Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1016:30 TJ Pankrác A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zika Jaroslav
Kohout Radek
 
 
Sedlář Jan
Cacek Jan
 
 
     1301
2.Kremla Tomáš
Čihák Josef st.
 
 
Pacák Miroslav
Hondlík Josef
 
 
     2302
3.Zika JaroslavCacek Jan     2303
4.Čihák Josef st.Hondlík Josef     2304
5.Kohout RadekSedlář Jan     1305
6.Kremla TomášPacák Miroslav     3015
7.Čihák Josef st.Cacek Jan     0316
8.Kohout RadekHondlík Josef     1317
9.Kremla TomášSedlář Jan     2318
10.Zika JaroslavPacák Miroslav     2319
11.Kohout RadekCacek Jan     03110
12.Kremla TomášHondlík Josef         
13.Zika JaroslavSedlář Jan         
14.Čihák Josef st.Pacák Miroslav         
15.Kremla TomášCacek Jan         
16.Zika JaroslavHondlík Josef         
17.Čihák Josef st.Sedlář Jan         
18.Kohout RadekPacák Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zika Jaroslav02Cacek Jan30
Čihák Josef st.02Hondlík Josef20
Kohout Radek03Sedlář Jan20
Kremla Tomáš11Pacák Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4,Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:18 PSK Olymp Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocábek Pavel
Ploc Marek
 
 
Pospíšil Antonín
Jírovec Martin
 
 
     0301
2.Hronová Dagmar
Cendelín Jan
 
 
Boš Petr
Bielina Václav
 
 
     3011
3.Kocábek PavelJírovec Martin     2312
4.Budiš OndřejBoš Petr     2313
5.Cendelín JanBielina Václav     3023
6.Hronová DagmarPospíšil Antonín     3033
7.Budiš OndřejJírovec Martin     3243
8.Cendelín JanBoš Petr     3053
9.Hronová DagmarBielina Václav     3063
10.Kocábek PavelPospíšil Antonín     3073
11.Cendelín JanJírovec Martin     3083
12.Hronová DagmarBoš Petr     1384
13.Kocábek PavelBielina Václav     2385
14.Budiš OndřejPospíšil Antonín     3095
15.Hronová DagmarJírovec Martin     31105
16.Kocábek PavelBoš Petr         
17.Budiš OndřejBielina Václav         
18.Cendelín JanPospíšil Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kocábek Pavel12Jírovec Martin13
Budiš Ondřej21Boš Petr21
Cendelín Jan30Bielina Václav12
Hronová Dagmar31Pospíšil Antonín03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 19:00, Sportovní ul. 1380, Praha 10 Vršovice, tram 6, 7, 24, stanice ObloukováRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:26606:572TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
Braun Tomáš
Tichý Jiří
 
 
7-712-1393210
2.Hrbáček Milan
Pešina Jiří
 
 
Koděra Miloš
Kocian Ladislav
 
 
75-64 3120
3.Zunt ZdeněkKoděra Miloš101010  3030
4.Hrbáček MilanBraun Tomáš-9-99-6 1331
5.Pešina JiříKocian Ladislav-95-8-13 1332
6.Pospíšil MilanTichý Jiří874  3042
7.Hrbáček MilanKoděra Miloš-9-810-9 1343
8.Pešina JiříBraun Tomáš108-106 3153
9.Pospíšil MilanKocian Ladislav84-97 3163
10.Zunt ZdeněkTichý Jiří-10-9-7  0364
11.Pešina JiříKoděra Miloš10-6-8-8 1365
12.Pospíšil MilanBraun Tomáš78-7-8123275
13.Zunt ZdeněkKocian Ladislav799  3085
14.Hrbáček MilanTichý Jiří8-7-51283295
15.Pospíšil MilanKoděra Miloš8-99-8932105
16.Zunt ZdeněkBraun Tomáš         
17.Hrbáček MilanKocian Ladislav         
18.Pešina JiříTichý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zunt Zdeněk21Koděra Miloš22
Hrbáček Milan12Braun Tomáš12
Pešina Jiří12Kocian Ladislav12
Pospíšil Milan40Tichý Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:34550:600AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bútora Michal
Lebl Ondřej
 
 
Gaydoš Vít
Schmidtmayer František
 
 
-3108-873210
2.Skřivánek Petr
Sedláček Prokop
 
 
Šenk Jakub
Vajbar Michal
 
 
WO    0311
3.Bútora MichalGaydoš Vít-9-4712-52312
4.Lebl OndřejSchmidtmayer František-9657 3122
5.Sedláček ProkopŠenk Jakub-6-6-11  0323
6.Skřivánek PetrVajbar Michal7-8-77-92324
7.Lebl OndřejGaydoš Vít-411-1-4 1325
8.Sedláček ProkopSchmidtmayer František6-3610 3135
9.Skřivánek PetrŠenk Jakub4-103-10-82336
10.Bútora MichalVajbar Michal839  3046
11.Sedláček ProkopGaydoš Vít-69-97-82347
12.Skřivánek PetrSchmidtmayer František-88-10-9 1348
13.Bútora MichalŠenk Jakub597  3058
14.Lebl OndřejVajbar Michal8610  3068
15.Skřivánek PetrGaydoš Vít34-5-3-62369
16.Bútora MichalSchmidtmayer František-79-1-4 13610
17.Lebl OndřejŠenk Jakub         
18.Sedláček ProkopVajbar Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bútora Michal22Gaydoš Vít40
Lebl Ondřej21Schmidtmayer František22
Sedláček Prokop12Šenk Jakub21
Skřivánek Petr04Vajbar Michal12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19.15, Sportovní areál ul. Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2011 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:331:20492:423TJ Slovan Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Zdeněk
Fridrich Miloslav
 
 
Tichý Květoslav
Gregor Martin
 
 
7-8-49-142301
2.Růžička Filip
Filip Michal
 
 
Hruška Jan
Schmelz Richard
 
 
8-857 3111
3.Fridrich MiloslavTichý Květoslav-4-8-5  0312
4.Růžička FilipHruška Jan-53-510-102313
5.Balcar ZdeněkGregor Martin-5288 3123
6.Filip MichalSchmelz Richard-9-98853233
7.Růžička FilipTichý Květoslav-98-910103243
8.Balcar ZdeněkHruška Jan56   20  
9.Filip MichalGregor Martin355  3053
10.Fridrich MiloslavSchmelz Richard-9910-683263
11.Balcar ZdeněkTichý Květoslav2-1-10993273
12.Filip MichalHruška JanWO    3083
13.Fridrich MiloslavGregor Martin-9587 3193
14.Růžička FilipSchmelz Richard         
15.Filip MichalTichý Květoslav         
16.Fridrich MiloslavHruška Jan         
17.Růžička FilipGregor Martin         
18.Balcar ZdeněkSchmelz Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fridrich Miloslav21Tichý Květoslav12
Růžička Filip11Hruška Jan10
Balcar Zdeněk20Gregor Martin03
Filip Michal20Schmelz Richard02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Alimpex Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Adm. budova ALIMPEX FOOD a.s. Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, bývalý areál PRAGOLAKTOS Kyje, bus č.109, zastávka Sídliště JahodniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17512:433TTC Alimpex Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balák Pavel
Prokš Vladimír
 
 
Obraz Martin
Jaroněk Aleš
 
 
9-9-87-62301
2.Hrdý Martin
Nejedlý Pavel
 
 
Šichan Martin
Poncar Patrik
 
 
1057  3011
3.Prokš VladimírJaroněk Aleš7-9118 3121
4.Nejedlý PavelPoncar Patrik3-8-4383231
5.Balák PavelObraz Martin7-11-12-3 1332
6.Hrdý MartinŠichan Martin675  3042
7.Nejedlý PavelJaroněk Aleš89-98 3152
8.Balák PavelPoncar Patrik9-9-11-8 1353
9.Hrdý MartinObraz Martin1196  3063
10.Prokš VladimírŠichan Martin9103  3073
11.Balák PavelJaroněk Aleš-4-9-6  0374
12.Hrdý MartinPoncar Patrik337  3084
13.Prokš VladimírObraz Martin6210  3094
14.Nejedlý PavelŠichan Martin-5599 31104
15.Hrdý MartinJaroněk Aleš         
16.Prokš VladimírPoncar Patrik         
17.Nejedlý PavelObraz Martin         
18.Balák PavelŠichan Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prokš Vladimír30Jaroněk Aleš12
Nejedlý Pavel30Poncar Patrik12
Balák Pavel03Obraz Martin12
Hrdý Martin30Šichan Martin03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy