Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně 5 minRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2011 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:36627:659TJ Slovan Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedlář Jan
Hondlík Josef
 
 
Maršík Richard
Růžička Filip
 
 
8-7-67-92301
2.Satorie Michal
Cacek Jan
 
 
Balcar Zdeněk
Filip Michal
 
 
897  3011
3.Satorie MichalMaršík Richard-10-138-5 1312
4.Hondlík JosefBalcar Zdeněk-8759 3122
5.Sedlář JanRůžička Filip768  3032
6.Cacek JanFilip Michal8-10-89-112333
7.Hondlík JosefMaršík Richard-12-149-13 1334
8.Sedlář JanBalcar Zdeněk-87-98103244
9.Cacek JanRůžička Filip-7-7-9  0345
10.Satorie MichalFilip Michal-869-7103255
11.Sedlář JanMaršík Richard-2-56-8 1356
12.Cacek JanBalcar Zdeněk-78-10-11 1357
13.Satorie MichalRůžička Filip9-37-9-52358
14.Hondlík JosefFilip Michal8-897 3168
15.Cacek JanMaršík Richard-7-36-6 1369
16.Satorie MichalBalcar Zdeněk78-7-6-623610
17.Hondlík JosefRůžička Filip         
18.Sedlář JanFilip Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Satorie Michal13Maršík Richard40
Hondlík Josef21Balcar Zdeněk22
Sedlář Jan21Růžička Filip21
Cacek Jan04Filip Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Alimpex Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Adm. budova ALIMPEX FOOD a.s. Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, bývalý areál PRAGOLAKTOS Kyje, bus č.109, zastávka Sídliště JahodniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18534:439TTC Alimpex Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balák Pavel
Prokš Vladimír
 
 
Bútora Michal
Zimčík Lukáš
 
 
8510  3010
2.Nejedlý Pavel
Hrdý Martin
 
 
Sedláček Prokop
Lebl Ondřej
 
 
-1213126 3120
3.Prokš VladimírBútora Michal-10-124-7 1321
4.Nejedlý PavelLebl Ondřej-118-107-62322
5.Svoboda RobertSedláček Prokop10-6-6-6 1323
6.Hrdý MartinZimčík Lukáš863  3033
7.Nejedlý PavelBútora Michal65-63 3143
8.Svoboda RobertLebl Ondřej-8969 3153
9.Hrdý MartinSedláček Prokop772  3063
10.Prokš VladimírZimčík Lukáš-9597 3173
11.Svoboda RobertBútora Michal-9-6-8  0374
12.Hrdý MartinLebl Ondřej10107  3084
13.Prokš VladimírSedláček Prokop-9754 3194
14.Nejedlý PavelZimčík Lukáš-8913 31104
15.Hrdý MartinBútora Michal         
16.Prokš VladimírLebl Ondřej         
17.Nejedlý PavelSedláček Prokop         
18.Svoboda RobertZimčík Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prokš Vladimír21Bútora Michal21
Nejedlý Pavel21Lebl Ondřej12
Svoboda Robert12Sedláček Prokop12
Hrdý Martin30Zimčík Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Střížkov, Habartická 200, Praha 9, od metra C–Střížkov cca 400 m pěšky na JZ, v areálu jsou tenisové kurtyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:36 TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obraz Martin
Jaroněk Aleš
 
 
Blažek Jan
Pešina Jiří
 
 
     3210
2.Šichan Martin
Poncar Patrik
 
 
Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
     1311
3.Obraz MartinPospíšil Milan     2312
4.Šichan MartinZunt Zdeněk     0313
5.Jaroněk AlešPešina Jiří     2314
6.Poncar PatrikBlažek Jan     3224
7.Šichan MartinPospíšil Milan     0325
8.Jaroněk AlešZunt Zdeněk     1326
9.Poncar PatrikPešina Jiří     3136
10.Obraz MartinBlažek Jan     3046
11.Jaroněk AlešPospíšil Milan     1347
12.Poncar PatrikZunt Zdeněk     3157
13.Obraz MartinPešina Jiří     0358
14.Šichan MartinBlažek Jan     2359
15.Poncar PatrikPospíšil Milan     03510
16.Obraz MartinZunt Zdeněk         
17.Šichan MartinPešina Jiří         
18.Jaroněk AlešBlažek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Obraz Martin12Pospíšil Milan40
Šichan Martin03Zunt Zdeněk21
Jaroněk Aleš03Pešina Jiří21
Poncar Patrik31Blažek Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 18:45, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2011 18:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:40 PSK Olymp Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budík Bohuslav st.
Schmelz Richard
 
 
Ploc Marek
Cendelín Jan
 
 
     3210
2.Hruška Jan
Kára Petr
 
 
Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
     3120
3.Kára PetrKocábek Pavel     1321
4.Schmelz RichardCendelín Jan     3231
5.Budík Bohuslav st.Ploc Marek     2332
6.Hruška JanBudiš Ondřej     3142
7.Schmelz RichardKocábek Pavel     1343
8.Budík Bohuslav st.Cendelín Jan     3153
9.Hruška JanPloc Marek     3063
10.Kára PetrBudiš Ondřej     2364
11.Budík Bohuslav st.Kocábek Pavel     0365
12.Hruška JanCendelín Jan     1366
13.Kára PetrPloc Marek     3276
14.Schmelz RichardBudiš Ondřej     2377
15.Hruška JanKocábek Pavel     2378
16.Kára PetrCendelín Jan     1379
17.Schmelz RichardPloc Marek     3189
18.Budík Bohuslav st.Budiš Ondřej     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kára Petr13Kocábek Pavel40
Schmelz Richard22Cendelín Jan22
Budík Bohuslav st.13Ploc Marek13
Hruška Jan22Budiš Ondřej31



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9, metro B a BUS Českomoravská-5 min pěšky, TRAM 8, 15 a 19 výst. zastávka Divadlo Gong- 3 minuty pěšky, AUTO- odbočit ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkovištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12 AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajbar Michal
Šenk Jakub
 
 
Kohout Radek
Zika Jaroslav
 
 
     3010
2.Schmidtmayer František
Gaydoš Vít
 
 
Čihák Josef st.
Kremla Tomáš
 
 
     3020
3.Vajbar MichalKremla Tomáš     3030
4.Šenk JakubČihák Josef st.     2331
5.Gaydoš VítZika Jaroslav     3041
6.Schmidtmayer FrantišekKohout Radek     3251
7.Šenk JakubKremla Tomáš     3161
8.Gaydoš VítČihák Josef st.     3271
9.Schmidtmayer FrantišekZika Jaroslav     3181
10.Vajbar MichalKohout Radek     3291
11.Gaydoš VítKremla Tomáš     31101
12.Schmidtmayer FrantišekČihák Josef st.         
13.Vajbar MichalZika Jaroslav         
14.Šenk JakubKohout Radek         
15.Schmidtmayer FrantišekKremla Tomáš         
16.Vajbar MichalČihák Josef st.         
17.Šenk JakubZika Jaroslav         
18.Gaydoš VítKohout Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vajbar Michal20Kremla Tomáš03
Šenk Jakub11Čihák Josef st.11
Gaydoš Vít30Zika Jaroslav02
Schmidtmayer František20Kohout Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Starkou 4, Praha 4, metro C - Kačerov, bus 124, 106, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 11 stanice Pod JezerkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9444:309TJ Sokol Michle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocian Ladislav
Tichý Jiří
 
 
Pospíšil Antonín
Jírovec Martin
 
 
-14-1161143210
2.Valašík Lukáš
Braun Tomáš
 
 
Boš Petr
Bielina Václav
 
 
34-13-9-92311
3.Kocian LadislavBoš Petr558  3021
4.Braun TomášPospíšil Antonín-7557 3131
5.Tichý JiříBielina Václav7-650 3141
6.Valašík LukášJírovec Martin-129107 3151
7.Braun TomášBoš Petr637  3061
8.Tichý JiříPospíšil Antonín665  3071
9.Valašík LukášBielina Václav-8449 3181
10.Kocian LadislavJírovec Martin778  3091
11.Tichý JiříBoš Petr995  30101
12.Valašík LukášPospíšil Antonín465  30  
13.Kocian LadislavBielina Václav         
14.Braun TomášJírovec Martin         
15.Valašík LukášBoš Petr         
16.Kocian LadislavPospíšil Antonín         
17.Braun TomášBielina Václav         
18.Tichý JiříJírovec Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kocian Ladislav20Boš Petr03
Braun Tomáš20Pospíšil Antonín02
Tichý Jiří30Bielina Václav02
Valašík Lukáš20Jírovec Martin02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy