Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Starkou 4, Praha 4, metro C - Kačerov, bus 124, 106, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 11 stanice Pod JezerkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11 TJ Sokol Michle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Jiří
Koděra Miloš
 
 
Cacek Jan
Satorie Michal
 
 
     3110
2.Valašík Lukáš
Braun Tomáš
 
 
Hondlík Josef
Sedlář Jan
 
 
     3220
3.Valašík LukášHondlík Josef     3130
4.Braun TomášSedlář Jan     3040
5.Tichý JiříSatorie Michal     2341
6.Koděra MilošCacek Jan     3051
7.Braun TomášHondlík Josef     3261
8.Tichý JiříSedlář Jan     3271
9.Koděra MilošSatorie Michal     3081
10.Valašík LukášCacek Jan     3091
11.Tichý JiříHondlík JosefWO    30101
12.Koděra MilošSedlář Jan     30  
13.Valašík LukášSatorie Michal         
14.Braun TomášCacek Jan         
15.Koděra MilošHondlík Josef         
16.Valašík LukášSedlář Jan         
17.Braun TomášSatorie Michal         
18.Tichý JiříCacek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valašík Lukáš20Hondlík Josef02
Braun Tomáš20Sedlář Jan02
Tichý Jiří11Satorie Michal11
Koděra Miloš20Cacek Jan02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:15, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice NárožníRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2011 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:36 AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boš Petr
Bielina Václav
 
 
Šenk Jakub
Vajbar Michal
 
 
     1301
2.Jírovec Martin
Pospíšil Antonín
 
 
Schmidtmayer František
Gaydoš Vít
 
 
     3111
3.Bielina VáclavKubový Jan     3021
4.Pospíšil AntonínSchmidtmayer František     3031
5.Jírovec MartinVajbar Michal     1332
6.Boš PetrŠenk Jakub     1333
7.Pospíšil AntonínKubový Jan     1334
8.Jírovec MartinSchmidtmayer František     0335
9.Boš PetrVajbar Michal     0336
10.Bielina VáclavŠenk Jakub     0337
11.Jírovec MartinKubový Jan     3247
12.Boš PetrSchmidtmayer František     3257
13.Bielina VáclavVajbar Michal     2358
14.Pospíšil AntonínŠenk Jakub     2359
15.Boš PetrKubový Jan     3169
16.Bielina VáclavGaydoš Vít     13610
17.Pospíšil AntonínVajbar Michal         
18.Jírovec MartinŠenk Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bielina Václav13Kubový Jan13
Pospíšil Antonín12Schmidtmayer František12
Jírovec Martin12Vajbar Michal30
Boš Petr22Šenk Jakub30
   Gaydoš Vít10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:38 TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kohout Radek
Zika Jaroslav
 
 
Vašátko Zdeněk
Gregor Martin
 
 
     3110
2.Táborský Roman
Čihák Josef st.
 
 
Kára Petr
Hruška Jan
 
 
     0311
3.Zika JaroslavVašátko Zdeněk     0312
4.Táborský RomanHruška Jan     0313
5.Kohout RadekKára Petr     2314
6.Čihák Josef st.Gregor Martin     3124
7.Táborský RomanVašátko Zdeněk     0325
8.Kohout RadekHruška Jan     3235
9.Čihák Josef st.Kára Petr     3045
10.Zika JaroslavGregor Martin     3055
11.Kohout RadekVašátko Zdeněk     0356
12.Čihák Josef st.Hruška Jan     1357
13.Zika JaroslavKára Petr     3267
14.Táborský RomanGregor Martin     2368
15.Čihák Josef st.Vašátko Zdeněk     0369
16.Zika JaroslavHruška Jan     3279
17.Táborský RomanKára Petr     13710
18.Kohout RadekGregor Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zika Jaroslav31Vašátko Zdeněk40
Táborský Roman04Hruška Jan22
Kohout Radek12Kára Petr22
Čihák Josef st.22Gregor Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4,Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37686:697nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
Jaroněk Aleš
Obraz Martin
 
 
9-99-1093210
2.Ploc Marek
Cendelín Jan
 
 
Poncar Patrik
Šichan Martin
 
 
9-10-91063220
3.Eberl MilanPoncar Patrik-789-7-92321
4.Cendelín JanJaroněk Aleš-5-48-4 1322
5.Ploc MarekObraz Martin-14-9-4  0323
6.Kocábek PavelŠichan Martin877  3033
7.Cendelín JanPoncar Patrik9-1515-10103243
8.Ploc MarekJaroněk Aleš-98-5763253
9.Kocábek PavelObraz Martin978  3063
10.Eberl MilanŠichan Martin566  3073
11.Ploc MarekPoncar Patrik3-359 3183
12.Kocábek PavelJaroněk Aleš8-9-9-10 1384
13.Eberl MilanObraz Martin7-8-7-7 1385
14.Cendelín JanŠichan Martin-9-9-4  0386
15.Kocábek PavelPoncar Patrik9-9-87-62387
16.Eberl MilanJaroněk Aleš-6-55-10 1388
17.Cendelín JanObraz Martin-9-9-7  0389
18.Ploc MarekŠichan Martin-9899 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Eberl Milan13Poncar Patrik22
Cendelín Jan13Jaroněk Aleš31
Ploc Marek31Obraz Martin31
Kocábek Pavel22Šichan Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Alimpex Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 19:00, Sportovní ul. 1380, Praha 10 Vršovice, tram 6, 7, 24, stanice ObloukováRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:24546:512TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
Hrdý Martin
Nejedlý Pavel
 
 
89-87 3110
2.Hrbáček Milan
Pešina Jiří
 
 
Balák Pavel
Prokš Vladimír
 
 
7-4-91063220
3.Pospíšil MilanHrdý Martin-109-8-7 1321
4.Hrbáček MilanNejedlý Pavel-7-6-4  0322
5.Pešina JiříBalák Pavel-7-9-10  0323
6.Zunt ZdeněkProkš Vladimír1310-88 3133
7.Hrbáček MilanHrdý Martin11-8-9-10 1334
8.Pešina JiříNejedlý Pavel78-86 3144
9.Zunt ZdeněkBalák Pavel638  3054
10.Pospíšil MilanProkš Vladimír7-986 3164
11.Pešina JiříHrdý Martin-69-8693274
12.Zunt ZdeněkNejedlý Pavel-361010 3184
13.Pospíšil MilanBalák Pavel-10-103543294
14.Hrbáček MilanProkš Vladimír8-688 31104
15.Zunt ZdeněkHrdý Martin         
16.Pospíšil MilanNejedlý Pavel         
17.Hrbáček MilanBalák Pavel         
18.Pešina JiříProkš Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Milan21Hrdý Martin21
Hrbáček Milan12Nejedlý Pavel12
Pešina Jiří21Balák Pavel12
Zunt Zdeněk30Prokš Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:28567:553SF SKK EL Nino Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Prokop
Lebl Ondřej
 
 
Maršík Richard
Růžička Filip
 
 
-10-12-2  0301
2.Zimčík Lukáš
Bútora Michal
 
 
Balcar Zdeněk
Fridrich Miloslav
 
 
868  3011
3.Lebl OndřejMaršík Richard6810  3021
4.Sedláček ProkopBalcar Zdeněk-7-6-7  0322
5.Zimčík LukášRůžička Filip10-119-8-52323
6.Bútora MichalFridrich Miloslav88-87 3133
7.Sedláček ProkopMaršík Richard-4-5-6  0334
8.Zimčík LukášBalcar Zdeněk-5256 3144
9.Bútora MichalRůžička Filip512-57 3154
10.Lebl OndřejFridrich Miloslav935  3064
11.Zimčík LukášMaršík Richard-8-9-5  0365
12.Bútora MichalBalcar Zdeněk5-37-923275
13.Lebl OndřejRůžička Filip99-6-863285
14.Vyvadilová JitkaFridrich Miloslav78-7-4-92386
15.Bútora MichalMaršík Richard-31068 3196
16.Lebl OndřejBalcar Zdeněk-9-695632106
17.Vyvadilová JitkaRůžička Filip         
18.Zimčík LukášFridrich Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lebl Ondřej40Maršík Richard22
Sedláček Prokop02Balcar Zdeněk13
Zimčík Lukáš12Růžička Filip12
Bútora Michal40Fridrich Miloslav12
Vyvadilová Jitka01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy