Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:15, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice NárožníRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2011 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boš Petr
Bielina Václav
 
 
Hondlík Josef
Sedlář Jan
 
 
     3110
2.Pospíšil Antonín
Čečák Milan
 
 
Satorie Michal
Cacek Jan
 
 
     3020
3.Bielina VáclavHondlík Josef     1321
4.Pospíšil AntonínSedlář Jan     1322
5.Čečák MilanSatorie Michal     2323
6.Boš PetrCacek Jan     3133
7.Pospíšil AntonínHondlík Josef     1334
8.Čečák MilanSedlář Jan     3044
9.Boš PetrSatorie Michal     2345
10.Bielina VáclavCacek Jan     3055
11.Čečák MilanHondlík Josef     3065
12.Boš PetrSedlář Jan     3075
13.Bielina VáclavSatorie Michal     3185
14.Pospíšil AntonínCacek Jan     0386
15.Boš PetrHondlík Josef     3296
16.Bielina VáclavSedlář Jan     2397
17.Pospíšil AntonínSatorie Michal     0398
18.Čečák MilanCacek Jan     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bielina Václav22Hondlík Josef22
Pospíšil Antonín04Sedlář Jan22
Čečák Milan31Satorie Michal31
Boš Petr31Cacek Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30257:374TJ Sokol Michle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Josef st.
Kohout Radek
 
 
Koděra Miloš
Tichý Jiří
 
 
-7-7-8  0301
2.Kremla Tomáš
Šafář Radovan
 
 
Valašík Lukáš
Braun Tomáš
 
 
-8-7-7  0302
3.Čihák Josef st.Koděra Miloš-7-5-6  0303
4.Šafář RadovanValašík Lukáš-5-8-8  0304
5.Kohout RadekBraun Tomáš-1-2-6  0305
6.Kremla TomášTichý Jiří9-88-9-82306
7.Šafář RadovanKoděra Miloš-5-6-7  0307
8.Kohout RadekValašík Lukáš-56-7-7 1308
9.Kremla TomášBraun Tomáš-5-4-11  0309
10.Čihák Josef st.Tichý Jiří-99-88-1123010
11.Kohout RadekKoděra Miloš         
12.Kremla TomášValašík Lukáš         
13.Čihák Josef st.Braun Tomáš         
14.Šafář RadovanTichý Jiří         
15.Kremla TomášKoděra Miloš         
16.Čihák Josef st.Valašík Lukáš         
17.Šafář RadovanBraun Tomáš         
18.Kohout RadekTichý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čihák Josef st.02Koděra Miloš20
Šafář Radovan02Valašík Lukáš20
Kohout Radek02Braun Tomáš20
Kremla Tomáš02Tichý Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4,Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:34 AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eberl Milan
Kocábek Pavel
 
 
Panský Lukáš
Šenk Jakub
 
 
     3210
2.Ploc Marek
Cendelín Jan
 
 
Schmidtmayer František
Gaydoš Vít
 
 
     2311
3.Ploc MarekGaydoš Vít     0312
4.Cendelín JanSchmidtmayer František     0313
5.Eberl MilanPanský Lukáš     0314
6.Kocábek PavelŠenk Jakub     2315
7.Cendelín JanGaydoš Vít     0316
8.Eberl MilanSchmidtmayer František     3226
9.Kocábek PavelPanský Lukáš     1327
10.Ploc MarekŠenk Jakub     2328
11.Eberl MilanGaydoš Vít     2329
12.Kocábek PavelSchmidtmayer František     13210
13.Ploc MarekPanský Lukáš         
14.Cendelín JanŠenk Jakub         
15.Kocábek PavelGaydoš Vít         
16.Ploc MarekSchmidtmayer František         
17.Cendelín JanPanský Lukáš         
18.Eberl MilanŠenk Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ploc Marek02Gaydoš Vít30
Cendelín Jan02Schmidtmayer František21
Eberl Milan12Panský Lukáš20
Kocábek Pavel03Šenk Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 19:00, Sportovní ul. 1380, Praha 10 Vršovice, tram 6, 7, 24, stanice ObloukováRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:19478:435TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrbáček Milan
Pešina Jiří
 
 
Kára Petr
Hruška Jan
 
 
-6-156843210
2.Papírník Pavel
Zunt Zdeněk
 
 
Gregor Martin
Vašátko Zdeněk
 
 
106-88 3120
3.Šobáň RadekVašátko Zdeněk-6-9-6  0321
4.Zunt ZdeněkHruška Jan87-64 3131
5.Hrbáček MilanKára Petr-5-9-7  0332
6.Papírník PavelGregor Martin1077  3042
7.Zunt ZdeněkVašátko Zdeněk-7-7-5  0343
8.Hrbáček MilanHruška Jan1074  3053
9.Papírník PavelKára Petr549  3063
10.Šobáň RadekGregor Martin-67-5-3 1364
11.Hrbáček MilanVašátko Zdeněk8-784 3174
12.Papírník PavelHruška Jan8-977 3184
13.Pešina JiříKára Petr679  3094
14.Zunt ZdeněkGregor Martin-67711 31104
15.Papírník PavelVašátko Zdeněk         
16.Pešina JiříHruška Jan         
17.Zunt ZdeněkKára Petr         
18.Hrbáček MilanGregor Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šobáň Radek02Vašátko Zdeněk21
Zunt Zdeněk21Hruška Jan03
Hrbáček Milan21Kára Petr12
Papírník Pavel30Gregor Martin12
Pešina Jiří10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:35585:600TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Prokop
Lebl Ondřej
 
 
Poncar Patrik
Šichan Martin
 
 
-976-9-62301
2.Bútora Michal
Zimčík Lukáš
 
 
Jaroněk Aleš
Obraz Martin
 
 
1047  3011
3.Lebl OndřejPoncar Patrik-53-8-7 1312
4.Sedláček ProkopJaroněk Aleš5115  3022
5.Zimčík LukášObraz Martin-94-59-72323
6.Bútora MichalŠichan Martin-76-7-8 1324
7.Sedláček ProkopPoncar Patrik11-8-610-82325
8.Zimčík LukášJaroněk Aleš-10-9-9  0326
9.Bútora MichalObraz Martin-98-7-5 1327
10.Lebl OndřejŠichan Martin8-587 3137
11.Zimčík LukášPoncar Patrik-9-6-5  0338
12.Bútora MichalJaroněk Aleš-84-9683248
13.Lebl OndřejObraz Martin6145  3058
14.Sedláček ProkopŠichan Martin-75-7-4 1359
15.Bútora MichalPoncar Patrik-9-119893269
16.Lebl OndřejJaroněk Aleš-59-5-7 13610
17.Sedláček ProkopObraz Martin         
18.Zimčík Lukᚊichan Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lebl Ondřej22Poncar Patrik31
Sedláček Prokop12Jaroněk Aleš22
Zimčík Lukáš03Obraz Martin21
Bútora Michal22Šichan Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Alimpex Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19.15, Sportovní areál ul. Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2011 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:36536:606TTC Alimpex Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršík Richard
Růžička Filip
 
 
Nejedlý Pavel
Hrdý Martin
 
 
-7-989-32301
2.Balcar Zdeněk
Filip Michal
 
 
Balák Pavel
Prokš Vladimír
 
 
-9-38-7 1302
3.Růžička FilipHrdý Martin9-1-6-7 1303
4.Filip MichalNejedlý Pavel-5-9-6  0304
5.Balcar ZdeněkSvoboda Robert-710117 3114
6.Maršík RichardProkš Vladimír9-9106 3124
7.Filip MichalHrdý Martin-7-9-7  0325
8.Balcar ZdeněkNejedlý Pavel-11-911-9 1326
9.Maršík RichardSvoboda Robert10-68-1063236
10.Růžička FilipProkš Vladimír6-10-4-5 1337
11.Balcar ZdeněkHrdý Martin-6-9-6  0338
12.Maršík RichardNejedlý Pavel-978-2103248
13.Růžička FilipSvoboda Robert787  3058
14.Filip MichalProkš Vladimír688  3068
15.Maršík RichardHrdý Martin-2-56-11 1369
16.Růžička FilipNejedlý Pavel-9-10-9  03610
17.Filip MichalSvoboda Robert         
18.Balcar ZdeněkProkš Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Růžička Filip13Hrdý Martin40
Filip Michal12Nejedlý Pavel31
Balcar Zdeněk12Svoboda Robert03
Maršík Richard31Prokš Vladimír12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy