Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně 5 minRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:35 TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cacek Jan
Kočvara Tomáš
 
 
Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
     2301
2.Satorie Michal
Sedlář Jan
 
 
Pešina Jiří
Šobáň Radek
 
 
     2302
3.Cacek JanPospíšil Milan     1303
4.Sedlář JanPešina Jiří     3213
5.Kočvara TomášZunt Zdeněk     2314
6.Satorie MichalŠobáň Radek     1315
7.Sedlář JanPospíšil Milan     0316
8.Kočvara TomášPešina Jiří     0317
9.Satorie MichalZunt Zdeněk     1318
10.Cacek JanŠobáň Radek     3128
11.Kočvara TomášPospíšil Milan     0329
12.Satorie MichalPešina Jiří     3139
13.Cacek JanZunt Zdeněk     3049
14.Sedlář JanŠobáň Radek     3159
15.Satorie MichalPospíšil Milan     23510
16.Cacek JanPešina Jiří         
17.Sedlář JanZunt Zdeněk         
18.Kočvara Tomᚊobáň Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cacek Jan21Pospíšil Milan40
Sedlář Jan21Pešina Jiří12
Kočvara Tomáš03Zunt Zdeněk21
Satorie Michal13Šobáň Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4,Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:31396:509SF SKK EL Nino Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
Zimčík Lukáš
Lebl Ondřej
 
 
989  3010
2.Budiš Ondřej
Ploc Marek
 
 
Bútora Michal
Sedláček Prokop
 
 
WO    0311
3.Kocábek PavelBútora Michal8-7-8-9 1312
4.Budiš OndřejLebl OndřejWO    0313
5.Eberl MilanSedláček Prokop9-769 3123
6.Ploc MarekZimčík Lukáš869  3033
7.Budiš OndřejBútora MichalWO    0334
8.Eberl MilanLebl Ondřej-7-8-8  0335
9.Ploc MarekSedláček Prokop839  3045
10.Kocábek PavelZimčík Lukáš7410  3055
11.Eberl MilanBútora Michal4-6-9-10 1356
12.Ploc MarekLebl Ondřej-8-9-10  0357
13.Kocábek PavelSedláček Prokop5911  3067
14.Budiš OndřejZimčík LukášWO    0368
15.Ploc MarekBútora Michal-8-78-7 1369
16.Kocábek PavelLebl Ondřej7-9-7-7 13610
17.Budiš OndřejSedláček Prokop         
18.Eberl MilanZimčík Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kocábek Pavel22Bútora Michal30
Eberl Milan12Lebl Ondřej30
Ploc Marek22Sedláček Prokop03
   Zimčík Lukáš02
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:31 TJ Slovan Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kremla Tomáš
Král Ludvík st.
 
 
Maršík Richard
Růžička Filip
 
 
     0301
2.Vidlák Miloš
Kohout Radek
 
 
Balcar Zdeněk
Filip Michal
 
 
     1302
3.Kohout RadekRůžička Filip     0303
4.Vidlák MilošBalcar Zdeněk     3013
5.Král Ludvík st.Maršík Richard     0314
6.Kremla TomášFilip Michal     3124
7.Vidlák MilošRůžička Filip     2325
8.Král Ludvík st.Balcar Zdeněk     0326
9.Kremla TomášMaršík Richard     2327
10.Kohout RadekFilip Michal     0328
11.Král Ludvík st.Růžička Filip     0329
12.Kremla TomášBalcar Zdeněk     3039
13.Kohout RadekMaršík Richard     03310
14.Vidlák MilošFilip Michal         
15.Kremla TomášRůžička Filip         
16.Kohout RadekBalcar Zdeněk         
17.Vidlák MilošMaršík Richard         
18.Král Ludvík st.Filip Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kohout Radek03Růžička Filip30
Vidlák Miloš11Balcar Zdeněk12
Král Ludvík st.03Maršík Richard30
Kremla Tomáš21Filip Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Alimpex Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:15, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice NárožníRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:38 TTC Alimpex Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bielina Václav
Boš Petr
 
 
Nejedlý Pavel
Hrdý Martin
 
 
     3110
2.Jírovec Martin
Pospíšil Antonín
 
 
Prokš Vladimír
Svoboda Robert
 
 
     3220
3.Bielina VáclavNejedlý Pavel     1321
4.Jírovec MartinHrdý Martin     0322
5.Pospíšil AntonínProkš Vladimír     3132
6.Boš PetrSvoboda Robert     0333
7.Jírovec MartinNejedlý Pavel     1334
8.Pospíšil AntonínHrdý Martin     0335
9.Boš PetrProkš Vladimír     3245
10.Bielina VáclavSvoboda Robert     3155
11.Pospíšil AntonínNejedlý Pavel     3165
12.Boš PetrHrdý Martin     0366
13.Bielina VáclavProkš Vladimír     0367
14.Jírovec MartinSvoboda Robert     0368
15.Boš PetrNejedlý Pavel     0369
16.Bielina VáclavHrdý Martin     13610
17.Jírovec MartinProkš Vladimír         
18.Pospíšil AntonínSvoboda Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bielina Václav13Nejedlý Pavel31
Jírovec Martin03Hrdý Martin40
Pospíšil Antonín21Prokš Vladimír12
Boš Petr13Svoboda Robert21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Starkou 4, Praha 4, metro C - Kačerov, bus 124, 106, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 11 stanice Pod JezerkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:9412:327TJ Sokol Michle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Jiří
Braun Tomáš
 
 
Kočvara Vlastimil
Myslivec Jiří
 
 
7102  3010
2.Valašík Lukáš
Koděra Miloš
 
 
Jaroněk Aleš
Stehlík Martin
 
 
-8665 3120
3.Valašík LukášJaroněk Aleš-467-9-62321
4.Braun TomášKočvara Vlastimil7107  3031
5.Tichý JiříMyslivec Jiří686  3041
6.Koděra MilošStehlík Martin888  3051
7.Braun TomášJaroněk Aleš987  3061
8.Tichý JiříKočvara Vlastimil84-39 3171
9.Koděra MilošMyslivec Jiří7-1378 3181
10.Valašík LukášStehlík Martin763  3091
11.Tichý JiříJaroněk Aleš-5-5-5  0392
12.Koděra MilošKočvara Vlastimil789  30102
13.Valašík LukášMyslivec Jiří         
14.Braun TomášStehlík Martin         
15.Koděra MilošJaroněk Aleš         
16.Valašík LukášKočvara Vlastimil         
17.Braun TomášMyslivec Jiří         
18.Tichý JiříStehlík Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valašík Lukáš11Jaroněk Aleš21
Braun Tomáš20Kočvara Vlastimil03
Tichý Jiří21Myslivec Jiří02
Koděra Miloš30Stehlík Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9, metro B a BUS Českomoravská-5 min pěšky, TRAM 8, 15 a 19 výst. zastávka Divadlo Gong- 3 minuty pěšky, AUTO- odbočit ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkovištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:21 AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schmidtmayer František
Gaydoš Vít
 
 
Tichý Květoslav
Pluska Oleh
 
 
     3210
2.Panský Lukáš
Šenk Jakub
 
 
Kára Petr
Hruška Jan
 
 
     1311
3.Šenk JakubTichý Květoslav     2312
4.Panský LukášHruška Jan     3222
5.Gaydoš VítKára Petr     3132
6.Schmidtmayer FrantišekPluska Oleh     3142
7.Panský LukášTichý Květoslav     3252
8.Gaydoš VítHruška Jan     3062
9.Schmidtmayer FrantišekKára Petr     1363
10.Vajbar MichalPluska Oleh     3073
11.Gaydoš VítTichý Květoslav     3283
12.Schmidtmayer FrantišekHruška Jan     3293
13.Vajbar MichalKára Petr     30103
14.Panský LukášPluska Oleh         
15.Schmidtmayer FrantišekTichý Květoslav         
16.Vajbar MichalHruška Jan         
17.Panský LukášKára Petr         
18.Gaydoš VítPluska Oleh         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šenk Jakub01Tichý Květoslav12
Panský Lukáš20Hruška Jan03
Gaydoš Vít30Kára Petr12
Schmidtmayer František21Pluska Oleh02
Vajbar Michal20   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy