Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 19:00, Sportovní ul. 1380, Praha 10 Vršovice, tram 6, 7, 24, stanice ObloukováRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:14461:384TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Papírník Pavel
Zunt Zdeněk
 
 
Satorie Michal
Müller Radek
 
 
-856-763210
2.Hrbáček Milan
Pešina Jiří
 
 
Cacek Jan
Sedlář Jan
 
 
-7467 3120
3.Hrbáček MilanCacek Jan1087  3030
4.Zunt ZdeněkSedlář Jan1010-99 3140
5.Pešina JiříSatorie Michal-767-8-82341
6.Papírník PavelMüller Radek-9534 3151
7.Zunt ZdeněkCacek Jan8-5-811103261
8.Pešina JiříSedlář Jan1087  3071
9.Papírník PavelSatorie Michal759  3081
10.Hrbáček MilanMüller Radek-36-71063291
11.Pešina JiříCacek Jan-96-66832101
12.Papírník PavelSedlář Jan317  30  
13.Hrbáček MilanSatorie Michal         
14.Zunt ZdeněkMüller Radek         
15.Papírník PavelCacek Jan         
16.Hrbáček MilanSedlář Jan         
17.Zunt ZdeněkSatorie Michal         
18.Pešina JiříMüller Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrbáček Milan20Cacek Jan03
Zunt Zdeněk20Sedlář Jan02
Pešina Jiří21Satorie Michal11
Papírník Pavel20Müller Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16512:424SF SKK EL Nino Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Prokop
Zimčík Lukáš
 
 
Budiš Ondřej
Ploc Marek
 
 
-9-884103210
2.Bútora Michal
Skřivánek Petr
 
 
Cendelín Jan
Cendelín Rostislav
 
 
1197  3020
3.Lebl OndřejCendelín Jan-106-10-2 1321
4.Skřivánek PetrCendelín Rostislav555  3031
5.Sedláček ProkopPloc Marek10118  3041
6.Bútora MichalBudiš Ondřej496  3051
7.Skřivánek PetrCendelín Jan7-158-953261
8.Sedláček ProkopCendelín Rostislav-893-5-72362
9.Bútora MichalPloc Marek1147  3072
10.Lebl OndřejBudiš Ondřej-4889 3182
11.Sedláček ProkopCendelín Jan-15-98-6 1383
12.Bútora MichalCendelín Rostislav943  3093
13.Lebl OndřejPloc Marek-4-972432103
14.Skřivánek PetrBudiš Ondřej665  30  
15.Bútora MichalCendelín Jan         
16.Lebl OndřejCendelín Rostislav         
17.Skřivánek PetrPloc Marek         
18.Sedláček ProkopBudiš Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lebl Ondřej21Cendelín Jan21
Skřivánek Petr20Cendelín Rostislav12
Sedláček Prokop12Ploc Marek03
Bútora Michal30Budiš Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19.15, Sportovní areál ul. Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2011 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10450:305TJ Slovan Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršík Richard
Růžička Filip
 
 
Zika Jaroslav
Kohout Radek
 
 
1377  3010
2.Balcar Zdeněk
Finger Miroslav
 
 
Kremla Tomáš
Vidlák Miloš
 
 
955  3020
3.Maršík RichardKremla Tomáš-63-9263230
4.Balcar ZdeněkVidlák Miloš-118-9983240
5.Růžička FilipZika JaroslavWO    3050
6.Finger MiroslavKohout Radek-75-6-8 1351
7.Balcar ZdeněkKremla Tomáš1586  3061
8.Růžička FilipVidlák Miloš788  3071
9.Finger MiroslavZika JaroslavWO    3081
10.Maršík RichardKohout Radek566  3091
11.Růžička FilipKremla Tomáš5-8-45-62392
12.Finger MiroslavVidlák Miloš11610  30102
13.Maršík RichardZika Jaroslav         
14.Balcar ZdeněkKohout Radek         
15.Finger MiroslavKremla Tomáš         
16.Maršík RichardVidlák Miloš         
17.Balcar ZdeněkZika Jaroslav         
18.Růžička FilipKohout Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maršík Richard20Kremla Tomáš12
Balcar Zdeněk20Vidlák Miloš03
Růžička Filip11Kohout Radek11
Finger Miroslav11   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Alimpex Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Adm. budova ALIMPEX FOOD a.s. Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, bývalý areál PRAGOLAKTOS Kyje, bus č.109, zastávka Sídliště JahodniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22583:525TTC Alimpex Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokš Vladimír
Balák Pavel
 
 
Boš Petr
Bielina Václav
 
 
-73-7-5 1301
2.Hrdý Martin
Nejedlý Pavel
 
 
Jírovec Martin
Pospíšil Antonín
 
 
7-138-983211
3.Svoboda RobertJírovec Martin16-715-7-72312
4.Nejedlý PavelBoš Petr8-6-6-9 1313
5.Prokš VladimírBielina Václav9-11910 3123
6.Hrdý MartinPospíšil Antonín7-986 3133
7.Nejedlý PavelJírovec Martin791  3043
8.Prokš VladimírBoš Petr6-984 3153
9.Hrdý MartinBielina Václav668  3063
10.Svoboda RobertPospíšil Antonín488  3073
11.Prokš VladimírJírovec Martin8-13-7-4 1374
12.Hrdý MartinBoš Petr874  3084
13.Svoboda RobertBielina Václav9-7-4-4 1385
14.Nejedlý PavelPospíšil Antonín612-107 3195
15.Hrdý MartinJírovec Martin-9499 31105
16.Svoboda RobertBoš Petr         
17.Nejedlý PavelBielina Václav         
18.Prokš VladimírPospíšil Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Robert12Jírovec Martin22
Nejedlý Pavel21Boš Petr12
Prokš Vladimír21Bielina Václav12
Hrdý Martin40Pospíšil Antonín03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Střížkov, Habartická 200, Praha 9, od metra C–Střížkov cca 400 m pěšky na JZ, v areálu jsou tenisové kurtyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:32 TJ Sokol Michle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obraz Martin
Jaroněk Aleš
 
 
Braun Tomáš
Tichý Jiří
 
 
     1301
2.Poncar Patrik
Šichan Martin
 
 
Koděra Miloš
Kocian Ladislav
 
 
     0302
3.Šichan MartinKoděra Miloš     3012
4.Obraz MartinTichý Jiří     0313
5.Poncar PatrikBraun Tomáš     1314
6.Jaroněk AlešKocian Ladislav     3124
7.Obraz MartinKoděra Miloš     2325
8.Poncar PatrikTichý Jiří     0326
9.Jaroněk AlešBraun Tomáš     0327
10.Šichan MartinKocian Ladislav     1328
11.Poncar PatrikKoděra Miloš     2329
12.Jaroněk AlešTichý Jiří     3139
13.Šichan MartinBraun Tomáš     13310
14.Obraz MartinKocian Ladislav         
15.Jaroněk AlešKoděra Miloš         
16.Šichan MartinTichý Jiří         
17.Obraz MartinBraun Tomáš         
18.Poncar PatrikKocian Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šichan Martin12Koděra Miloš21
Obraz Martin02Tichý Jiří21
Poncar Patrik03Braun Tomáš30
Jaroněk Aleš21Kocian Ladislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 18:45, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2011 18:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:31 AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Květoslav
Schmelz Richard
 
 
Gaydoš Vít
Schmidtmayer František
 
 
     3110
2.Kára Petr
Hruška Jan
 
 
Vajbar Michal
Šenk Jakub
 
 
     1311
3.Kára PetrGaydoš Vít     1312
4.Hruška JanSchmidtmayer František     3022
5.Schmelz RichardŠenk Jakub     2323
6.Tichý KvětoslavVajbar Michal     1324
7.Hruška JanGaydoš Vít     0325
8.Schmelz RichardSchmidtmayer František     2326
9.Tichý KvětoslavŠenk Jakub     2327
10.Kára PetrVajbar Michal     1328
11.Schmelz RichardGaydoš Vít     0329
12.Tichý KvětoslavSchmidtmayer František     13210
13.Kára PetrŠenk Jakub         
14.Hruška JanVajbar Michal         
15.Tichý KvětoslavGaydoš Vít         
16.Kára PetrSchmidtmayer František         
17.Hruška JanŠenk Jakub         
18.Schmelz RichardVajbar Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kára Petr02Gaydoš Vít30
Hruška Jan11Schmidtmayer František21
Schmelz Richard03Šenk Jakub20
Tichý Květoslav03Vajbar Michal20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy