Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně 5 minRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2011 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:28 TJ Pankrác C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
Marek Jaroslav
Dufek Stanislav
 
 
     1301
2.Müller Radek
Lipták Milan
 
 
Skoupý Libor
Hájek Bedřich
 
 
     3211
3.Müller RadekHájek Bedřich     3221
4.Tůma LadislavSkoupý Libor     2322
5.Fišer PetrDufek Stanislav     3032
6.Lipták MilanMarek Jaroslav     1333
7.Tůma LadislavHájek Bedřich     3043
8.Fišer PetrSkoupý Libor     3153
9.Lipták MilanDufek Stanislav     3163
10.Müller RadekMarek Jaroslav     2364
11.Fišer PetrHájek Bedřich     3074
12.Lipták MilanSkoupý Libor     1375
13.Müller RadekDufek Stanislav     3185
14.Tůma LadislavMarek Jaroslav     2386
15.Lipták MilanHájek Bedřich     3196
16.Müller RadekSkoupý Libor     32106
17.Tůma LadislavDufek Stanislav     30  
18.Fišer PetrMarek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Müller Radek31Hájek Bedřich04
Tůma Ladislav12Skoupý Libor22
Fišer Petr30Dufek Stanislav03
Lipták Milan22Marek Jaroslav30



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| SK OAZA PRAHA, Jeremenkova 106, Praha 4, od metra C Buděiovická bus 118 směr Dvorce nebo ze stanice Dvorce bus 118 směr Koleje JM - výst. stanice Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:39 TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brenner Zdeněk
Fabian Jiří
 
 
Zajíček Luděk
Král Lukáš
 
 
     2301
2.Kos Pavel
Totzauer Karel
 
 
Michálek Vojtěch
Blaho Martin
 
 
     3211
3.Totzauer KarelZajíček Luděk     2312
4.Kos PavelKrál Lukáš     1313
5.Fabian JiříBlaho Martin     3023
6.Brenner ZdeněkMichálek Vojtěch     3033
7.Kos PavelZajíček Luděk     3243
8.Fabian JiříKrál Lukáš     3153
9.Brenner ZdeněkBlaho Martin     3263
10.Totzauer KarelMichálek Vojtěch     0364
11.Fabian JiříZajíček Luděk     2365
12.Brenner ZdeněkKrál Lukáš     1366
13.Totzauer KarelBlaho Martin     1367
14.Kos PavelMichálek Vojtěch     3277
15.Brenner ZdeněkZajíček Luděk     1378
16.Totzauer KarelKrál Lukáš     2379
17.Kos PavelBlaho Martin     3089
18.Fabian JiříMichálek Vojtěch     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Totzauer Karel04Zajíček Luděk31
Kos Pavel31Král Lukáš31
Fabian Jiří22Blaho Martin13
Brenner Zdeněk22Michálek Vojtěch22



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pátek 19:00, Heleny Malířové 14, Praha 6, tramvaj 15,22 výst. Stanice Marjánka nebo MalovankaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20 TJ Sokol Břevnov Hradčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trávníček Michal
Růžička Vladimír
 
 
Kartaš Zdeněk
Kalíšek Jiří
 
 
     3010
2.Chalupa Jaroslav
Pácha Zdeněk
 
 
Adámek Jiří
Klindera Antonín
 
 
     3020
3.Pácha ZdeněkKartaš Zdeněk     1321
4.Chalupa JaroslavKalíšek Jiří     2322
5.Růžička VladimírKlindera Antonín     3232
6.Trávníček MichalAdámek Jiří     3042
7.Chalupa JaroslavKartaš Zdeněk     3152
8.Růžička VladimírKalíšek Jiří     3162
9.Trávníček MichalKlindera Antonín     3172
10.Pácha ZdeněkAdámek Jiří     1373
11.Růžička VladimírKartaš Zdeněk     1374
12.Trávníček MichalKalíšek Jiří     3084
13.Pácha ZdeněkKlindera Antonín     0385
14.Chalupa JaroslavAdámek Jiří     3095
15.Trávníček MichalKartaš Zdeněk     30105
16.Pácha ZdeněkKalíšek Jiří         
17.Chalupa JaroslavKlindera Antonín         
18.Růžička VladimírAdámek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pácha Zdeněk03Kartaš Zdeněk22
Chalupa Jaroslav21Kalíšek Jiří12
Růžička Vladimír21Klindera Antonín12
Trávníček Michal40Adámek Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:45, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice NárožníRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2011 18:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konopásek Luboš
Kalaš Vladislav
 
 
Jamrich Robert
Záhorský Vladislav
 
 
     0301
2.Cízner Josef
Gargulák František
 
 
Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
     3211
3.Konopásek LubošJamrich Robert     1312
4.Gargulák FrantišekSkála Patrik     2313
5.Cízner JosefZáhorský Vladislav     1314
6.Kalaš VladislavTáborský Michal     3224
7.Gargulák FrantišekJamrich Robert     1325
8.Cízner JosefSkála Patrik     3135
9.Kalaš VladislavZáhorský Vladislav     3145
10.Konopásek LubošTáborský Michal     3055
11.Cízner JosefJamrich Robert     0356
12.Kalaš VladislavSkála Patrik     3066
13.Konopásek LubošZáhorský Vladislav     3276
14.Gargulák FrantišekTáborský Michal     2377
15.Kalaš VladislavJamrich Robert     0378
16.Konopásek LubošSkála Patrik     3288
17.Gargulák FrantišekZáhorský Vladislav     3298
18.Cízner JosefTáborský Michal     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konopásek Luboš31Jamrich Robert40
Gargulák František13Skála Patrik13
Cízner Josef13Záhorský Vladislav13
Kalaš Vladislav31Táborský Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 18:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16502:436TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša Martin
Fausek Matěj
 
 
Hojovec Ondřej
Koťátko Pravoslav
 
 
1-1014-553210
2.Pícha David
Marat Petr
 
 
Klatovský Karel
Studničný Jaromír
 
 
98-9-893220
3.Pícha DavidHojovec Ondřej-9-814-9 1321
4.Průša MartinStudničný Jaromír-8-88-4 1322
5.Fausek MatějKoťátko Pravoslav48-3-993232
6.Marat PetrKlatovský Karel9-9126 3142
7.Průša MartinHojovec Ondřej7-128-953252
8.Fausek MatějStudničný Jaromír96-98 3162
9.Marat PetrKoťátko Pravoslav837  3072
10.Pícha DavidKlatovský Karel7119  3082
11.Fausek MatějHojovec Ondřej1289  3092
12.Marat PetrStudničný Jaromír9122  30102
13.Nový KarelKoťátko Pravoslav         
14.Průša MartinKlatovský Karel         
15.Marat PetrHojovec Ondřej         
16.Nový KarelStudničný Jaromír         
17.Průša MartinKoťátko Pravoslav         
18.Fausek MatějKlatovský Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pícha David11Hojovec Ondřej12
Průša Martin11Studničný Jaromír12
Fausek Matěj30Koťátko Pravoslav02
Marat Petr30Klatovský Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 18:30, SPŠ stavební, Družstevní ochoz 3, Praha 4, od metra C - Pankrác bus 188 (1.stanice), dále pěšky do ulice Družstevní ochoz a podél budovy školy k zadnímu vchodu, 2.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2011 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15 TJ Konstruktiva Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ouroda František
Boštíková Věra
 
 
Gebauer René
Pták Pavel
 
 
     3010
2.Semián Richard
Smrkovský Petr
 
 
Beneš Karel
Brettschneider Zdeněk
 
 
     2311
3.Semián RichardGebauer René     3221
4.Ouroda FrantišekBeneš Karel     3131
5.Boštíková VěraBrettschneider Zdeněk     0332
6.Smrkovský PetrPták Pavel     3142
7.Ouroda FrantišekGebauer RenéWO    0343
8.Boštíková VěraBeneš Karel     3053
9.Smrkovský PetrBrettschneider Zdeněk     3063
10.Semián RichardPták Pavel     3073
11.Boštíková VěraGebauer René     3083
12.Smrkovský PetrBeneš Karel     3093
13.Semián RichardBrettschneider Zdeněk     32103
14.Bukovský PetrPták Pavel     31  
15.Smrkovský PetrGebauer René         
16.Semián RichardBeneš Karel         
17.Bukovský PetrBrettschneider Zdeněk         
18.Boštíková VěraPták Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Semián Richard30Gebauer René02
Ouroda František10Beneš Karel03
Boštíková Věra21Brettschneider Zdeněk12
Smrkovský Petr30Pták Pavel02
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy