Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Alimpex Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně 5 minRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2011 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:35 TTC Alimpex Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cacek Jan
Sedlář Jan
 
 
Nejedlý Pavel
Hrdý Martin
 
 
     2301
2.Satorie Michal
Hondlík Josef
 
 
Balák Pavel
Prokš Vladimír
 
 
     0302
3.Satorie MichalHrdý Martin     0303
4.Sedlář JanSvoboda Robert     3113
5.Cacek JanProkš Vladimír     0314
6.Hondlík JosefNejedlý Pavel     1315
7.Sedlář JanHrdý Martin     0316
8.Cacek JanSvoboda Robert     3126
9.Hondlík JosefProkš Vladimír     1327
10.Satorie MichalNejedlý Pavel     0328
11.Cacek JanHrdý Martin     3138
12.Hondlík JosefSvoboda Robert     3048
13.Satorie MichalProkš Vladimír     3258
14.Sedlář JanNejedlý Pavel     1359
15.Hondlík JosefHrdý Martin     03510
16.Satorie MichalSvoboda Robert         
17.Sedlář JanProkš Vladimír         
18.Cacek JanNejedlý Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Satorie Michal12Hrdý Martin31
Sedlář Jan12Svoboda Robert03
Cacek Jan21Prokš Vladimír21
Hondlík Josef13Nejedlý Pavel30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Střížkov, Habartická 200, Praha 9, od metra C–Střížkov cca 400 m pěšky na JZ, v areálu jsou tenisové kurtyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:17 TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šichan Martin
Poncar Patrik
 
 
Balcar Zdeněk
Maršík Richard
 
 
     3110
2.Obraz Martin
Jaroněk Aleš
 
 
Filip Michal
Růžička Filip
 
 
     3120
3.Poncar PatrikMaršík Richard     1321
4.Šichan MartinBalcar Zdeněk     3231
5.Jaroněk AlešRůžička Filip     3141
6.Obraz MartinFilip Michal     0342
7.Šichan MartinMaršík Richard     3252
8.Jaroněk AlešBalcar Zdeněk     3062
9.Obraz MartinRůžička Filip     3272
10.Poncar PatrikFilip Michal     3082
11.Jaroněk AlešMaršík Richard     3092
12.Obraz MartinBalcar Zdeněk     32102
13.Poncar PatrikRůžička Filip     31  
14.Šichan MartinFilip Michal         
15.Obraz MartinMaršík Richard         
16.Poncar PatrikBalcar Zdeněk         
17.Šichan MartinRůžička Filip         
18.Jaroněk AlešFilip Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Poncar Patrik11Maršík Richard12
Šichan Martin20Balcar Zdeněk03
Jaroněk Aleš30Růžička Filip02
Obraz Martin21Filip Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 18:45, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2011 18:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:24 TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kára Petr
Hruška Jan
 
 
Vyvadilová Jitka
Kaucký Vladimír
 
 
-65811 3110
2.Tichý Květoslav
Gregor Martin
 
 
Lebl Ondřej
Zimčík Lukáš
 
 
-710-87-92311
3.Hruška JanLebl Ondřej-8-96-5 1312
4.Kára PetrVyvadilová Jitka896  3022
5.Gregor MartinZimčík Lukáš-9-6-4  0323
6.Tichý KvětoslavKaucký Vladimír-9-99593233
7.Kára PetrLebl Ondřej-7-86-8 1334
8.Gregor MartinVyvadilová Jitka-6-9-9  0335
9.Tichý KvětoslavZimčík Lukáš1277  3045
10.Hruška JanKaucký Vladimír5119  3055
11.Gregor MartinLebl Ondřej-9-6-4  0356
12.Tichý KvětoslavVyvadilová Jitka-10994 3166
13.Hruška JanZimčík Lukáš635  3076
14.Kára PetrKaucký Vladimír     3286
15.Tichý KvětoslavLebl Ondřej775  3096
16.Hruška JanVyvadilová Jitka653  30106
17.Kára PetrZimčík Lukáš-98-68532  
18.Gregor MartinKaucký Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hruška Jan31Lebl Ondřej31
Kára Petr21Vyvadilová Jitka13
Gregor Martin03Zimčík Lukáš12
Tichý Květoslav40Kaucký Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9, metro B a BUS Českomoravská-5 min pěšky, TRAM 8, 15 a 19 výst. zastávka Divadlo Gong- 3 minuty pěšky, AUTO- odbočit ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkovištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:37 TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajbar Michal
Panský Lukáš
 
 
Papírník Pavel
Pešina Jiří
 
 
     2301
2.Šenk Jakub
Gaydoš Vít
 
 
Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
     0302
3.Panský LukášPapírník Pavel     2303
4.Vajbar MichalPospíšil Milan     0304
5.Šenk JakubZunt Zdeněk     3214
6.Gaydoš VítPešina Jiří     3024
7.Vajbar MichalPapírník Pavel     0325
8.Šenk JakubPospíšil Milan     1326
9.Gaydoš VítZunt Zdeněk     3236
10.Panský LukášPešina Jiří     3246
11.Šenk JakubPapírník Pavel     0347
12.Gaydoš VítPospíšil Milan     1348
13.Panský LukášZunt Zdeněk     3158
14.Vajbar MichalPešina Jiří     0359
15.Gaydoš VítPapírník Pavel     03510
16.Panský LukášPospíšil Milan         
17.Vajbar MichalZunt Zdeněk         
18.Šenk JakubPešina Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Panský Lukáš21Papírník Pavel40
Vajbar Michal03Pospíšil Milan30
Šenk Jakub12Zunt Zdeněk03
Gaydoš Vít22Pešina Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Starkou 4, Praha 4, metro C - Kačerov, bus 124, 106, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 11 stanice Pod JezerkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:329:13433:355TJ Sokol Michle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valašík Lukáš
Koděra Miloš
 
 
Eberl Milan
Kocábek Pavel
 
 
-57-12-7 1301
2.Tichý Jiří
Braun Tomáš
 
 
Ploc Marek
Budiš Ondřej
 
 
6612  3011
3.Valašík LukášEberl Milan45-136 3121
4.Tichý JiříKocábek Pavel-8-77-2 1322
5.Braun TomášPloc Marek979  3032
6.Koděra MilošBudiš Ondřej410-79 3142
7.Tichý JiříEberl Milan357  3052
8.Braun TomášKocábek Pavel-6-8-8  0353
9.Koděra MilošPloc Marek957  3063
10.Valašík LukášBudiš Ondřej413-148 3173
11.Braun TomášEberl Milan746  3083
12.Koděra MilošKocábek Pavel19   20  
13.Valašík LukášPloc Marek-9687 3193
14.Tichý JiříBudiš Ondřej         
15.Koděra MilošEberl Milan         
16.Valašík LukášKocábek Pavel         
17.Tichý JiříPloc Marek         
18.Braun TomášBudiš Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valašík Lukáš30Eberl Milan03
Tichý Jiří11Kocábek Pavel20
Braun Tomáš21Ploc Marek03
Koděra Miloš20Budiš Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:15, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice NárožníRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2011 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Antonín
Jírovec Martin
 
 
Kremla Tomáš
Šafář Radovan
 
 
     3010
2.Boš Petr
Bielina Václav
 
 
Čihák Josef st.
Kohout Radek
 
 
     3020
3.Bielina VáclavKremla Tomáš     1321
4.Jírovec MartinČihák Josef st.     3031
5.Pospíšil AntonínŠafář Radovan     2332
6.Boš PetrKohout Radek     3242
7.Jírovec MartinKremla Tomáš     3052
8.Pospíšil AntonínČihák Josef st.     0353
9.Boš PetrŠafář Radovan     3163
10.Bielina VáclavKohout Radek     1364
11.Pospíšil AntonínKremla Tomáš     3274
12.Boš PetrČihák Josef st.     3284
13.Bielina VáclavŠafář Radovan     0385
14.Jírovec MartinKohout Radek     3095
15.Boš PetrKremla Tomáš     1396
16.Bielina VáclavČihák Josef st.     32106
17.Jírovec MartinŠafář Radovan         
18.Pospíšil AntonínKohout Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bielina Václav13Kremla Tomáš22
Jírovec Martin30Čihák Josef st.13
Pospíšil Antonín12Šafář Radovan21
Boš Petr31Kohout Radek12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy