chládek Karel10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 8 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:US Steinerová Choceň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Č.T.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2012 08:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:15 TJ Sokol Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Miroslav
Rybka Tomáš ml.
 
 
Beneš Václav ml.
Ulrych Milan
 
 
     1301
2.Hajný MiroslavBeneš Václav ml.     0302
3.Rybka Tomáš ml.Ulrych Milan     3112
4.Valenta AlešŠejnoha Jiří     3022
5.Rybka Tomáš ml.Beneš Václav ml.     3232
6.Hajný MiroslavŠejnoha Jiří     3042
7.Valenta AlešUlrych Milan     3052
8.Rybka Tomáš ml.Šejnoha Jiří     3062
9.Markl TomášBeneš Václav ml.     0363
10.Hajný MiroslavUlrych Milan     2364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hajný Miroslav12Beneš Václav ml.21
Rybka Tomáš ml.30Ulrych Milan12
Valenta Aleš20Šejnoha Jiří03
Markl Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 8 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:US Steinerová Choceň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Č.T. ARozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:22 TJ Jiskra Králíky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Václav ml.
Ulrych Milan
 
 
Dostál Dominik
Pospíšil Tomáš ml.
 
 
     3210
2.Beneš Václav ml.Dostál Dominik     1311
3.Ulrych MilanPospíšil Tomáš ml.     3121
4.Šejnoha JiříOpravil Jiří     0322
5.Ulrych MilanDostál Dominik     0323
6.Beneš Václav ml.Opravil Jiří     3033
7.Šejnoha JiříPospíšil Tomáš ml.     0334
8.Ulrych MilanOpravil Jiří     2335
9.Šejnoha JiříDostál Dominik     0336
10.Beneš Václav ml.Pospíšil Tomáš ml.     3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Beneš Václav ml.21Dostál Dominik30
Ulrych Milan12Pospíšil Tomáš ml.12
Šejnoha Jiří03Opravil Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor dorostu Kolo: 8 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Č.T. ARozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:11 TJ Jiskra Králíky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Dominik
Opravil Jiří
 
 
Rybka Tomáš ml.
Hajný Miroslav
 
 
     3110
2.Dostál DominikRybka Tomáš ml.     3120
3.Pospíšil Tomáš ml.Hajný Miroslav     1321
4.Opravil JiříMarkl Tomáš     3031
5.Pospíšil Tomáš ml.Rybka Tomáš ml.     3241
6.Dostál DominikMarkl Tomáš     3051
7.Opravil JiříHajný Miroslav     3161
8.Pospíšil Tomáš ml.Valenta Aleš     2362
9.Opravil JiříRybka Tomáš ml.     3072
10.Dostál DominikHajný Miroslav     3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dostál Dominik30Rybka Tomáš ml.03
Pospíšil Tomáš ml.12Hajný Miroslav12
Opravil Jiří30Markl Tomáš02
   Valenta Aleš10

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS